Şimdi Ara

Hotspot Shield Yardım!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
2
Favori
269.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar çok önemli bir sorunum var çok uzun zamandır araştırıyorum ama çözüm bulamadım. Bir türlü hotspot shield programını çalıştıramıyorum. Doğal olarak sopcast ve tvu ya da giremiyorum. Hotspot shield programını yükledikten sonra herhangi bir sayfa felan açılmıyor. Ayrıca alt taraftaki simgesi de üstüne tıklayınca connect yada properties gibi seçenekler seçilmiyor. Sadece kırmızı bir şekilde kalıyor simge öyle. İnternet'e tek modem üzerinden 2 kişi bağlanıyoruz. Bunun herhangi bir etkisi olabilir mi? Bağlanmak için ne yapmam lazım lütfen yardımcı olun.

• bu ne işe yarar anlatırmısınız ?
  • Yeni sürümünü indirmiş olmama rağmen değişen bişi olmadı.
  • Sorun halen daha devam etmekte, acaba format atsam düzelir mi ?
  • gerek kendi uninstal programı ile, gerekse Your Uninstaller programıyla yaklaşık bir 20 kere felan silip tekrar yükledim. Ama çözümü olmadı hala.
  • En sonunda dayanamadım, bilgisayara format attım ve Vista'yı yükledim. Ardından da Hotspot shield'i. Fakat bu seferde yüklemenin tam ortasında "An error occurred installing TAP VPN device driver" diye bir hata veriyor, buna rağmen yükleme devam edip tamamlanıyor. Ama hotspot shield'i açtığımda internet sayfası açılmasına rağmen "Sayfa Görüntülenemiyor" hatası alıyorum. Modemi kapatmam yada programı tekrar kurup silmem birşeyi değiştirmedi. Yardım lütfennn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whocares34 -- 24 Kasım 2008; 13:43:00 >
  • Yok kardeş bu seferde Vista 64bit te bu programın çalışmadığını öğrendim. Daha sonra tekrar Vista'yı sildim ve XP ye döndüm, şimdi program çalışıyor nazar değmesin. Artık bu kadar zamandır uğraştığıma mı yanayım, yoksa bilmem kaç dolar veripte 1 aydan fazla kullanamadığım, Creative ses kartımda dahil olmak üzere birçok şeyi desteklemeyen 64 lük Vista'ya mı bilemiyorum valla...
  • TTnet kullanıcısıyım ve program evde sornsuz çalışıyor.

Fakat TTnet aile korumasından korumayı artırdımmı iş yapmaz oluyor...

Serverine bile bağlanamıyor...
  • Merhaba

hotspot shield programını çalıştırdığımda baglanamıyorum.

State: Daemon Start Error
    VPN IP Address: Not Set hatası alıyorum yardımcı olabilecek biri var mı acaba?
  • Dediklerini aynen yaptım fakat aynı hatayı verdi yine... Sorun nedir anlamıyorum..
  • Kontrol ettim bende yok.. Sorun ondan mı kaynaklanıyor?
  • Denedim yüklemeye devam ediyor programı çalıştırdıgımda yine aynı hatayla karşılaşıyorum.
  • Bende aynı problemle karşılaşınca bir araştırma yaptım, sorunun sebebi şu;

programın her mac adresi için 6 gb veya 3 gb bir kotası var,
    kota dolunca server bağlantı talebini kabul etmiyor.

Bunun çözümü için biri manuel diğeri program yardımıyla ethernet kartının mac adresini değiştiren
    iki çözüme ulaştım (adresleri aşağıda) ancak deneme fırsatım olmadı, bilgilerinize.

http://www.mydigitallife.info/2008/06/30/fix-hotspot-shield-bandwidth-exceeded-tcp-connect-wait-auth-failure-or-daemon-start-error/

http://www.raymond.cc/blog/archives/2008/06/05/fix-hotspot-shield-pulling-options-looping-and-daemon-start-error-problem/

• Ben hotspot shield'i ilk kez yükledim,son sürümü. ama çalıştırdığımda explorer penceresinde yanlış bi adres yazdığımızda çıkan sayfa görüntülenemiyor hatası çıkıyor.
    Altta da ne kırmızı ne sarı işaret... Yani program çalışmıyo bile.
    Kablonet kullanıyorum. Nasıl aşabilirim bu sorunu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jacq! -- 16 Ocak 2009; 16:17:08 >
  • arkadaşlar ben bu programı yüklerken yukardaki gibi hata verdi virüs programı tarama yaptım bişi bulmadı ancak programı silemiyorum uninstall la tıklıyorum bişi olmuyor program ekle kaldırdan yapıyorum gene olmuyo ne yapmam lazım bilgisayarı tamirden yeni aldın gene gitmek istemiyorum
  • Hocam ben de"Daemon Start Error" alıyordum, şu ana kadar bir sürü doküman da okudum, Mac adresi değiştirin dediler onu da yaptım ama bir sonuç vermedi, sonunda şans eseri "Yerel Ağ bağlantısı Özellikleri" "Genel" sekmesi içinde "İnternet İletişim Kurallarının" olduğu bölümde "Hotspot Driver Helper" adlı öğeyi bilinçsizce kaldırdım ve ne hikmetse bağlantı hatasız kullanılmaya başladı.
    Deneyin derim, belki işe yarar.
    Hoş bu Hotspot bazı kasmalar meydana getiriyor ama sopcast için katlanacaz.
    Umarım faydası olur.
    Saygılar.
  • hocam senin dediğinide denedimde hotspopt driver helper diye bi şey yok bulamadım
  • Son sürümünü kullanıyorum 2 senedir sopcast izlemek için keşfetmiştim gerçekten başarılı bir program diğer özelliklerini'de tanımınız'da öğrendim teşekkürler
  • Arkadaşlar her açılan sayfanın üstünde reklam kutucuğu çıkıyor bunu tamamen kaldırabilirmiyiz lütfen yardım.
  • Peki arkadaşlar bu reklam kutucuğu hotspot un her sürümünde çıkıyor mu?Nette yeni sürümlerini gördüm ne dersiniz?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.