Şimdi Ara

HP 15-BC202NT 1DN08EA i5-7300HQ 12GB 1TB 4GB GTX1050 15.6 FreeDOS ( ANA KONU ) *KULLANICILAR KULÜBÜ* (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.796
Cevap
23
Favori
110.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hem bolca stok var yazıyorlar hem de kaldırıyorlar sitelerden. Gittigidiyor'dan da kalktı Gold'dan da kalktı. Adiler
  • MDemirbas14 kullanıcısına yanıt
    Hepsiburadadaki integrada satışı var mesela büyük ihtimalle oradaki satışı artımak için yapıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hasobilo H kullanıcısına yanıt
    Gold'dan falan da kalktı. Bi ürün bulduk hemen Ali Cengiz oyunlarına başladılar.
    Sinerjide de kalmamış bir tek ebrar bilgisayarda gözüküyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: konun

quote:

Orijinalden alıntı: mutant39

Arkadaşlar cd-rom'u yok değil mi cihazın şuan sipariş verdim de ona göre usbye atayım windowsu ? Ayrıca halihazırda DVD'de windowsum var bunu iso indirmeme gerek kalmadan flash belleğe atabilir miyim? Ve son olarak uefi kurabilir muyuz cihaza? kurabiliyorsak normal format atmaktan farklı ne yapmam gerek?

cd rom yok hocam usb den kurulum yapacaksınız uefi kurulum için youtube da detaylı anlatılan videolar var onları izleyebilirsiniz kesin çözüm olur size de hayırlı olsun bu arada

Tamamdır hocam çok teşekkürler sağolasınız.
  • hasobilo H kullanıcısına yanıt
    novabazarda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasobilo

Sanırım sinerjideki son ürünü ben aldım iki gün önce aldım eft bugün gerçekleştirildi ve onaylandı ancak kargoya bugün verilmedi. Umarım bi sıkıntı çıkarmazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KakaoluBiskuviCetesi

Ürünü gold dan aldım 2 gündür temin ediliyor gözüküyor.

Ürün ise sitede satışa kapanmış

Böyle bi durum başına gelen var mı

Müşteri hizmetlerine 30 dk da bağlandıktan sonra durumu anlattım. Birkaç saat sonra ise yarın kargoya verilecek diye mesaj geldi. Ya sonuncuyu ben aldım ya da bi işler çeviriyorlar. Onca şikayeti gördükten sonra da gold dan almayın derim. inşallah benimkisi de sorunsuz gelir

• arkadaşlar bu uefi kurulumun eski kurulumlara göre ne katkısı oluyor ? internette gördüğüm kadarıyla sadece bilgisayar daha hızlı açılıyormuş. ben uefi'siz kurdum windows 10u. açılış yaklaşık 4 saniye.

bu arada hepsiburada integrada son 7 stok kalmış bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinanbykbyrk -- 28 Nisan 2017; 13:22:7 >
  • HP 15-BC202NT 1DN08EA i5-7300HQ 12GB 1TB 4GB GTX1050 15.6 FreeDOS ( ANA KONU ) *KULLANICILAR KULÜBÜ*

Böyle bi yorum geldi HP için. Almakta kararsız kaldım

eski hpmde bu sorunları yaşadım ama bunda sanıyorum yaşamayacağım ki yorumlarda ısınmadığı vs. yönünde.

• Arkadaşlar geri ödeme onaylandı 1 hafta oldu.

Sizde onaylandıktan kaç Gün Sonra para yattı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Bu model ısınma konusunda Sıkıntısız duruyor çift fan da var ortalama bi Laptop soğutucu ile sorunsuz kullanılır gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Önder

Arkadaşlar geri ödeme onaylandı 1 hafta oldu.

Sizde onaylandıktan kaç Gün Sonra para yattı

Müşteri hizmetleri bana 40 gün içinde yatar demişti yurt dışından ödendiği için biraz geç oluyormuş

• quote:

Orijinalden alıntı: barabarabarbara

Gta 5te ultra ayarda 20 fps az degil mi sizce ben zaten illa ultrada oynayayim istemiyorum ama bf1 witcher 3 gibi oyunlarda bu degerleri goruyor mu

hocam ultra ayarlar ve tüm ince detay ayarları açık ve ince detaylarda olabilecek en yüksek ayarlarda olduğu için 20 fpsler de dolaşıyor ince ayarları minimuma düşürürseniz 30 fps üstüne çıkacaktır ultra ayarlarda battlefield 1 ultrada 40-45 lerde dolaşıyor witcher 3 ultrada yine ince ayarları kısmak kaydı ile 30 fps üstü görülür ama ultra ayarlar ince detaylar en yukarı çekildiğinde 20 fpslere rahat düşüyor ince detaylardan kastımı anlamışsınızdır (fxxa,msaa,gölge kalitesi vb.)
  • quote:

hocam gold mağazasında ara sıra bu tarz şeyler maalesef oluyor önceden stok durumunu öğrenip sipariş geçseydiniz daha sağlıklı olurdu sizin adınıza birkaç güne kadar stok durumu ile ilgili şu kadar kaldı diyerek gösteriyordu şimdi direkt fiyat olarak vermişler stok durumu gözükmüyor o yüzden arayıp sormak daha sağlıklı bu söylediğim sadece gold için değil tüm firmalar için geçerli şimdi sizin yaşayabileceğiniz sıkıntıları söyleyeyim gold la ilgili ürünün tutarını havale olarak aktardıysanız veya ödeme işlemini başlattıysanız ürününüz de uzun süre gelmez ise para iadesi konusunda sıkıntı yapabiliyorlar sizi ürünün geleceğine dair oyalıyorlar umarım ürün onlara ulaşır size de en kısa zamanda kargolarlar

• quote:

Orijinalden alıntı: berkay3212

quote:

Ben golddan aldım 4 günde kargoya verdiler geldi.Sorun yok. Ama geçenlerde batıyorlardı.

ben ANKARA da mağazalarını bulsaydım oradan alacaktım gold la iletişime geçtim sadece İSTANBUL da tek bir mağazalarının mevcut olduğunu diğer tüm illerde mağazalarının kapandığını söylediler durumlar vahim anlaşılan
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutant39

quote:

Orijinalden alıntı: hasobilo

Sanırım sinerjideki son ürünü ben aldım iki gün önce aldım eft bugün gerçekleştirildi ve onaylandı ancak kargoya bugün verilmedi. Umarım bi sıkıntı çıkarmazlar.

hayırlı olsun hocam zaten sinerji birkaç gündür kritik stok uyarısı veriyordu son cihazı da siz aldınız sanırım ürünün sıfır kutu olduğuna dikkat ediniz iade ürünü size göndermiş olabilirler kargo için sinerji genellikle akşam üstü kargo çıkışını yapıyor alan arkadaşlara o şekilde yapmışlar

• quote:

quote:

Müşteri hizmetlerine 30 dk da bağlandıktan sonra durumu anlattım. Birkaç saat sonra ise yarın kargoya verilecek diye mesaj geldi. Ya sonuncuyu ben aldım ya da bi işler çeviriyorlar. Onca şikayeti gördükten sonra da gold dan almayın derim. inşallah benimkisi de sorunsuz gelir

gold çok ağır işleyen bir firma hocam umarım sıkıntısız ulaşır size ürün tabi yarın kargoya verilecek lafı yalan değilse

• quote:

Orijinalden alıntı: Sinanbykbyrk

arkadaşlar bu uefi kurulumun eski kurulumlara göre ne katkısı oluyor ? internette gördüğüm kadarıyla sadece bilgisayar daha hızlı açılıyormuş. ben uefi'siz kurdum windows 10u. açılış yaklaşık 4 saniye.

bu arada hepsiburada integrada son 7 stok kalmış bilginize.

uefinin biraz daha sağlıklı olduğunu ve bazı işlemlerde hangi işlemlerdi tam hatırlamıyorum sıkıntı yaratmadığını söylemişlerdi normal kurduğunuzda da sıkıntı olur mu olmaz mı bilgim yok maalesef yanıltmayayım baktınız ilerde sıkıntı çıkarsa uefi olarak temiz kurulum yaparsınız stok bilgisi için teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.