Şimdi Ara

Hp dv6 1282et şarj olmama sorunu (acil)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 25 eylülde aldığım pc 4 ayını doldurmadan sorun başgösterdi 1 hafta önce farkketim pil dolduruken alt kısım aşırı ısınıyor ve şarj ışığı sönüyor dolmuyor yazıyor 2 ayrı şarj cihazı ve 2 ayrı batarya denememe rağmen yine aynı acaba başına gelen varmı bu kadar ileri bi arıza

• Bana da bir ara olmuştu ama geçti. Bende bu olay olduğunda laptopu yatakta ve pilide sonuna kadar kullanmıştım. Pil kendini korumaya aldığında oluyor bu. Pili %15 altına düşürmeden şarj edin, hava çıkışlarını temizleyin ve asla masadan başka yüzeyde kullanmayın. Temiz havayı rahat çekebilsin laptop.
  • Bence pillerde genel bi sorun var. Pil şarj olurken bazen fan son hız dönmeye başlıyor pil ısınıyor bazende bunların sonucu şarj etmeyi kesiyor.Çoğu hp kullanıcısının başına gelmiştir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetsirel

Bence pillerde genel bi sorun var. Pil şarj olurken bazen fan son hız dönmeye başlıyor pil ısınıyor bazende bunların sonucu şarj etmeyi kesiyor.Çoğu hp kullanıcısının başına gelmiştir..

ne alakası var ya güç takılı olunca performans moduna girdiği için doğrudan fan tabii ki hızlanacak alet tabii ki ısınacak yok piller sorunluymuş yok hp hatasıymış falan geçin bunları bari mahalle dedikodusu yaratmayın

burak pm i şimdi gördüm kusura bakma cevabı da buraya yazayım madem herkes faydalansın, ekran parlaklığı, gfx hızı vs gibi şeyleri ayarlayarak o ısıyı düşürebilirsin alet son devire çekmez o zaman kendini normal power saver da gibi tatlı tatlı işine devam eder bi yandan şarj yerken prizden pilden farksız bi hale geçer yani eğer kapalıyken alet sorun olmuyosa şarjda dediğim gibi yaparsan da olmaz ben daha hiç yaşamadım öyle bi sorun hep de kendi kapanır genelde %7 altına düşer

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.