Şimdi Ara

HP 15-BC202NT 1DN08EA i5-7300HQ 12GB 1TB 4GB GTX1050 15.6 FreeDOS ( ANA KONU ) *KULLANICILAR KULÜBÜ* (131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.796
Cevap
23
Favori
110.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ORGANIKHOSAF

Hocam benim bataryayi ben bir sey demeden degistirmislerdi
    Cihazı salı verdim,bugün aldım.Eve gidince test edeceğim.Batarya değişmiş,genel temizlik vs. yapmışlar,bios güncellemişler,sarj girişinde sorun vardı halletmiş gibiler.test edicem. Ek garanti yaptıran var mı acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • exclbr kullanıcısına yanıt
    Yaptirmadim ama bilgjsi olan aydinlatirsa sevinirim benide servisten cok memnun kaldim cunku

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Yaptirmadim ama bilgjsi olan aydinlatirsa sevinirim benide servisten cok memnun kaldim cunku
    İyi güzel temizlemişler de,sarj girişinde hala temassızlık yaptığı oluyo,servis yolu göründü yine. Müşteri hizmetlerini arayıp öğreniliyormuş ek garanti. Tahminim 180 tl falandır 1 yıllık. Yaptırmayı düşünebilirim.
  • Arkadaşlar çok garip bişi oldu. Bilgisayar prize bağlı şekilde video izlerken klavyeden elektrik çarptı bilgisayar siyah ekran verdi kaldı oyle ve ufak kıvılcım çıktı klavyeden. Yalnızca sadece sesini kısmak istemiştim. Bu ne alaka neden olur ? İlk defa böyle bişi görüyorum, başıma geliyor.

• Açık adres yazabilir misiniz

• nowo kullanıcısına yanıt
    Osmanağa Mahallesi, Dere Gazinosu Sk. No:32, 34714 Kadıköy/İstanbul
  • sağolun hocam
  • quote:

Ek garanti için 180 TL dediler hocam.1 yıllık,normal garanti nasıl ise uzatılmış garanti de öyleymiş.Sadece 1 kere alınabiliyormuş ek garanti. Mayısta garanti bitmeden yaptırmayı düşünüyorum. Müşteri hizmetlerini arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
  • Bi benim bataryami degistirmemisler galiba

• selam arkadaşlar nasıl bir ürün 2 el almayı düşünüyorum fiyat aralığı nedir birisi letgo da 3000 tl ye koymuş garantisi bitmek üzere alınır mı son çıkan oyunlar oynanır mı
  • clubber80 kullanıcısına yanıt
    0 ı o paraya aldık

• Bios update gelmiş PC bostayken fan sesi azalmış sanki

• quote:

Orijinalden alıntı: aykut..

Arkadaşlar çok garip bişi oldu. Bilgisayar prize bağlı şekilde video izlerken klavyeden elektrik çarptı bilgisayar siyah ekran verdi kaldı oyle ve ufak kıvılcım çıktı klavyeden. Yalnızca sadece sesini kısmak istemiştim. Bu ne alaka neden olur ? İlk defa böyle bişi görüyorum, başıma geliyor.
    Sorununuz çözüldü mü ? Ya da sebebi neydi ?

• Arkadaşlar pc ye windows 8.1 kurdum iki fan birden çalışıyor boşta baya ses yapıyor. Deneyimlerimi aktaracağım. Çalışmayan fan çalışıyor.
  • expressimo kullanıcısına yanıt
    Ben de windows 10 prodan home'a döndürmeye çalışıyorum. Benim bu ethernet kablosu ile bağlantı sıkıntısından bahsetmiştim. Müşteri hizmetlerini aradığımda cihazın sadece windows 10 home sürümü ile uyumlu olduğunu söyledi. Umarım döndürünce düzelir bu arada ek garanti için 184 lira istiyorlar garanti süresi bitmeden. Bittikten sonra ise 230 tl dedi. Ben garantiyi uzatmayı düşünüyorum. Sizin böyle bir düşünceniz var mı?
  • musq kullanıcısına yanıt
    Evet uzatacağim

Windows 10 home sürümüne düşürdüm ve sonra ethernet driverinı silip yükledim. Şimdilik düzeldi gibi gözüküyor. Windowsu prodan home'a düşürecek arkadaşlar varsa güncelleştirmeleri duraklatsın öyle yapsın. Yoksa hata veriyor.
  • Dostlar merhaba. Laptopu garantiye yolladım daha gelmedi. Bataryayı temin etmeye çalışıyorlar. Batarya, fan ve cızırdayan hoparlörüm ücretsiz bir şekilde yenileyecek. Bilmek istersiniz diye düşündüm. Daha önceden ekranımı yenilenmiştim. İyi soygun siz ne dersiniz. (İşini düzgün yapsalardi da bunlara hiç gerek kalmasaydı ama garanti servisi gerçekten güvenimi kazanmış durumda)

Win 8.1 de driver problemi yasamadiniz mi hocam ve iki fan olayini herhangi bir programla denediniz mi rpmlerini kontrol ettiniz mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Driver konusunda on numara hicbir sorun yok sadece synaptics tam detay ayarlanamiyor yoksa mousepadda calisiyor

• 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.