Şimdi Ara

HP G62 Dizüstü bilgisayar video inceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
35.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet ne oyun oynarken ne de normal kullanımda orasında burasında aşırı bir ısınma görmedim ben birz zaman geçip toz toplayınca başlr haliyle :)
  • Burada evde ev telefonu olmayıpta (20)HER AY YİRMİ TÜRK LİRASI veren sayısı aşırı sayıda , birde pozitif yorum yapmışlar, gülelim ağlanacak halimize hepimiz... ulusal soygun firmasına çanak tutulmamalı,
  • bu laptop knight online calıstırır demi arkadaslar :)
  • ho g 62 aldim ama ekran kartina gecisi nasil yapcam arkadaslar yardimci olursaniz sevinirim
  • masaüstünde sağ tıkla boş bir yere değiştirilebilir grafiklere gir
  • cihazi bende aldim gercekten guzel bir makine..tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Key -- 11 Şubat 2011; 11:36:52 >
  • Güzel bir inceleme, elinize sağlık 9 aydır bu cihazı kullanıyorum ve çok memnunum.
  • bn yeni aldım memnunum gayet iyi ancak oyun yukledim callod duty en dusuk goruntu kaslıitesinde kasıyo acaba grafik yuklemsi felanmı gerekiyo bişey yuklemedim acil yardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

bn yeni aldım memnunum gayet iyi ancak oyun yukledim callod duty en dusuk goruntu kaslıitesinde kasıyo acaba grafik yuklemsi felanmı gerekiyo bişey yuklemedim acil yardım

hocam birincisi sistemi yuksek performansa al ikincisi laptobun fişi takili olsun...bunlari yaptiktan sonra windowsun puanını guncelle ve bir daha puanla oynama...bu ayarlari yaptiktan sonra bir daha oynamak istersen 1.ve2inci secekleri yap herzamn okadar...puan almana gerek yok
  • G62 140ET kullanıp da çeşitli programların güncellemelerini almaya çalışırken internet bağlantısı olduğu halde internet bağlantısı yok hatasını alan var mı? Benim böyle bir sorunum var.Henüz çözüm getiremedim.
  • Selam arkadaslar

hp g62 arıyorum. elimde samsung nc10 netbook var. Sıradan özelliklerinin üstüne 2 gb kingston ram mevcuttur. 6 hücreli pillidir. 5,5 6 saat ortalama gidiyor. ocak 2010 tarihinde vatanbilgisayardan alınmıştır. 0 gibidir. çizik bulamazsınız. arka koruma sert plastigi yandaki çıtaların koruma jelatini hepsi üzerindedir. 680 tl faturalıdır. Aktif olarak 2 hafta belki kullanılmıştır.

satan arkadaslar varsa netbook umu ve üzerine para vererek almak istiyorum. İzmir içi olması şart. Ne ben güvenip cihazımı yolluyabilirim nede karşı taraf güvenip bana cihazını yollar. Satan arkadaşların pm sini bekliyorum..

http://forum.donanimhaber.com/m_47056497/mpage_1/f_/key_//tm.htm#47056497

• Arkadaşlar oyunlarda ya da uygulamalarda aşırı ısınma problemi sizde de var mı? Gerçi 65 dereceyi geçmiyor ama fan hızlı çalışınca insan korkuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hannibal

Arkadaşlar oyunlarda ya da uygulamalarda aşırı ısınma problemi sizde de var mı? Gerçi 65 dereceyi geçmiyor ama fan hızlı çalışınca insan korkuyor.

Bende bazen 90 dereceyi bulup bilgisayarın kendini beklemeye aldığı da oluyor.(Bilgisayar koltuğun üzerindeyken yüksek grafikli oyun oynarsam eğer)Fan bayağı hızlı çalışıyor öyle zamanlarda.
  • Oyun için hafif kalıyor.
  • Aslında oyun harici kullanılacak kişiler için uygun bir bilgisayar
  • ben aldım ama cd leri yok olan varsa bana yollayabilir mi
  • cd kimsede yok recovery sihirbazından kendin oluşturman gerekiyor..yada orjinal sistemi kullancaksan boot menüsünden recovery seçmen gerekiyor
  • hp g62 aldım ttnetden kampanyalı gayet memnunum sımdıye kadar bır sorun olmadı herkese tavsıye ederım ve donanım habere de bu video için tesekkur ederım.
  • win7 yüklü aldım ttnetten çizim programı yüklemem gerekiyor xp bu pc ye yüklenirmi acaba bilen varsa yardımcı olabilirmi teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.