Şimdi Ara

House of Cards (2013-2018) | 6. Sezon (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.396
Cevap
28
Favori
47.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eski başkan büyük satış yaptı

5x11
    İzleme temalı bölümdü diğerlerine göre zayıf kalmış

5x12
    Baştan sona güzel bölümdü. Cathy'yi itişi Zoe'yi anımsattı.
    Claire'in, Tom'u öldürmesi iyi oldu sevmiyordum zaten karakteri.
    Ah Doug ah fazla sadıksın.
    Son sahne harikaydı

• sezon 5

diğer sezonlardan farklı bir sezon izledik gibi geldi bana. sanki biraz daha gerçekçilikten uzaklaşılmış..

If she doesn't pardon me I'll kill her öncesinde de cathy'yi ittiği sahnede şok oldum. Geçen sezon underwood kavgalarına doymuştuk yeniden birbirine düşmeleri güzel olmayacak bence.

Mark Usher karakterini çok beğendim, oynayan abi de çok iyiydi. Her seferinde kapıları açık bırakması Aynı şekilde Jane Davis de ilginç bir karakter olmuş.

Petrov karakterine yeterince özen gösterilmemiş, Aidan ve Antartika çok zorlama geldi.

Claire'in de Tom'u öldürmesini beklemiyordum, en azından direkt kendisi.

Frank'in bu sezonki planını da pek çözemedim, bilerek başkanlıktan ayrıldı güç burada değilmiş Allah mı olmayı düşünüyor acaba.

Genel olarak güzel bir sezondu bence.

• WISDOM kullanıcısına yanıt

• Bundan 2-3 sene önce diziye başlayıp 8.bölümünden sonra ara vermiştim, sonra da unuttum izlemeyi. Neyse 3 gün önce yeniden başladım ve ikinci sezon ilk bölüme kadar geldim. 15 güne kadar da güncele yetişirim gibime geliyor.

2*01

Frank'in Zoe'yi tren raylarına ittiği sahne... İnanılmaz şaşırdım, hatta uzun zamandır bir şeye bu kadar şaşırdığımı hatırlamıyorum. Metro istasyonunda böyle bir girişimi beklemememin etkisi de büyük tabii ki. Ayrıca görgü tanıklarının, kameraların (metro istasyonunda kameralar olduğunu varsayarsak) olduğu bir ortamda böyle bir hareket... Bana biraz absürt geldi açıkçası. Sonuçta Zoe öldü, ama Frank'in kendi pozisyonuna önerdiği Jackie'den malzeme çıkar gibi. Neyse izlemeye devam...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sercann35 kullanıcısına yanıt
    ecnebi dizilerinin en sevdiğim özelliği o tarz olayların aniden olması, bizde 3 hafta sürüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ItachiUchiha

2x11

O bölüm sonu Meechum, Claire ve Frank'in sahnesi yüzünden diziden ve karakterlerden soğudum bir anda. Dizinin devamında bu tarz sahneler var mı?

Daha ilk sezondayım sırf meraktan bakayım dedim, koskoca Frank gözümden düştü yapılır mı bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vespucci

quote:

Orijinalden alıntı: ItachiUchiha

2x11

O bölüm sonu Meechum, Claire ve Frank'in sahnesi yüzünden diziden ve karakterlerden soğudum bir anda. Dizinin devamında bu tarz sahneler var mı?

Daha ilk sezondayım sırf meraktan bakayım dedim, koskoca Frank gözümden düştü yapılır mı bu

Sorma. Hızlıca izliyordum, kaptıra kaptıra gidiyordum. 2 gündür izlemedim bile Etkisi geçsin biraz, öyle devam ederim.

• merhaba, henüz ik bölümü izledim fakat sıkıldım nedense :( devam etmeli miyim sizce?
  • 6. sezon yok di mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk bölümler meclis olduğu ve sistemleri bizden biraz daha farklı olduğu için sıkıcı gelebilir biraz daha devam et.

• Frank büyük bi hata yaptı ama vardır bi bildiği dizideki en güvenilmez kişiye güvendi bence potansiyel bakımındam claire frankten bile daha kötü yeni sezonu iple çekiyorum
  • 5x13
    Bu sezonun hem güzel hem kötü yönü 1 yerine 3-4 tane Frank olmasıydı. Claire,
    Usher, Davis derken Frank'in özenerek yaptığı "house of cards" yıkıldı. Şu an Claire'in inşa ettiğini izliyoruz son sahnede "it's my turn" demesiyle de sezona güzel bir kapanış yaptılar.

Bu sezon baya temizlik oldu karşıt karakterleri hemen temizlediler. Koca ekipten bi Doug'a üzüldüm o da kendi hatası. Ev hapsi çok da kötü değil gerçi ama daha iyisini hak ediyordu.

• WISDOM kullanıcısına yanıt
    Hakikaten orada ben de düşündüm, ne yapacak lan bu adam diye.

Bu arada, bu sezon kötü falan değil. Yapmayın, 3. sezon kadar bayık olamaz hiçbirisi. Özellikle Usher reiz katıldıktan sonra aktı resmen. Ama son bölüm kafa bir an gitti.

Underwood'un bir şeyler planladığı belliydi ama bu kadar risk alacağını beklemiyordum. Hele de Claire'e başkanlığı devretmesi, çok yanlıştı. Ki o da bunu bildiği için Usher ve Davis'i yanına soktu büyük ihtimal. Önümüzde ki sezon büyük savaşlar dönecek gibi.

Underwood'un askerleriyiz

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Bilen var mı yabancı sitelerde bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: moustapha129

Bilen var mı yabancı sitelerde bulamadım

@Özgür1616
    @Tom Waits

bu vatandaşların ettikleri muhabbete göre 6. sezon var
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    olması lazım hocam zaten, frank yediği boynuzları hazmedecek bir adam ama ihaneti affetmez
  • Yani şuana kadar iptal haberi falan olmadı ki senaryoda yeni başlıyor gibi zaten.
    Ki sonda Claire'in yaptığı hareket, dizinin baştan başladığını söylüyor resmen.
    Uzun yıllar biteceğini sanmıyorum ben

• genel olarak bakacak olursak bence bu sezon farklı bir yapıda ilerlemiş.siyasetten uzaklaşıp daha entrika dizilerine donüşmüş.sanırım dizinin yazar kadrosu değişmiş.
    ben açıkcası bekliyordum clarie in başkan olacağını ama bu sezon değil bir dahaki sezon olur diye düşünüyordum.
    frank kesinlikle yine bir şeyler çeviriyordur o hiç bir zaman tek planla gitmez.
    hiç bitmesini istemediğm bir dizi.normalde dizi film de izlemem hatta sevmem ama bu başka bir şey.burda kevin spacey faktoru var tabiki çok iyi oyuncu.doug (Michael Kelly) favorilerimden.Usher karekteride çok iyi oturdu diziye.bir tek Jane Davis den haz etmedim.bir an önce nallaırı diker umarım.bu arada lean (Neve Campbell) hastasıydım zamanında.halada çok hoş hatun.ölmesi kötü oldu.

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.