Şimdi Ara

hoşlandığım kıza açıldım beyler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
2
Favori
519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar lise 4'e gidiyorum ve bir kizdan hoslaniyorum.Gecen gun kendisine acildim ve iste olanlar.
    Her zamanki gibi sabah otobuse bindim.Hersey normaldi ama ben cok heyecanliydim.Cunku o gun sevdigim kiza acilacaktim.Biraz kendimden bahsedeyim 1.80 boyum var ortalama bir vucut ve tipim var.
    Ozguvenimim yuksek oldugunu dusunuyorum.
    Herneyse okula vardigimda kiz kapida birini bekliyordu.Kimi bekliyorsun diye sordum.Bir arkadasini bekledigini soyledi.Tabi bende suphelendim acaba sevgilisi mi vardi.Kizla samimiydik ama sevgilisinin olup olmadigini bilmiyordum.Kizi cok seviyodum.Erkek arkadasinin olma ihtimali bile beni deli etmisti.Ben sinifa gittim fakat kiz hala disardaydi.Ilk 3 ders sıkıcı gecti
    Surekli kiza nasil acilacagimi dusunuyordum.Son ders bostu ve o ders birlikte oldugumuz secmeli dersti.Son ders acilmaya karar verdim.
    Tum cesaretimi topladim.Kizin yanina gittim ve konusmamiz gerektigini soyledim.Kizi bir kenara cektim ve ondan hoslandigimi soyledim.Kiz,sevgilisi oldugunu, beni bir arkadas olarak gordugunu kibarca soyledi.O anda sinirimden cikarip masaya vurdum.Kizin sevgilisi birden sinif geldi.Megerse kizin sevgilisi bir zebaniymis ve kiz sabah onu bekliyormus.Sonra beni duvara surterek zindana atti.Dedem ninja kilicli mercan dede'den yardim istemeliydim.3 kere nin-ja de-de ninja dede ninja dede diye bagirdim.Mercan dede zindanda spawn oldu.Beni zindandan cikardi ve kizin yanina gittim.Fakat bizi orda zebani karsiladi.Zebaniye kimin patron oldugunu gosterdim.Kiz artik benimdi.Hemen emmeye basladim.
    Kiz beni bir arkadas olarak gordugunu soyledi.Sabah kapida beklediginin de erkek arkadasi oldugunu soyledi.O anda dunya basima yikildi.Cok sevmistim beyler.Su an cok uzgunum lutfen biraz moral verin.Benim hic sevgilim olamicak mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ZEBANİ, MERCAN DEDE
  • okumayın dedeler
  • Sondan baslamanın faydaları.takılmamak ısteyen acem sıncaplarına yontem ılk cumle ortadakı 2 cumle ve son cıumle okuyun yeemzsınız.

Sıncaplar saat ona kaadar surenız var cabıqqqq bana 50 artı gelsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okumayın Zebaniyle vs atan kılıçlı ninja mercan dede

• Özgüvenden sonrasını okumadım.

• zebani filan olur diye sondan okudum
  • Yaşadıgı olayı zebanilemiş işte gerçek bu olay

• Seni ifşa etmek istemiyorum ama Lise 4 fazla olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wearethechampions1 -- 13 Ocak 2015; 23:40:09 >
  • Son iki cumleyi okudum ilk once. Baktim temiz basladim okumaya, kafana penguenler titsin emi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.