Şimdi Ara

HP 17-AB201NT 1DN09EA İ5-7300HQ 8GB 128GB SSD+1 TB HDD 4 GB GTX1050 17.3 FREEDOS (ANA KONU) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
841
Cevap
16
Favori
35.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu aralar bilgisayarımın fanı hiç bir şey açık olmadığı halde çok sesli çalışıyor görev yöneticisinden baktım cpu yüzde 30 larda bazen yüzde 50 lere çıkıyor iniyor bir problemmi var acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek fan çok sıkıntı olur bu notebookta.

• Beels kullanıcısına yanıt
    Tam aksine, cift fan daha cok ısınıyor, testler öyle gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARTHUR. -- 10 Temmuz 2017; 9:46:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom1259

Arkadaşlar bu aralar bilgisayarımın fanı hiç bir şey açık olmadığı halde çok sesli çalışıyor görev yöneticisinden baktım cpu yüzde 30 larda bazen yüzde 50 lere çıkıyor iniyor bir problemmi var acaba

arkadaşlar olayı çözdüm başlangıçta autocat açılıp arka planda çalışıyormuş anlayacağınız yağ gibi akmaya devam maşallah :)
  • freedom1259 kullanıcısına yanıt
    Ben sizin yazıyı cevapladım diye biliyorum, Arka planda çalışanlara bakmanızı tavsiye etmiştim mesaj gitmemiş galiba .

Neyse çözmüşsünüz .
  • ARTHUR. kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam yinede teşekkür ederim
  • bizim cihazımızda intel widi teknolojisi var mı?
  • dogan_1977 D kullanıcısına yanıt
    Kesin emin değilim ama yok diye biliyorum, olsa karşımıza çıkardı illaki . Hiç rastlamadım .
  • Ben de ürünü yeni aldım fakat cpu ve gpu direk 78-80 dereceyi görüyor. Mesela sizin attıgınız videoardan yola çıkarsak playerunknown's battleground en düşükte 78 derece hem gpu hem cpu. Teknoloji şans işi derler benim şansızlığım herhalde.
  • rogues kullanıcısına yanıt
    Hocam uzun zamandır bakmadım bende kaç derece. ama bahsettiğiniz oyunda 80 derece çokta fazla sayılmaz bu yaz aylarında, ben çektiğimde kış ayıydı şu an oda sıcaklıkları bile en az 10 derece artmış zaten .
    yaz sıcaklığı etkiliyor olabilir evet. Dota2 ultrada da aynı sıcaklık değerlerini almam üzdü beni aslında biraz.
  • rogues kullanıcısına yanıt
    Hocam 80 çok fazla değil, bizim dış kasalar çok kaliteli olmadığı için ısıyı yüzeye yayıyor .
  • Bazen bilgisayar açılırken sol altta press esc key for startup menu diye bir yazı çıkıyor ve açılmıyor bilgisayar. Yeniden başlatıyorum öyle açılıyor.. bu sorunu yaşayan çözen ?
    Evet yayıyor. Bir ara vaktiniz olduğunda battlegroundda en düşük ayarda tekrar bir sıcaklık denemesi yaparsanız çok sevinirim ama.
  • Manav kullanıcısına yanıt
    Bu bende herzaman mevcut escye basıp menüye girebilirsiniz diyor . Herkeste orda olması gerek ona yapabileceğimiz bişey yok sanırım .
  • freedom1259 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, güncelleme HP Support Asist' te görülmüyor. HP' nin sitesinden indirip kuruyorum ama msinfo32 üzerinden sorguladığımda (insyde F.38 - 24.05.2017) bir önce ki sürüm görülüyor. Neden olabilir.
  • gemballa_34 G kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten en son sürüm f38.
  • Kullanıcı arkadaşlar nihayetinde bu ürünü tavsiye eder misiniz?
    Aynı paraya bunu değil de şunu alsaydım der misiniz?
    Oyun kesinlikle oynanacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeTeN -- 24 Temmuz 2017; 10:24:46 >
    Hocam son sürüm sürüm F.38 ama bu son güncelleme F.38 Rev.A sürüm tarihi 27 Haz 2017 geçiyor. Ben güncellemeyi yapıyorum ama sürüm tarihi hala 24.05.2017 görünüyor. Gerçi çok önemli bir güncelleme değil sanırım.
  • MeTeN kullanıcısına yanıt
    Ben kesilikle tavsiye ederim tam bir fiyat performans ürünü. 17' olup bu donanım ile aynı fiyata başka ürün bulmak çok zor. Kasa kalitesi gibi eksi yönleri var ama çok çok önemli değil. Şuan iki sitede stokta görünüyor.(Reklam olmasın isim vermedim)
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.