Şimdi Ara

HP Deskjet 2633 karttuş dolumu sonrası garip durum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, şu bimden aldığım hp 2633 yazıcıyı balkondan atmadan önce şuraya bi yazayım dedim HP Deskjet 2633 karttuş dolumu sonrası garip durum 

Sadece 2 hafta kullanmadım tıkanıklık /kuruma vs. ilgili bir sorun olduğunu düşünmüyorum bunu öncelikle bir belirteyim. çünkü bilgi veya reset tuşlarını kullanınca renkli-siyah çıktıda hiç problem yok canavar gibi yazıyor. Ama malum, bilgi/reset çıktılarında siyah doluluk oranı sıfır çıkıyor ama tüm yazılar mis gibide siyah??

ilk doldurunca kendi çıktılarım yarım/silik/gölgeli vs. sonra resimde(*) ki deneme bilgi kağıtlarını çıkardım orda gayet iyi siyah mürekkep kullanıyo hiç sorun yok. gel gör ki pc den veya cam tarayıcıya koyduğum zaman renkli kısımlar iyi ama siyah renklerde, yazılarda tık yok veya böyle yer yer sadece gölge gibi iz bırakmış. akma damlama falan yok.

reset attım defalarca denedim sonuç aynı.

sonra ertesi gün karttuşun üstündeki yapışkana delik açtım. acaba dedim üstten bu hava hiç mi almıyor para bandıyla falan boğduk mu bunu? denedim: 7 sayfa çıktının 4 sayfası(**) mis gibi kalanı için sadece renklileri yazdı siyah namına eser yok !! anlamadım ne istiyor bu ... mun yazıcıs?

Bi yardım edin milli servettir yazık bi yurmuhluk işi var sinir arttıkça artıyor.. varsa çözümü olan çok teşekkür ederim şimdiden..

*

**

*

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.