Teğmen
20 Ekim 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 7 (Bu ay: 0)
359896 Gün Cezalı
357654 gün 19 s. 13 dk. kaldı
Gönderileri
Silinsin
Salim foruma gelmiş diye duydum, Cuma falan diyormuş gençler Ankaradan bilgiler alıyorum, ÖSYM sürekli toplantı yapıyor, Salim Cuma diyerek abartıyor en geç Perşembe.. Geçen periscope'da her an açıklanabilir demiştim zaten..
VİP yorum
TM3 sıralamam 12,5k, hedefim sene başından beri Marmara Hukuk'tu, sonuçlar açıklandığında Birinci Öğretim hayalleri kurmaya başlarken son zamanlarda rehberlikçiler içime kurt düşürdü, İkinci Öğretim bile riskli diyenler var, arkadaşlar sizce gelir mi yardım edin sınav stresi bitti, sonuç stresi bitti şimdi de bu başladı
Arkadaşlar TM3-12500 geldi, en başından beri Marmara Hukuk İkinci Öğretim istiyordum, geçen yıl TM2 16.600 ile kapatmış, bu yıl Marmara Hukuk İÖ'nün kontenjanı arttı ama birkaç rehber hocamla konuştum, sen genede emin olma tutamayabilir sıralamalar çok oynayacak diyor, kafayı yiyeceğim bir akıl verin.
Bir nostalji yapalım dedim, son 2 haftamız şu başlıklar yüzünden zehir olmuştu :))
Amacı belli olan bazı provokatörlere karşı bir ban operasyonu yapmazsanız forum bence meşruluğunu kaybedecektir. Bu uğurda ban operasyonuna gerekirse benle başlayın, ama lütfen şu temizliğe başlayın ve lütfen şu YGS LYS bölümüne telefon onayı getirin..
YGS5:115k YGS3:82k
Lys
Mat 27-1
Geo 12-2
Edb 48-7
Coğ 19-5

Obp:86
Başladığında 4.sınıfa gidiyordum şimdi üniversite yolundayız vay be duygulandım

https://www.youtube.com/watch?v=20EYupA5yTo
Merhaba arkadaşlar, sene başında hedefim Marmara Hukuk birinci öğretimdi ancak vasatın çok altında bir YGS geçirmem dolayısıyla -115k geldi- hedefi ikinci öğretim yaptım. LYS'ye çok sıkı hazırlandım ancak çok üst düzey olmasada şöyle netler yaptım Mat 26.75 Geo 11.50 Edb. 46.25 Coğ 17.75. OBP 86 ancak kontenjanların değişmesi nedeniyle sene başından beri uğrunda çok sıkı çalıştığım hayalim suya düşecek gibi gözüküyor. Çevremdekiler Eskişehir Anadolu tutabileceğini söylüyorlar ancak şu ana kadar ildışında okumayı hiç düşünmedim, İstanbula o kadar alışmışız ki şimdi fotoğraflarına falan baktım çok uzak geliyor bana bilmiyorum gitmekle gitmemek arasındayım sizce gitmeli miyim?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Mesaj Sayısı: 192
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 286
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 8.213 (Bu ay: 158)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 188 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.