Şimdi Ara

HP DESKJET 1510 ALL-IN-ONE INKJET MULTIFUNCTION YAZICI 69TL tam dolu kartuş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
2
Favori
4.984
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.teknosa.com/urunler/125090797/hp-deskjet-1510-all-in-one-inkjet-multifunction-ya

Özellikleri
    Siyah beyaz baskı hızı (ISO, lazer ile karşılaştırılabilir)Dakikada 7 sayfaya kadarBaskı hızı siyah (taslak, A4)Dakikada 20 sayfaya kadarRenkli baskı hızı (ISO, lazer ile karşılaştırılabilir)Dakikada 4 sayfaya kadarBaskı hızı renkli (taslak, A4)Dakikada 16 sayfaya kadarYazdırma hızı dipnotuİlk sayfadan sonra veya ilk ISO testi sayfaları kümesinden sonra. Ayrıntılar için bkz. hp.com/go/printerclaims.İlk sayfa çıkışı siyah (A4, hazır)17 saniye kadar kısa bir süredeİlk sayfa çıkışı renkli (A4, hazır)24 saniye kadar kısa bir süredeÖnerilen aylık sayfa sayısı50 ile 200 arasıKağıt işleme girişi, standart60 yapraklık giriş tepsisiKağıt işleme çıkışı, standart25 yapraklık çıkış tepsisiTarayıcı tipiMasaüstüTarama çözünürlüğü, optikEn fazla 1200 dpiFakslamaYokGarantiStandart bir yıllık HP sınırlı donanım garantisi. Garanti ve destek seçenekleri ürüne, ülkeye/bölgeye ve yerel yasal koşullara bağlı olarak değişir.

• 1516 kullaniyorum doldurma ile kartus cok ucuza geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okulaptus

1516 kullaniyorum doldurma ile kartus cok ucuza geliyor

bir aydan fazla kullanılmazsa kururmu?problem olurmu?
  • keremyan kullanıcısına yanıt
    Hocam acikcasi hic denemedim. Ama sifir urunse bence cok iyi fiyat ben 120 liraya almistim cok memnunum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okulaptus -- 12 Nisan 2015; 0:26:59 >
  • evet kuruyabiliyor, Ben muadil kartuş kullanıyorum , çok sorunlu. Teknosa'dan outlet kartuşsuz almıştım.
    Bu fiyat süper. G301 kartuşları var, renklisi ve siyah beyaz toplam 100 tl çoğu yerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: okulaptus

1516 kullaniyorum doldurma ile kartus cok ucuza geliyor

Cipli sanirim kartuslar . doldurmanin maliyeti ne kadar kartus başina sorabilirmiyim ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bayguru B kullanıcısına yanıt
    25 tlye dolum seti aldim n11 den puanli bin sayfayi gectim belkide renkli basiyorum daha yaridan fazla var. Maaliyet hesaplamadim . n11 den cek puan denk getirirseniz kartus dolumu ucuz alirsiniz sadece kagit masrafi oluyor sonrasi.

• Bu kartuşlara dolum yapılabiliyor mu?

• Ayrıca ödeme kısmında 99 tl olarak görünüyor ve kesmeye çalışıyor?

• Alana kadar stok bitti! 99 Tl artık.
  • Stok bitti diye üzülmeyin bu yazıcı HP 301 numaralı kartuş kullanıyor ki fiyatları epey yüksek, kartuşların bitmesi ya da bozulması durumunda astarı yüzünden pahalı hale gelir, bu kartuşlara dolum yapılabiliyor ancak dolumla uğraşamam diyorsanız daha ekonomik olan hp 650 numaralı kartuş kullanan yazıcılara yönelmekte fayda var.
  • geçenlerde gittigidiyor'dan 1 litre siyah mürekkebi kargosu dahil 20 liraya aldım.

renkliyle pek işim olmuyor zaten.

artık mürekkepleri bile fahiş fiyatlardan satmaya başladılar. başka yerlerde çok pahalı.

bitmeyenkartuş 100ml şeyi 10 liraya satıyor
  • Lasvegaswings kullanıcısına yanıt
    bitmeyen kartuş nasıl oluyor bende şırınga ile dolum yapıyordum ama şimdi beşinci dolumda kartuşlar bozuldu, ucuza iknci el önerebileceğiniz kartuş nereden bulabilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • imhiret kullanıcısına yanıt
    2.el kartuş nereden bulursun bilmiyorumda, yan sanayi kartuş satıyorlar sıfır fiyat daha uygun olur. dolumcularda bulabilirsin.

bende enjektörle dolum yapıyorum, bitmeyen kartuş pahalı sistem gerek yok çok sık kullanmıyorsan.

mürekkep tankları dışarıda duruyor, hortumla kartuşlara bağlıyorlar, onlara göndermen lazım kendin yapamazsın yani.
  • 2. el kartuş temin edebilirim isterseniz? Özelden yazın konuşalım. @imhiret
  • Consumer C kullanıcısına yanıt
    hocam hp1510 var bende de bu doldurma setlerinden hangisini almalıyım 301 mi? ayrıca n11den önereceğiniz bir dolum seti varsa ona bakayım
  • Fiyat iyiymiş de dolum yapılacaksa bence kartuş doldurmak zor iş. Bitmeyen kartuşlu yazıcı kargo dahil 215 lira. beraberinde de 800ml mürekkep ve 100 fotoğraf kağıdı geliyor. Modeli Canon MG3550. Yorum yapabilecek kadar çok kullanmadım ama 150 civarı sayfa yazdırdım, sonuçlardan memnunum. Tarayıcısı da iyi. Fotoğraf yazdırmadım. Mürekkepleri piyasaya göre ucuz. 4x1l mürekkep 80 lira. Yerli üretim dediler ama bilmiyorum. Satıcı ilgili, Antep'ten geliyor.

Yazıcı linki:http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/bitmeyen-kartuslu-mg3550-yazici-wifi-hediyeler-157628284

Mürekkep linki:http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/bitmeyen-kartuslu-canon-icin-4x1-lt-murekkep-155838428

• hp bu tip yazılarda tam bir baş belası en fazla 2 kere dolum yaparsınız sonra aldığınız set de herşey boşa gider. hatta 2 kere bile dolum yaparsanız çok şanslısınız. ben 1 defa dolum yaptırabildim. sonra boş kartuş uyarısı aldım. dolum konusunda kartuş ve baskı kafası ayrı olan model yada el yapımı depolu yazıcı almakdan başka çare yok. diğerleri en çok 5 6 kere doldurulur sonra arızalı kartuş uyarısı verir. epson nazlı cihaz. canon dolumlu kullanım için iyi seçenek
  • quote:

Orijinalden alıntı: smclk89

hp bu tip yazılarda tam bir baş belası en fazla 2 kere dolum yaparsınız sonra aldığınız set de herşey boşa gider. hatta 2 kere bile dolum yaparsanız çok şanslısınız. ben 1 defa dolum yaptırabildim. sonra boş kartuş uyarısı aldım. dolum konusunda kartuş ve baskı kafası ayrı olan model yada el yapımı depolu yazıcı almakdan başka çare yok. diğerleri en çok 5 6 kere doldurulur sonra arızalı kartuş uyarısı verir. epson nazlı cihaz. canon dolumlu kullanım için iyi seçenek

Aynen, kartuş birkaç dolumdan sonra kafayı yiyor. Kuruma problemini çok yaşıyorum, haftada 1-2 kez lazım olurdu. Şimdi ise yeni kartuş almak yerine bu yazıcıyı alacaktım ama aynı sorunlar çıkma ihtimaline karşı vazgeçtim.
  • https://m.youtube.com/watch?v=585v1e-uiuI hp301 ve hp650 dolum videosu

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.