Şimdi Ara

Hp bilgisayar açılmıyor + yanlış ekran kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba Evkurdan laptop aldım Eylül de bi kaç ay sonra bana r5 430m olarak satılan bilgisayarın aygıt yöneticisinden 330m olduğunu öğrendim kutusunda ati amd ekran kartı yazıyor.

3-4 gün önce bilgisayar çöktü ilk önce winrar (kendi rar dosyam) dan dosya çıkartmaya çalışırken veri hatası vermeye başladı sonra fare hareketleri ve geç cevap vermeye başladı bilgisayar en son hiç cevap vermedi ve zorla kapattım bilgisayarı bu sorunun virüsten olacağını düşünmüyorum virüs yoktu

Tekrar çalıştırdığımda garip sesler gelmeye başladı ve boot menu açıldı hardiski görmedi yeniden başlattım bu sefer

Sadece siyah ekranda kalıyor bios bile gelmiyor sorun hdd de olsa kendim çözebilirdim hertürlü ama bu problemi anlamadım
    Garantiye vericem somut olarak ne yazmayalım (yanlış grafik kartı + bu sorun)

Birde Evkur bazı hatalara kullanıcı hatası olmasa bile kullanıcı hatası dediklerini biliyorum eğer bilgili değilseniz burada ne istemeliyim hp servis raporu filan mı ekran kartı için yanlış ekran kartı sorunu evkurunda değil biliyorum bilgisayarın modeli
    Hp model : 15-ay010nt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xpesolpw -- 14 Şubat 2017; 16:44:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bilgisayarın altından yazan modelle seri nunarası ile kutu model ve seri aynımı.

Sorun var ise müşteri hizmetlerini arayıp size bir kaç test yaptırdıktan sonra 6 ay içinde kişiye kesilmiş faturanız var ise değişim raporu alabilirsiniz.
  • Evet aynı Müşteri hizmetleri sorunun driver güncellemesi ve Amd'nin Win10'a tam olarak stabil olmamasına bağladılar.
  • Yıl olmuş 2017 hala evkurdan bir şeyler satın alan var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.