Şimdi Ara

Hoşlanıp reddedildiğim kızı unutabilmek !

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar çok çalıştım çabaladım ama olmadı unutamıyorum şu kızı linkteki konuya bakın lütfen

http://forum.donanimhaber.com/m_57962755/mpage_1/f_/key_//tm.htm#57966523

Artık kızla kesinlikle konuşmuyorum.Kesinlikle göz göze gelmemeye çalışıyorum.Elimden geleni yapıyorum ama olmuyor.Kızla hergün aynı koridordayız reddedildikten sonra sanki öyle birisi yokmuş gibi davranıyorum ama ne fayda ! 3 gün önce kızı görebilmek için 20 dk güneş altında bekledim gizlice otobüs durağına kadar takip ettim 2.kez düzgün bi tanışma teklifi etmeye ama cesaret edemedim çünkü o seferde reddedilirsem iş benim için başka yerlere giderdi kıza arkasından 10 dk saf saf baktım zaten otobüsü geldi sonra.Sanacaksınız kız dünyalar güzeli hayır kesinlikle değil daha okula makyajla geldiğini görmedim beni ona çeken başka bişi var ne yapacağımı bilmiyorum sanırım oda benim gibi çekingen bi kişiliğe sahip (en azından gözlemlerime dayanıyorum) sizce yeniden ona tanışma teklifimi etmeliyim yoksa onu unutmalımıyım ? Unutmalıysam nasıl unutmalıyım ne olur yardım edin DH ciler ne olur ...

• 1- zamana bırakmak

2- yeni kızlara dogru yelken acmak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kalbin kırılırsa kolay kolay unutamazsın ama gururunu kırarsa kolay unutursun
    Sürekli teklif et seviyorum seni filan de sonuna kadar yüzsüzce sana sinirlensin ve gururunu kırsın o vakitten sonra unutursun işte
  • derler ya unutursun unutulmaz güzel kardeşim
    çok denersin ama olmaz gitmez bir adım ileri
    kalbinde iz kalmıştır hiç bir şey silemez onu
    gözlerini sesini kokusunu hiç bir şeyini
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Ryzz

Kalbin kırılırsa kolay kolay unutamazsın ama gururunu kırarsa kolay unutursun
    Sürekli teklif et seviyorum seni filan de sonuna kadar yüzsüzce sana sinirlensin ve gururunu kırsın o vakitten sonra unutursun işte

Çok doğru Bir tespit.. Yaşadığım bir durum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Ryzz

Kalbin kırılırsa kolay kolay unutamazsın ama gururunu kırarsa kolay unutursun

Bende ne sürekli teklif edecek cesaret nede onda gurur kıracak bir karakter yok malesef...
  • Abi unutabildin mi? Aynı durumdayım da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam benim lise de yapamadığımı yapmışsın. Ben sana göre biraz geç kaldım. Lise bittikten sonra açıldım ve bana cevabı tanıyamadım, emin misin oldu bir dk bile aklımdan çıkmıyor. Tanısa kabul edecekti belkide ne olum bir cevap verdi nede olumsuz mk ikilemde kaldım. Seninle yaptığımız ortak hata hocam kızın bizim hakkımızda hiç birşey bilmeyen ve bizim onlar hakkında hiç birşey bilmediğimiz halde damdan düşer gibi yürümeyi bırak koşarak açılmak biz bu hatayı yaptık. Tabi onlarda tanımadığı birinin kollarına atlayacak halleri yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.