Şimdi Ara

HP DESKJET 1510 ALL-IN-ONE INKJET MULTIFUNCTION YAZICI 69TL tam dolu kartuş (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
2
Favori
4.984
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yazıcı ve mürekkepden nefret ettiğim kadar başka bir olaydan nefret ettim mi acaba :D çekle 19'a geliyordu ama almadım.
  • 1 1.5 ay kullanmayınca kururmu ?
  • ürün geldi açmadım çünkü usb bağlantı kablosu içinde yok almak gerek.üstünde de yazıyor yok diye
  • cumartesi gece yarısı sipariş verdim pazartesi sabahı kargo geldi nasıl oldu anlamadım, UPS pazar günüde çalışıyor heralde.
  • Fiyat 99 olmus

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

cumartesi gece yarısı sipariş verdim pazartesi sabahı kargo geldi nasıl oldu anlamadım, UPS pazar günüde çalışıyor heralde.

teknosanın ana deposu içinde pazar günü açık ups şubesi var
  • xxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 21 Mayıs 2020; 10:13:3 >
  • avenged kullanıcısına yanıt
    HP 1515 modelinin teknosada outlet bölümünde vardı
    fiyat 79tl ama hasarlı olarak geçiyor servisde işlem görmüş diyor açıklamalarda ama almadım bu daha cazip geldi sıfır kutusunda

Fiyatlar 87 olmuş

http://www.teknosa.com/firsat-urunleri/outlet-urunleri/bilgisayar/yazicilar/843?page=10&order=3
  • quote:

Orijinalden alıntı: quentin

HP 1515 modelinin teknosada outlet bölümünde vardı
    fiyat 79tl ama hasarlı olarak geçiyor servisde işlem görmüş diyor açıklamalarda ama almadım bu daha cazip geldi sıfır kutusunda

Fiyatlar 87 olmuş

http://www.teknosa.com/firsat-urunleri/outlet-urunleri/bilgisayar/yazicilar/843?page=10&order=3

üründe kartuş eksiği bulunmaktadır diyor. 2 kartuş fiyatı 30+30 dan 60tl 87+60 147 liraya denk geliyor ürünün sıfırı bu fıyat zaten bence pek mantıklı değil outlet fiyatının daha da düşük olması beklenir.

• avenged kullanıcısına yanıt
    hocam bunun kartuşları dolduruluyor mesele o zaten
  • quentin kullanıcısına yanıt
    hocam aman almayın ben aldım daha önce perişan bir ürün geldi. içinde kartuş vs de yok
  • okulaptus O kullanıcısına yanıt
    yok hocam almadım zaten alsammı diye düşündüm de 1510 aldım 69tl den çekle 19tl ye aldık güzel oldu
  • ne zaman tekrar 69 olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hp 3545 i öneririm, hem kablosuz, hem kartujları 30 tl civarı. hepsiburada ve mediamarkta 220 tl civarı. çek kupon vs ile çok daha ucuza alınır. Bir de, kağıdın her iki yüzüne de basabiliyor ki bu fiyata makinelerin çoğunda bu özellik yok
  • yazıcıyı denemek için birşey yazdırırken,

orjinal kartuş kullandığınız için HP'den hediye kazandınız diye bir yazı çıktı, ancak kullanım bilgilerini HP ile paylaşıyor diye istemedim.

kabul eden var mı hediyeyi merak ettim
  • quote:

yazıcıyı denemek için birşey yazdırırken,

orjinal kartuş kullandığınız için HP'den hediye kazandınız diye bir yazı çıktı, ancak kullanım bilgilerini HP ile paylaşıyor diye istemedim.

Bişey vermiyor hocam saçma sapan programcıklar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

yazıcıyı denemek için birşey yazdırırken,

TRde o hediyeler verilmiyor.
  • Bu yazıcıya mürekkebi kendimiz doldurabilirmiyiz.
  • Geçen sefer yapılan yapılan kampanyadan aldığım ürün dün geldi. İçinden G301 kartuşları çıktı. Kartuşları henüz açmadım ancak kartuşlar çok hafif geldi. Bu kartuşların tam dolu olup olmadığı nasıl anlaşılır?
  • Elimde fazladan kartuş var boş veya dolu isteyenler iletişime geçebilir ;)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.