Şimdi Ara

HP B110A Photosmart Wireless E-All-in-One Yazıcı CN245B (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
15.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TeRraN

quote:

Orijinalden alıntı: anicola

Arkadaşlar merhaba

Bu yazıcıya direk cepten wireless ile çıktı alabiliyormuyuz? Android telefon kullanıyorum. Varsa Ayarı nasıl acaba?

tşk.

it's easy to download and install HP iPrint Photo from Android Market to your device; just follow these steps:
    Launch Android Market on your Android phone.
    Select the Apps tab.
    Search for HP iPrint Photo.
    Select HP iPrint Photo.
    Then select the Install button. HP iPrint Photo will start downloading immediately.

*Android marketten hp iprint'i indiriyorsun kısacası ve bu program üzerinden pdf, resim çıktısı alabiliyorsun..

detaylı bilgi için
    http://www8.hp.com/us/en/products/smart-phones-handhelds-calculators/mobile-apps/app_details.html?app=tcm:245-799203&platform=tcm:245-799126

Çok teşekkür ederim..

• Siyah Kartuşum Bittiği İçin Gidip XL Siyah Kartuş Aldım Fiyatı 65 TL. 800 Sayfa Baskı Ortalaması Varmış. Şuana Kadar İşim Olduğu İçin 60 Sayfa baskı Aldım Hala Full Dolu Gösteriyor.
  • Merhabalar,

Bayadır çok fonksiyonlu yazıcı araştırıyorum ve bu yazıcıyı almaya karar verdim. En büyük etkeni de wifi bağlantısı ve hp olması. Fakat aklımda bir soru var. Kartuşları bitince doldurulabiliyor mu yoksa orjinal almak zorunda mıyız? Almak zorundaysak fiyatları ne kadardır? Bide wireless sorunundan bahsetmişsiniz. Bu sorunu çözebildiniz mi yani laptoptan direk yazıcıya wifi ile bağlanabiliyor mu?
  • cihazın wireless ile ilgili bir sorunu yok diyebilirim. Ad-hoc bağlantı yapılabilmekte..
  • Bu yazıcıya ait üzerinde gelen orjinal 364 nolu kartuşu tek seferlik mi kullanabiliyoruz?Yoksa arızalanıncaya kadar kullanıp sonra da kolay dolum kartuşlarıyla yola devam edebiliyor muyuz?
  • Esasında kendi elinizdeki kartuşları mürekkepleri bittiği zaman kartuş dolum seti ile doldurarak kullanmaya devam edebilirsiniz.Kartuşları çıkarıp takarken yazıcının kapalı olmasına özen gösterirseniz sorunsuz bir şekilde çok uzun süre kullanabilirsiniz.İlgili ürünü aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.Saygılar.

HP 364/920 Kartuş Dolum Seti
  • quote:

Orijinalden alıntı: özgürbaskıdünyası

Esasında kendi elinizdeki kartuşları mürekkepleri bittiği zaman kartuş dolum seti ile doldurarak kullanmaya devam edebilirsiniz.Kartuşları çıkarıp takarken yazıcının kapalı olmasına özen gösterirseniz sorunsuz bir şekilde çok uzun süre kullanabilirsiniz.İlgili ürünü aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.Saygılar.

HP 364/920 Kartuş Dolum Seti

Yani, anladığım kadarıyla üzerinde gelen orjinal kartuşları bozuluncaya kadar kullanıyoruz sonra da dolum setleri ile doldurabiliyoruz.Bu arada ikinci bir soru:364 orjinal kartuşların tahmini bir ömrü var mı?

• Üzerindeki kartuşları bozulana kadar değilde mürekkepleri bitene kadar kullanıyorsunuz.Mürekkep bittiğinde ise dolum kiti ile dolum yaparak kullanmaya devam edebiliyorsunuz.Kartuşlar boş uyarısı verse dahi yazdırmaya engel olmuyor.Mürekkep kartuşlarının ömrü için ise size net bir süre vermemekle birlikte yaklaşık 1 yıldır kartuşları bu kit ile dolum yapan kullanıcılarımız olduğunu söyleyebilirim.Saygılar.
  • ben de bu aralar scanner özelliği olan yazıcı bakıyordum da hepsiburada'da bu ürünü gördüm. Kartuş dolum kiti olayını tam anlamadım ama, eski yazıcıları herhangi bir kartuş dolumu yapan yere götürüp doldurabiliyorduk, yeni hp modellerinde bu böyle olmuyor mu? Bi kartuşa 60tl denilmiş ama her kartuş bittiğinde o kadar vermek istemem
  • Bu yazıcıyı almaktan vazgeçtim.

Bulunduğum ildeki en büyük kartuş dolum merkezi bu model kartuşları doldurulmadığını söyledi.

Bende evde kendim uğraşamayacağımı düşündüğümden vazgeçtim.

Yoksa çok beğenmiştim
  • Merhaba,

Bulunduğunuz bölgedeki dolum merkezi dolduramıyor olabilir.Ancak siz basit bir şekilde dolum yapıp defalarca kullanabilirsiniz.Aşağıdaki linkte bulunuan videoyu incelerseniz nekadar basit olduğunu görebilirsiniz.Saygılar.

http://www.kartusnet.com/hp-364/920-siyah-kartus-dolum-seti.html
  • HP B110A Photosmart Wireless E-all-in-One Yazıcı için kartuş dolum setinin yanında gelen mürekkep bittikten sonra bu yazıcıya uygun hangi mürekkebi almak gerekiyor?

Sitenizde
    "Tüm mürekkep püskürtmeli yazıcıların kartuş dolumda ve Tüm Bitmeyen Kartuşlu Yazıcılarda kullanabilirsiniz."
    diye yazıyor.

Bu yazıcı mürekkep püskürtmeli yazıcı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi golge_s -- 18 Eylül 2011; 15:42:57 >
  • Merhaba,

Kullanmış olduğunuz yazıcı mürekkep püskürtmelidir.Sitemizden hp uyumlu ocp mürekkepler kategorisinden mürekkepleri temin edebilirsiniz.Gelen mürekkepler ile kartuşlarınızı doldurarak özgürce baskı almaya devam edebilirsiniz.İlgili link aşağıdadır.Saygılar.

http://www.kartusnet.com/hp-ocp-murekkep.html
  • Bu yazıcıya ait tank sistemleri mevcutmuş. Yurtdışı bir sitede gördüm Türkiye'de bunu satan firma var mı acaba?
  • merhaba nakit fiyatına taksit yapılıyor mu yoksa vadeli mi taksit yapılıyor bir de hangi kartlara
  • Merhabalar

HP b110a Yazıcıyı yeni kullanmaya başladım. Kullanan arkadaşlara bir sorum olacak. Kartuşların takıldığı bölümün yanında bir kol var. Yaylı bir kol geriye kaldırılabiliyor ve sanki kartuşları etkiliyor gibi. Bu kolun ne işe yaradığını bilen varsa söylesin. Kılavuzlarda herhangi bir açıklama bulamadım.
    Teşekkürler
  • Merhaba bu yazıcı bendede var alalı bir sene oldu ve iyi bir yazıcı diyebilirim ... Kullanışlı ve hızlı... Biliyorsunuz ki orjinal kartuşlar çok pahalı...VE size kartuşların uygun yani masrafsız gelmesi için size doldurulabilir kartuşlar plastikten içini görebileceğiniz gibi bittiğinde siz bile doldurabiliyorsunuz üzerindwe küçük bir delik sayesinde.Böylece çok fazla masraf yapmış olmazsınız.büyük kutularda murekkepler oluyor onlardan al bittikçe doldur derim....
  • MRB ARKADAŞLAR
    Bu bahsedilen yazıcının kartuşları hp 364 ve (benzer durumda hp 920 ) doldurulabiliyor. ayrıca kolay dolum kartuşu almanıza gerek yok.
    sadece kartuş dolum mürekkep seti almanız yeterli.

Dolum tarifi:
    1- Örneğin siyah kartuş için -
    2- Kartuşu çip kısmı üste gelecek şekilde bir peçetenin üzerine koyun. zemin düz olmalıdır.
    3- Şırıngaya 5 ml mürekkep çekin
    4-Şırınganın iğnesini kartuşun yuvarlak kısmına değdirmeden üstten damla damla damlatarak doldurun.
    (İçinde keçe olan ve mürekkebin rengine boyanmış olan yuvarlak krater görünümlü yer.)
    5- kartuş yeterince mürekkep aldığında alttaki peçeteye mürekkep gelmeye başlayacaktır. bu durumda mürekkep doldurmayı durdurun.
    6- kartuşu ters çevirin (çip alta bakacak şekilde) ve bir tabağın için koyun.
    7- fazla mürekkep konulduysa kartuşun içinden tabağa akması için gerektiği kadar bekleyin (5-10 dk yada mürekkep artık kendi başına akmayıncaya kadar)

not: şırınganın iğnesini kesinlikle keçe kısmına dokundurmadan doldurun. keçenin yapısını bozmayın

size gerekli olan tek şey aşağıdaki mürekkep seti:

http://www.goldink.com.tr/17-hp-364-eko-kartus-murekkep-dolum-seti.html
    ya da
    http://www.goldink.com.tr/kartus-dolum-setleri/18-hp-364-mega-kartus-murekkep-dolum-seti.html

• ebay de siyah xl kartuş var kartuş kapasitesi 26 ml diyor. Bu yazıcıdan alabilirim. 11 ml orjinal 750 sayfa basıyorsa 26 ml 1500 den fazla basar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fxmaster -- 15 Eylül 2012; 20:48:41 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.