Şimdi Ara

Hotiç'in Hakiki Deri Erkek Botu 97,38 ve 107,52 TL - Ücretsiz Kargo (Bitti) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
5.426
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adı "Hakiki Deri Lacivert Erkek Klasik Bot" olanı mağazaya giderek denedim. Ayakkabı kesinlikle rahat değil, tam o kıvrılma bölümünde ilginç bir darlık var. Ayağım taraklı olmamasına rağmen rahatsız oldum. Tabanı özellikle çok basit. Kıvrılık bükülüyor. Garip geldi. Sonuç itibariyle kalite ve rahatlık beni tatmin etmediği için almaktan vazgeçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aville -- 5 Aralık 2019; 14:41:28 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bir de arkadaşlar normalde hotiçden alışveriş yapan var mı önceden? üstünü çizdikleri fiyattan mı satıyorlar çoğu zaman? trendyolda da çok yakın fiyatlarda satışta çünkü ürünler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Liquid Soap

bir de arkadaşlar normalde hotiçden alışveriş yapan var mı önceden? üstünü çizdikleri fiyattan mı satıyorlar çoğu zaman? trendyolda da çok yakın fiyatlarda satışta çünkü ürünler.
    Hocam mağazalarında üstünü çizdikleri fiyat veya %30 indirimli satıyorlar. Trendyol da 7 ay önce falan 80-90 a ayakkabı ve bot sattılar. Zaten avm kiraları ve Online alışveriş siteleri yüzünden ayakkabı sektörü kötü durumda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • td1907 T kullanıcısına yanıt
    Ayakkabı sektörü 18 ay vadeli aldığı malı peşin satar. Çoğu üretici değildir fason yaptırır. Vade farkı yüzünden ellerinde ciddi nakit vardır. Biriken bu parayı da inşaat sektörüne yatırıp ikiye katlarlar. Tabi birde inşaat sektörüne girmenin vergiden kaçınma gibi faydaları var. İnşaat sektörü patladı. 18 ayların vadesi geldi. Gerçek üreticiye yani alacaklılarına parayı ödememek için konkordato alıyorlar. Kötü durumda falan değiller aslında.

• Toplam 7 ayakkabı aldım hanıma ve bana, Birini iade ettim parası hemen iade oldu, 4 ayakkabımız geldi kullanıyoruz, pazartesi aldığımız son 2 ayakkabı kargoya verilmedi, kara cumadakiler hemen geldi.

• Fiyatlar 300 seviyesine çıkmış. Kusura bakmasınlar ama bu fiyattan kimse bana Hotiç aldıramaz.

Edit: 700'e bile var :d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dupp -- 5 Aralık 2019; 16:37:37 >
  • https://www.hotic.com.tr/p/hakiki-deri-kahve-yaya-spor-ayakkabi-159575

Dün babam için verdiğim sipariş için de 20 dk önce kargolandı maili geldi

• Ben geçen hafta aldım dün geldi 118 liraya almıştım gayet güzel markasızlar bile 100 liradan başlıyor fakat eski Hotiç kalitesi yok gibi geldi oda bi gerçek

• Hotiç in kendi sitesinden aldım ortada ne kargo var ne bilgi. Dönen de yok.

• Liquid Soap kullanıcısına yanıt
    bende ondan dolayı yazdım demek ki kalıplarda bi gariplik var çok belli olmuyor ne olacağı
    hatta 42 aldığım günlük ayakkabının sağ ayağı biraz sıkıyor orada da kalıpta bir defo var sanırım mağazaya götürücem bende
  • R.Ateş kullanıcısına yanıt
    ben aldım 2-3 gün içinde geldi kargom
  • quote:

Orijinalden alıntı: td1907

Hocam konuyu tam okumamışsınız. EFSANE15 Koduyla fiyat düşüyor

Alıntıları Göster
    Okudum hocam. Ben yazdığımda o bilgi yoktu. Sonradan eklendi kod

• themfk kullanıcısına yanıt
    Akşam saatlerinde mail geldi benimki de daha yeni verilmiş kargoya. Babama almıştım bakalım umarım beğenir.

• Hotiç iyi midir ? Önerir misiniz ?

• İndirimden önce 250 tl ye takip ettigim ayakkabi indirim sonrasi 290 tl olmus. Tesekkurler hotic

• Bu indirimden aynı ayakkabıdan 43 ve 44 numaralı aldım. Mağaza teslimatı yaptırdım, değişim kolay olsun diye. Baktım, 43 büyük geliyor, normalde 43 44 giyerim ne olur ne olmaz küçük gelir diye 44 de ekletmiştim. Kalıplar çok büyük, 42 ile değiştirdim 43'ü ve 44'ü de iade ettim mağazada. Malzeme gerçekten kaliteli ama vibram taban gibi kaliteli tabanlar kullansalar harbi ömürlük olur.
  • fiiliyol kullanıcısına yanıt
    Toplamda 4 ayakkabı sipariş verdim 3 adet kendi sitesinden 1 adet trenyoldan 3ü geldi biri beklemede sorun yaşamadım

Hotiç'in Hakiki Deri Erkek Botu 97,38 ve 107,52 TL - Ücretsiz Kargo (Bitti)

• alia58 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Ben mail attım dönen yok telefonu da açan yok. İnşallah gelir diye bekliyorum.

• Sömürdüler sömürdüler... Bir şey kalmadı.... Bu ne hız ölücü kardeşlerim....

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.