Şimdi Ara

HP 15-BC202NT 1DN08EA i5-7300HQ 12GB 1TB 4GB GTX1050 15.6 FreeDOS ( ANA KONU ) *KULLANICILAR KULÜBÜ* (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.797
Cevap
23
Favori
110.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sağolun AliExpress ten kingston 480Gb A1000 siparişi verdim sizin taktığınızn kapasitesi nekadardı 480 elimde kalmasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • breniac B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam bilgiler için .

Nvme destekli olanlar çok pahalı benim için, ucuz yollu 128 gb lık m2 ssd alacağım galiba bu bilgiler ışığında. Zaten zamanında bilgisayarın kitapçığında da yazıyordu diye hatırlıyorum normal m2leri desteklediğini

• Evet M.2. Sata destekliyor ama kapasite sınırı varmı bilmiyorum.

• musq kullanıcısına yanıt
    Hocam fiyat gerçekten çok iyi teşekkür ederim

• Hocam hızı çok iyi ve 140 liraya geliyor fakat yurtiçinden 160 liraya 500 mb/sn hızlara ulaşan bi tane alacağım galiba alırsam.
  • Düzelttiler mi ? Benim pc de turboboost biraz abartılı çalışıyor kendini frenlemediği için baya uçak kaldırıyorum evde abartısız msş turbo fan kadar var sesi o frekanslarda. Turboboost kapatıp oyun oynuyorum. Szide durum nasıl ? Isılar fps ler vs...
  • expressimo kullanıcısına yanıt
    Hocam duzelttiler fan ddgisiminyaptilar tekrar macunda yenilediler memnunum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ORGANIKHOSAF

Hocam duzelttiler fan ddgisiminyaptilar tekrar macunda yenilediler memnunum
    Hocam selam,benim pcninde bakımı geldi artık. Servis ne kadar sürede yapıyor acaba ?

Ek olarak sarj almama ve sağ usb de sorun var onları da yaptırtmam lazım. İsteğe bağlı olarak batarya değişi mi oluyor mu ? Bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim.
  • exclbr kullanıcısına yanıt
    Evet hocam batarya da degistiriyorlar ben iki kere biraktim kadikoydeki onarim merkezine birinde bir gunde halloldu digerinde cuma gunu ogleden sonra biraktigim icin pazartesi kargoladilar umraniyedeki merkeze orada bakim yapildi carsamba gunu gel al dediler

• quote:

Orijinalden alıntı: ORGANIKHOSAF

Evet hocam batarya da degistiriyorlar ben iki kere biraktim kadikoydeki onarim merkezine birinde bir gunde halloldu digerinde cuma gunu ogleden sonra biraktigim icin pazartesi kargoladilar umraniyedeki merkeze orada bakim yapildi carsamba gunu gel al dediler
    Anladım hocam teşekkürler,batarya için isteğe bağlı değişim mi yapıyolar yoksa batarya süresi azaldı vs. gibi şeyler mi demeliyiz ?

Ben Hddye ek olarak nvme ssd de takmıştım. O sıkıntı olmaz umarım.
  • exclbr kullanıcısına yanıt
    Hocam benim bataryayi ben bir sey demeden degistirmislerdi

• Nasıl yaa sıfır batarya mı verdiler yani
  • Hocam şu kadıköydeki tam olarak nerdeydi bi açık adres verir misiniz ? Birde fanlar teğişti derken fanları mı temizlediler yeni fan mı taktılar garantinin bitmesine 1 ay kalmış ben de yararlanayım bari :D
  • nowo kullanıcısına yanıt
    Onlar test ediyor duruma göre gerekli değişiklikleri yapıyorlar benim fandan çok ses çıkıyordu önceki verdiğim zamanda pc çok ısınıyordu hem fanı değiştirdiler macun yenilediler bu sefer bataryayıda değiştirmişler.

Hocam tamirden sonra bana verdikleri kağıtda
    - Fan ve batarya değişti.
    - Termal macun yenilendi yazıyordu.

Hocam Şükrü Saraçoğlu stadının yanında şöyle tarif edeyim boğaya çıkıp aşağıya stada doğru yürüyün kuşdili otoparkını görüceksiniz orada bi ara sokak var yürüyün sağda kalıyor tabelayı görürsünüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ORGANIKHOSAF -- 24 Şubat 2019; 17:51:5 >
  • çok ısınmadan kastınız ne kadar hocam ? Ben fanları ve macunları yeni temizledim. Oyun oynamadığımda 35 falan oluyor sıcaklık
  • nowo kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk verdigim zaman fifâ vs kasiyordu isinmadan dolayi klavyeye dokunamiuordum duzeldi bakima verince ikinci verisimde iste fanlar ucak gibi calisiyordu sjz simdi bi problem olmasada genel bakim istiyorum diyip verin pcyi cok onemli verilerinizide yedekleyin batarya fan ve macun bakimi istiyorum da diyebilirsiniz

• Şu an oyunlarda kaç derece alıyorsunuz ve bu fan sesi düzeldi mi ?
  • expressimo kullanıcısına yanıt
    Dereceleri kontrol etmedim klavye tarafı pek ısınmadığı için .
    Fan sesi düzeldi.
  • 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.