Şimdi Ara

HOTMAİL'E GİREMİYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5
Cevap
0
Favori
3.564
Tıklama
Giriş
    315 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar Daha önceden E-Postalarıma bakarken son 1 hafta içinde bakamıyorum aşağıdaki gibi oldu artık yazıyorum e-postamı şifremi şifreniz çok uzun diyor

Msn'yi açıp öyle giriyorum yine olmuyor bu sayfa çıkıyorum e-postalarıma bakamıyorum bir türlü

|
    |
    O şifreniz çok uzun dediği kısımda bi resim çekip atabilir misin acaba ilk defa duydum çünkü senden.. resim olursa nette bi araştırma yapabilirim
    quote:

Orijinalden alıntı: ShinoLexTazy

O şifreniz çok uzun dediği kısımda bi resim çekip atabilir misin acaba ilk defa duydum çünkü senden.. resim olursa nette bi araştırma yapabilirim
    quote:

Orijinalden alıntı: ShinoLexTazy

İşte kardeş geçen hafta girdiğim e-posta hesabıma bu hafta giremiyorum Msn açıyorum açıyor şifrde sorun yok msn'den gelen kutusuna tıklıyorum yine bu sayfa geliyor e-postalarıma başka bi yerden bakma şansım var mı

|
    |

• Yüzbaşı
    315 Mesaj
    Ahh benim Ahmak kafam ilk 16' hanesini diyor benim şifre 17 haneli son şifresini koymadım kabul etti bütün suç benim özür dilerim
    |
    |
    Önemli değil dostum :D Sorunu halletmiş olmana sevindim aslında okusan yetermiş
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
Orjinal Laptop Yedek Parça
haberler
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.