Şimdi Ara

HP 17-AB201NT 1DN09EA İ5-7300HQ 8GB 128GB SSD+1 TB HDD 4 GB GTX1050 17.3 FREEDOS (ANA KONU) (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
841
Cevap
16
Favori
35.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dikkat etmemişim hocam . Bu bios yüklemesi biraz karışık, ben el ile yükleme yaptım ama nasıl yaptığımı unuttum . Program bazen yüklüyor bazen yüklemiyor. Galiba ayrı bir alan oluştururken sıkıntı yaşıyor. Flash belleğe boot etmeyi deneyin .
  • 1060 lı monster i iade ettim hiç sorun çıkarmadılar.

onun yerine 1dn09ea aldım. bugun birinci gün :) Şimdilik gayet memnunum. incelemeyi yazan arkadaşa teşekkürler.
  • dolunay31 D kullanıcısına yanıt
    pc yi 2950 mal ettim. mesaj sahibi trol arkadasa selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dyshi4

çok iyi fiyat.bu ürünün ismi asus yada msi olsaydı 4000 üzeri olurdu
  • Yeni videolar eklenmiştir .

Ayrıca pc stoklarda var almak isteyenler acele etsin .

• quote:

Nerden. Bizde alalım. Link verirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: belo3

quote:

Nerden. Bizde alalım. Link verirmisiniz

http://m.n11.com/hp-gaming-1dn09ea-i5-7300hq-8gb-ddr4-128ssd1tb-gtx1050-4gb-173-P199299453

Burdan almistim fiyat cok az artmış sanirim

3500 e 200 çek satın aldim forumdan 10 tl ye

480 hp iade

75 tl maxipuan vardı.

Yine de 3000 civarina geliyor

• Arkadaşlar aranızda en az 3 4 aylık kullanıcılar vardır. Yorumların hepsini okudum ama son kez bir sorayım tavsiye eder misiniz diye ? Cs go dışında fazla oyun oynamam diğer oyunlarda da illa ultra ya da high olsun diyen biri değilim. Tek amacım 4 sene boyunca idare etmesi ,sorun çıkarmaması . Ayrıca ürünü hepsiburadadan alacağım bir sıkıntı çıkar mı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • DoctorXx D kullanıcısına yanıt
    Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz cs go gibi bir oyunda sizi full ayarlar açık uzun yıllar idare eder .

Hepsiburada olan satıcı integra bilgisayar bir sorun çıkacağını sanmıyorum . Ben GG üzerinden yine integra bilgisayardan almıştım .

En kötü ihtimal N11 den alın 200 tl birde çek bulun yine uygun fiyata gelmiş oluyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARTHUR. -- 4 Ağustos 2017; 15:37:44 >
  • ARTHUR. kullanıcısına yanıt
    Hocam çok sağolsun farklı platformlardan da cevap vermişsiniz. Yeni cihaz faturanızı üstünde seri no yazıyor muydu ? Çünkü hp çalışanı faturada yeni cihazınızın seri no su bulunması gerekiyor demişti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • DoctorXx D kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam, faturanızda seri numaranız olur .
  • Arkadaşlar hangisini alayım. 2sininde fiyatı ve garantileri aynı.

HP Gaming 17-AB201NT Intel Core i5 7300HQ 8GB 1TB + 128GB SSD GTX1050 Freedos 17.3" FHD Taşınabilir Bilgisayar 1DN09EA

http://www.hepsiburada.com/hp-gaming-17-ab201nt-intel-core-i5-7300hq-8gb-1tb--128gb-ssd-gtx1050-freedos-173-fhd-tasinabilir-bilgisayar-1dn09ea-p-HBV0000044VL1?magaza=%C4%B0ntegra%20Bilgisayar

Ve

http://www.toshiba-turkey.com/discontinued-products/qosmio-x70-a-13p/

• Sizce Dell 7567mi bu cihaz mı ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buongiornoprincipessa -- 6 Ağustos 2017; 19:28:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARTHUR.

Bilmiyordum hocam bunu, umarım başkasının işine yarar. Ben zaten format atacaktım . Ara sıra takılmalar oluyordu . Şu an olmuyor kurtuldum gibi sadece birşey kuracağım zaman yönetici izni isterken maus anlık donuyor orda .

Sıkıntı çözüldü mü çözdüyseniz nasıl çözdünüz acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: belo3

Arkadaşlar hangisini alayım. 2sininde fiyatı ve garantileri aynı.

HP Gaming 17-AB201NT Intel Core i5 7300HQ 8GB 1TB + 128GB SSD GTX1050 Freedos 17.3" FHD Taşınabilir Bilgisayar 1DN09EA

http://www.hepsiburada.com/hp-gaming-17-ab201nt-intel-core-i5-7300hq-8gb-1tb--128gb-ssd-gtx1050-freedos-173-fhd-tasinabilir-bilgisayar-1dn09ea-p-HBV0000044VL1?magaza=%C4%B0ntegra%20Bilgisayar

Ve

http://www.toshiba-turkey.com/discontinued-products/qosmio-x70-a-13p/

Hocam görüntü falan toshiba daha güzel ama marka piyasadan çekildi. Bildiğim kadarı ile artık laptop piyasasında olmayacak. Almamanız için diğer bir neden ise ekran kartı çok eski. Genel olarak iş görür ama sorun yaşarsınız. En kötü ihtimal şöyle söyliyeyim . Masaüstü gtx780 ile battleground'ta sorun yaşayanlar çok kaldırmıyor vs diyorlar. Toshibadaki ekran kartı hem gtx780 altında ve mobil platformunda olduğu için tavsiye etmem, ucuz alınabilecekse düşünülür.

• Dell güzel hocam tasarımı falan efsane. Okuduklarıma göre biraz ısınma sorunu var diyorlar, fakat i7 performans odaklı işlemcilerde oyularda 90 dereceleri görmesini normal karşılamak lazım .

Tek eksisi 17 ekran olmaması geri kalan herşey HP den ya üstün yani maddi olarak sizi sarsmıyorsa ben tercihi dell'den yana yaparım .
  • Msaniyamac M kullanıcısına yanıt
    Hocam dikkat etmedim ama galiba düzeldi gibime geliyor . Birdahaki kullanışımda dikkat edip bilgi veririm sizede .
    Dell konusuna da baktım. Ama çoğu oyunda saniyelik droplar var diyorlar. Ben oyun için alicam. Isınma konusu da var diyosunuz ama hp de ısınma onun kadar yok mu? 90 derece görmedim hiç konuda. 1050ti için 10fps farkı için yaklaşık 1000tl fark ödemek mantıklı mıdır sizce. (480 TL ile) Üstüne bi de ısınma ve drop sorunlari. HP bana daha mantıklı geldi ama. Hala araştırıyorum.

• Hocam dell bilgisayarı canlı olarak test etme şansım olmadı kulaktan duyma şeyler ile konuşuyoruz. Ama dediğim gibi i7 işlemciler MSİ'de kullanıyor ve onlarda 85-90 derecelere çıkıyor.

HP'deki i5 işlemci bu sıcak aylarda bile 80 dereceği geçtiğini görmedim . 1050ti 5-10 fps fark veriyor doğrudur. Bunun için 1000 TL fark vermezdim.

MSİ afterburner programıyla biraz hız yükseltmesi yapınca 8-15 fps artış yapabiliyorsun zaten, tabi bu arada 1050ti yede bu işlemi uygulayınca +10 fps fazladan alabiliriz diye düşünüyorum . 480 TL iadesini alabiliyorsanız hiç düşünmeden HP alın. Birde n11 gibi sitelerden çek kullanırsanız falan mükkemmel bir indirim yaparsınız o zman HP tabiki tartışmasız F/P ürünü olur .

Bana 3200 TL gibi bir fiyata geldi forumda 2900 gibi rakanlara alanlar oldu. 15 ekran gtx950m modeline bile 3 bin üstü istedikleri bir zamanda bu fiyatlara HP tek geçerim . Oyun videolarındada belliki ısınma sorunu yok .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARTHUR. -- 7 Ağustos 2017; 11:12:14 >

Kesinlikle ben de öyle düşünüyorum. Eski HP pc'm daha yeni bozuldu. Isınıyordu ama idare ediyordu. Tam 7 yıl kullandım :)). Yine hem o iade kampanyasından faydalanmak hem de servisi iyi olduğu için hpyi tercih edeceğim. Ama internetten almakla ilgili şüphelerim var. Bir sıkıntı olduğunda servisine mi göndereceğim satıcı mı gönderecek mesela. Ya da ürünü beğenmedim değişim ya da iade istiyorum bi sıkıntı olur mu acaba ? Gönderirken kargo parası verecek miyim? Çok soru sordum ama k.bakmayin. Daha önce hiç pahalı birşey almadım internetten.

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.