Şimdi Ara

HP Deskjet 1115 nasıldır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • öğrenciyim ve bu yazıcıyı almayı düşünüyorum.
    90 lira fiyatı var.
    -yazıcı kullanım ömrü boyunca 1000 sayfa yazdırsın öpüp başıma koyarım.
    -kartuş almak yerine şu kitler vasıtası ile dolum yapmayı planlıyorum.
    -siyah beyaz olsun gerisi teferruat.
    -2-3 sene falan kullanırım en fazla.
    -lazer iyidir hojjdur ema banena.

bu şartları karşılıyor mu?

sizce alınır mı?

• baskı kalitesi standart mürekkepli yazıcı yani 200-300 liralik makinelerden farkları tarayıcı olmaması kablosuz baglantı sunmaması falan. belki cok hizlı yazmaz ama iş görür fotoraf kağıdı ile fotoğraf bile basabilirsin. kartuşlar bozulmadıgi sürece mürekkep doldur doldur bas. ben gecen satın aldım yanında siyah yedek kartuş da verdiler kargo dahil 108 lira. yurtici kargonun beni evde bulmasını bekliyorum.
  • Trader Emre kullanıcısına yanıt
    bu yazıcıdan 1000 adet çıktı aldıktan sonra işe yaramıyor mu hocam?
  • housem.d kullanıcısına yanıt
    mesele kartuşların deforme olup olmaması. düzgün bir şekilde baskı yapılıp bittiğinde tekrar doldurulan kartuşun içindeki sünger ve alt kısmındaki püskürtme bölgesi deformeye veya tıkanmaya uğramaz ise binlerce çıktı almak işten bile değil.
  • housem.d kullanıcısına yanıt
    ilk bir ay gayet aktif olmak üzere 2 aydır kullanıyorum ve gayet memnunum.

bir süre kullanmayınca mürekkebin kuruma durumlarından bahsedilmişti diğer konularda. ama ben son 1 ay hiç bir şekilde çıktı almadığım halde dün akşam aldığım çıktıları çatır çatır yazdırdı.

tek kartuşla 250-350 sayfa yazdırıyor. ayrıca yeni kartuş almak yerine kartuş dolum seti ile işinizi halledebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoobEater -- 10 Haziran 2017; 16:23:25 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.