Şimdi Ara

hotiç.com.tr Sepette Net %40+Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
5.426
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hotic.com.tr de sepette tüm ürünlerde net %40 indirim uygulanıyor.Dün akşam 19 liraya kartlık aldım fiyatı yükseltmişler indirimle aynı fiyata geliyor ancak gene de fiyatlar güzel.
    Kargo ücretsiz.

Edit:Kartlıklar için anasayfada arama kısmına kartlık yazın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AzizSnck -- 28 Mart 2018; 2:0:38 >

• daha önce kartlık kullanmadım, ortasında kağıt para bölmesi var mı acaba?

düzenleme: ortasında dikiş olmadığını farkettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mister Spak -- 28 Mart 2018; 1:34:11 >
  • Siparişim yarın elime gelir muhtemelen.Geldiğinde görsel eklerim.Bende cüzdan amacıyla aldım.Yazın standart cüzdanlar çok terletiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AzizSnck -- 28 Mart 2018; 1:36:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Katagorilerde cüzdan var fakat ürün yok diyor. Sizin verdiğiniz linkte açılmıyor.

• Bu saatte hotıc calısıyor herhalde helal olsun, dh ye gecıt vermedıler :D

• wallace_son kullanıcısına yanıt
    Hotic.com.tr ye girin arama kısmına kartlık yazın modeller orada çıkıyor

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En düşük ayakkabı 149 lira. Daha 2 gün önce Trendyol'dan 89 liraya ayakkabı aldım, %40'ın bir anlamı yok.
  • Konuyu kartlık cüzdanlar için açtım yoksa dediğiniz gibi fiyatlar yükseltildi 2 gün önce bu fiyatlar yoktu. 31 küsür liralık cüzdanlar 18.73 e geliyor ihtiyacı olana güzel fırsat 30 40 lira vermektense

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AzizSnck -- 28 Mart 2018; 8:50:11 >
  • kartlık alacaklar için fiyat güzel.Kargo ücretsiz olması da ayrı güzel olmuş. Ben altınyıldızdan almıştım geçenlerde. İhtiyaç olsa alırdım. Yedek almaya gerek yok çünkü kullanmayı beceremiyorum
    Bir sürü kart var.Hangi kartı yanıma alayım derdi olmasa bu kartlıkları daha kullanışlı yapacak bende
  • Bizim kızlar sürekli alışveriş yaptığından Elite üye, kargo bedava. İyi ki varsınız kadınlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: AzizSnck

Konuyu kartlık cüzdanlar için açtım yoksa dediğiniz gibi fiyatlar yükseltildi 2 gün önce bu fiyatlar yoktu. 31 küsür liralık cüzdanlar 18.73 e geliyor ihtiyacı olana güzel fırsat 30 40 lira vermektense

Sabah bir kundura ayakkabı buldum 119 lira, %40 indirimle 72 liraya geldi, çok iyi oldu teşekkürler
  • artık devletin şu yalancı indirim kampanyalarına bir el atması lazım, kimse yalandan indirim yazamamalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beocan

Sözde indirim.

https://www.hotic.com.tr/p/erkek-cuzdan-48429

https://www.1v1y.com/urun/hotic-2-erkek-hakiki-deri-cuzdan-siyah-13941118

Dostlar bu cüzdanı alıp, kullanan var mıdır acaba? Bu tarz cüzdanlar genelde kolay deforme oluyor da...

• Tamertanca.com.tr de daha uygun fiyatlı ürünler var...
    Hotiç fiyat yükselterek adam kamdırması yapmış :D :D :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi timsah83 -- 30 Mart 2018; 14:17:56 >
  • Hotiçten ürün alan varsa ortlama kaç günde verirler ürünü kargoya ?
  • Paylaştığım kampanyadan kartlık aldım ertesi gün kargoladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AzizSnck -- 31 Mart 2018; 0:5:54 >
  • yalnizlik007 kullanıcısına yanıt
    Haklısın fakat serbest piyasa adam 1000 TL den %90 indirim yaptık da diyebilir

• Son zamanlarda hotiç ayakkabılarım derileri büküm yerlerinden kırılıp yırtılıyor..
    Dolabımda belki on beş hotiç kundura var yarısı yılını doldurmadan bu halde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.