Şimdi Ara

How I Met Your Mother (2005-2014) DİZİ BİTTİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.967
Cevap
56
Favori
357.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: .:ER_JaNN:.

Britney'i istemiyorum dizide

Hoş ben istemiyorum diye oynatmayacak değiller ama istemiyorum

Daimi olacağını sanmıyorum,oynayacağı en fazla 2-3 bölümdür. Sebebi, dizinin tekrar dikkat çekmesi olabilir.
  • Robin fena kıskanır onu haa...
  • britney spears bu dizide oynamak için kesin üste para vermiştir
  • Özellikle Barney kısımlarında...
  • Scrubs, Malcolm In The Middle, My Name Is Earl ve bir de bu dizi. Dördünü de çok severek takip etmeye çalışıyorum. Bu kadar zekice espriler yazıyorlar helal olsun senaristlere. Çizgiyi de iç bozmuyorlar. Her bölüm aynı derece komik. Coupling de beni bu kadar güldürüyordu eskiden.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mewluth

Scrubs, Malcolm In The Middle, My Name Is Earl ve bir de bu dizi. Dördünü de çok severek takip etmeye çalışıyorum. Bu kadar zekice espriler yazıyorlar helal olsun senaristlere. Çizgiyi de iç bozmuyorlar. Her bölüm aynı derece komik. Coupling de beni bu kadar güldürüyordu eskiden.

Coupling benim gözümde bu türün başını çekiyor. Hele ki Jeff karakteri insanı koparıyordu. 3. Sezonda Jeff gidince coupling de biraz sönmüştü. Umarım bu dizide hiçbir karakter diziden ayrılmaz ve saçma karakterler de gelmez. Aynı tad ile devam etsin yeter.

Ama dizinin 20dk olması bence yönetmen ve senaristlerin beceriksizliğidir. Ortalama bir dizi 45 dakika olurken bu dizinin 20 dakika olması çok kötü.

• quote:

Scrubs, Malcolm In The Middle, My Name Is Earl ve bir de bu dizi. Dördünü de çok severek takip etmeye çalışıyorum. Bu kadar zekice espriler yazıyorlar helal olsun senaristlere. Çizgiyi de iç bozmuyorlar. Her bölüm aynı derece komik. Coupling de beni bu kadar güldürüyordu eskiden.

Bunları bilmiyordum. Bunlarda çok güzel galiba. Bunlarıda izleyeyim...

How I Met Your Mother'da kısa...
  • My Name Is Earle bayılıyorum yaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: AyBuBi

quote:

Coupling benim gözümde bu türün başını çekiyor. Hele ki Jeff karakteri insanı koparıyordu. 3. Sezonda Jeff gidince coupling de biraz sönmüştü. Umarım bu dizide hiçbir karakter diziden ayrılmaz ve saçma karakterler de gelmez. Aynı tad ile devam etsin yeter.

Ama dizinin 20dk olması bence yönetmen ve senaristlerin beceriksizliğidir. Ortalama bir dizi 45 dakika olurken bu dizinin 20 dakika olması çok kötü.

Amerika'da her şey standarttır. Komedi dizisiyse yaklaşık 22 dk. Normal aksiyon filan ise de yaklaşık 42 dk. sürelere sahip olurlar.

• quote:

Orjinalden alıntı: undertakoxp

My Name Is Earle bayılıyorum yaa

Aynen.O ne zaman geri gelecek tam tarihi bilen var mı? Nisan gibi biliyorum ama tam tarih
  • bu dizi beni pek sarmadı.karakterlere alışamadım bi türlü.Şu scrubs başlasa,sonsuza dek sürse de uğraşmasam böyle dizilerle.
  • Ben çok severek izliyorum.Sürekli takım elbise giyen adamı çok seviyorum...
  • quote:

quote:

Aynen.O ne zaman geri gelecek tam tarihi bilen var mı? Nisan gibi biliyorum ama tam tarih

Sitede My Name Is Earl için yeni bölüm tarihi 3 Nisan yazıyor ve sanırım Paris Hilton oynayacak.

http://www.22dakika.org/yazi/paris-hilton-my-name-is

• quote:

quote:

quote:

Sitede My Name Is Earl için yeni bölüm tarihi 3 Nisan yazıyor ve sanırım Paris Hilton oynayacak.

http://www.22dakika.org/yazi/paris-hilton-my-name-is

Konuyla ne alakası var?

• quote:

Orjinalden alıntı: Archelot

Ben çok severek izliyorum.Sürekli takım elbise giyen adamı çok seviyorum...

Barney o...
  • Yeni bölüm bu sabah itibariylee torrent sitelerine düştü arkadaşlar. Ben tr altyazısını arıyorum. Akşama doğru oda düşer sanıyorum. Meraklısına (Benim gibi)
  • ohh bee aylardır lanet olası grev yüzünden yayınlanamayan yeni bölüm nihayet yayınlanmış. İndiriyorum şimdi ama altyazı bekle işin yoksa off hastasıyım amerikan dizilerinin kim ne derse desin adamlar her bölümü film tadında yapıyolar yaw HIMYM senaristleri süper yazıyorlar Barney ne kadar ..iç bi adam yaa

• Turkce altyazısının cıkması tahminen ne kadar surer bilen var mı acaba?
    Genelde bu tur dizilerin altyazılar baya gec cıkıyor..
  • Yeni bölüm çıktıysa bende 1 yerden bulayım bari...
  • ingilizce alt yazı ile izliyeyim dedim oda bozuk çıktı.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.