Şimdi Ara

Hotpoint Ariston WMD 823 8 Kg Çamaşır Makinası incelemesi :) Video eklenmiştir. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
1
Favori
8.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: crv92

ben devam ettiriyorum sen uzatıyorsun gir bak başlığı yazmışım ara bul

Ya bir git işine daha ne dediğini bilmiyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -OD- kullanıcısına yanıt
    çevir bakalım çevir.http://forum.donanimhaber.com/m_74692642/f_//tm.htm#74947468 al link attım bak
  • quote:

çevir bakalım çevir.http://forum.donanimhaber.com/m_74692642/f_//tm.htm#74947468 al link attım bak

sen orda cevabını gayet güzel almışsın hala neyin tasasını tutuyorsun orda mecazi olarak söylediğim seyi aylar sonra bana satıyorsun gereksiz polemiğe gerek yok arçeliğinle mutlu mutlu yaşa hadi

mecaziymiş gerçekten çok komiksin. özentisin tamamen sende hotpointinlen mutlu mutlu yaşa. benden habersiz aldılar
  • Terbiyesizlik yapmayın edebinizle yazmayacaksanız gidin burdan.

Yazdıklarım gayet açık dalga geçilecek bir durum yok tenekenizle mutlu mutlu yasayin sizin gibilere en guzel soz yav he he dir.

Senin kullandigindan daha iyi seninki teneke bile olamaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crv92 -- 14 Kasım 2013; 23:42:56 >
  • quote:

Senin kullandigindan daha iyi seninki teneke bile olamaz

Olabilir ben burda ariston satışı yapmıyorum ama kullandığınız makina bir bosch bir miele değil arçeliği kalkindiracam diye kıvırmaya gerek yok kaliteli vi çamaşır makinesi uretsin herkes alsın banane ben kurtulduğuna şükrediyorum sadece yazları kullanacağım isterse patlasın banane gider yenisini alırım uzatilcak bir konu yok git tenekni kullan ve ikimizde biliyoruzki makinan gürültülü ve temiz yikamiyor 10 yıllık bosch makinam daha temiz yıkıyordu ve ariston materyal olarak zayıf olsada yıkama performansı arçelik ten daha iyi şimdi gidebilirsiniz.

• iyiymis

İnşallah biran once bundanda kurtulursun. Gel bir gun gosteriyim sana beyazlar kar gibi imrenilir tertemiz camasir suyu gormemislerdir. Benimde evimde bir cok marka var buzd. Siemens. Ankastreler silverline bak takintili degilim. Ben arcelik cok kalitelide demiyorum fiyatini haketmiyor. Aceleye gelmeseydi arcelikte almazdim zaten kaldi 4 yilim garantisi bitince degistiricem. Gökos beyin verdigi cevap gibi yazdigin olsaydi laf buraya gelmiycekti

• quote:

İnşallah biran once bundanda kurtulursun. Gel bir gun gosteriyim sana beyazlar kar gibi imrenilir tertemiz camasir suyu gormemislerdir. Benimde evimde bir cok marka var buzd. Siemens. Ankastreler silverline bak takintili degilim. Ben arcelik cok kalitelide demiyorum fiyatini haketmiyor. Aceleye gelmeseydi arcelikte almazdim zaten kaldi 4 yilim garantisi bitince degistiricem. Gökos beyin verdigi cevap gibi yazdigin olsaydi laf buraya gelmiycekti

Bozulunca degistiririm paranın lafını yapmam ben lg aldım anlaşmazlık oldu gitmişler neredeyse bedavaya almışlar incekemede belirttim bozulursa atarım diye konuyu uzatan sizsiniz
    Evet 2 yıl arçelik kullandım ne çektiğimi bir ben birde servis gelir şimdide diyorsunuz arcelik o kadar kaliteli değil diye o yüzden ben gayet açıklayıcı olduğumu düşünüyorum olayı büyüten sizsiniz.

Ben arcelik kaliteli demedimki sen nasil anliyorsun. Kaliteli degil bunu herkes biliyor bende cok uyguna almıştım 3 sene once 1000tl garanti uzatma dahil 10ay taksitle. Sen yanlış anliyorsun

• quote:

Ben arcelik kaliteli demedimki sen nasil anliyorsun. Kaliteli degil bunu herkes biliyor bende cok uyguna almıştım 3 sene once 1000tl garanti uzatma dahil 10ay taksitle. Sen yanlış anliyorsun

Konuyu uzatmayacagim fakat konuyy siz saptiriyorsunuz mesajlarıniz sizi aklamiyir maalesef bir okuyun ondan sonra konuşalım

Benim mesajlarim ortada sizide aklamiyor kusura bakmayin siz anlamak istediginiz gibi anlayin o sizin probleminiz. Daha fazla uzatmayalim burada bitsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crv92 -- 15 Kasım 2013; 1:24:32 >
    Samsung LG'den daha'da berbat arçelikde fena değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GülçinGE

Samsung LG'den daha'da berbat arçelikde fena değil.

aynen anca samsung altusla denk gelebilir bence arçelikle ariston kapışır aqualtis serisi benim kullandığım seriden bir nebze daha kaliteli kronik sorunları dışında tabikide
    Aqualtis kullanmadığım için bilmiyorum ama malzeme kalitesi çok dandik

• quote:

Orijinalden alıntı: GülçinGE

Aqualtis kullanmadığım için bilmiyorum ama malzeme kalitesi çok dandik

benim kullandığım seriye göre iyi yoksa mükemmel demedim
  • Makineden acayip sesler çıkmaya başladı kapı zili gibi yay gicirtisi desem degil degisik birsey cok bile dayandi.

Sorun bence Körükte.

• aradan neredeyse 8 ay geçmiş ama bu bayramdan dolayı evde olduğumdan baştan analiz yapma isteğine kapıldım ve 3 günlük raporum geliyor.

makine sağlam şuanlık korkmayın birşey yapmadım

pazar günü bizim geleneksel kilim yıkama partisine katıldım 3 sefer kilim yıkandı full bir şekilde bu makinenin en sevdiğim özelliği dengesiz yükü iyi algılıyor o yüzden belkide uzun dayandı onlar problemsiz çıktı

tüller de yıkandı ve gayet temiz çıktı ondada bir sorun yok ve sıra geldi en güzeline 2 tane tek kişilik koltuk minderini 2 ayrı seferde yıkadım

nevresimler falan derken akşama kadar bu yıkama serüveni sürdü

6 defa üst üste açılmasına rağmen ben ne amortisör sesi nede horon teptiğini gördüm iyiydi yani daha yeni elden çıkarttığım beko bundan daha beterdi ama oda sorunlu seriden zaten normal yani

ama o yay gıcırtısı gibi ses her sıkma bitiminde ve başlangıcında duyuyorum açıpta bakmadım bilemeyeceğim

ve çamaşırlar arçeliğe göre daha temiz yıkanıyor buna ilave durulamanın da etkisi olabilir çünkü benim kıyafetlerim yıkandığında ben 3 durulama daha ekliyorum arçeliğede su eklememin sebebide buydu aslında bunda gerek görmüyorum fakat satış fiyatı kesinlikle yüksek 1000 tl altına almak gerekir

ve hala sesli çalışıyor o motorun sesi beynimi kemiriyor ...

herkese iyi geceler.

Ben hala anlamıyorum . Bunun neresi super silent. İnsanlar sanki ecosilence drivelı bosch kullanıyorlar zannediyor ( hotpoint ariston kulananlar için söyledim ( yalnız ,size söylemiyorum ) ) . Malzeme kalitesi sanırsam yerlerde . Hele o dönerek açılan deterjan kutuları. Buna bir yastık yıkatsak nasıl olur acaba. Herhalde hemen askı yayları kopup ya da kasası göçer. Hotpointçileri anlamıyorum . Mantığım almıyor . Bunun neresi sessiz ki . Hee eskiden evlerinde kazanı düşmüş arçelik 2200 varsa bilmem ( ben yaşadım 2200 ü fena ses çıkarıyordu ). Bizim eski arçelik daha sessizdi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB0888593 -- 30 Temmuz 2014; 9:34:28 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.