Şimdi Ara

Horizon Zero Dawn™ Complete Edition (PS4) Yerelleştirme Projesi (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
8
Favori
2.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Proje başlayalı 11 ay oldu bir şekilde gelebildiğimiz yüzde %45.Köşede yatıyor çeviri. Yok mu bir babayiğit?
  • Keşke İngilizcem süper olsaydı 😙

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hazır oyunun PC'ye gelme ihtimalinin de olduğunu söyleyen güvenilir haber kaynağından sonra Türkçe ye tamamlansa süper olur bu oyun.
    https://www.spieltimes.com/news/horizon-zero-dawn-coming-to-pc-according-to-youtuber-who-leaked-death-strandings-pc-release/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iron Man - SuraSide

Hazır oyunun PC'ye gelme ihtimalinin de olduğunu söyleyen güvenilir haber kaynağından sonra Türkçe ye tamamlansa süper olur bu oyun.
    https://www.spieltimes.com/news/horizon-zero-dawn-coming-to-pc-according-to-youtuber-who-leaked-death-strandings-pc-release/
    Çevirecek adam bulamıyoruz. Pcye çıksın o zaman kıymete biner.

• Pc'ye çıkarsa, burası panayır alanına döner.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CCC610F8A

Çevirecek adam bulamıyoruz. Pcye çıksın o zaman kıymete biner.

Alıntıları Göster
    Kesinlikle, Şubat 2020 de çıkacak deniliyor. Belki The Game Awards da duyurulabilir. Haftaya başlıyor etkinlik.
  • Oyun ciddi ciddi geliyor PC'ye. Umarım çevirecek birileri bulunur. PS4 tarafında en iyi açık dünya oyunu kendisi.
  • PC'ye geldiği an bu oyunu öksüz bırakmazlar. Merak etmeyi geldiği açıklandığı gün ekipler kapmak için can atacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Oyun ciddi ciddi geliyor PC'ye. Umarım çevirecek birileri bulunur. PS4 tarafında en iyi açık dünya oyunu kendisi.
    Ya şu oyun için ortasını söyleyen bir kişi bile görmedim. Kimisi senin gibi muhteşem oyun diyor. Kimisi de yerden yere vuruyor oyunu. Neyse şubatta çıkıyomuş her halde. Tr olursa bununda daduna bakarız artık

• freeman1930 kullanıcısına yanıt
    Ben oynamadım, oynayanların yalancısıyım. Oyun ile ilgili pek beklenti yokken çok iyi çıkması şaşırttı insanları. PS tarafında da Exclusive olarak pek iyi açık dünya oyunu çıkmadığı için sevildi oyuncular tarafından.
  • freeman1930 kullanıcısına yanıt
    O zaman ben ortasını söyleyeyim. Oyun kötü kesinlikle değil ama insanların bahsettiği efsanevi açık dünya oyunu değil.

Oynanışı eğlenceli ancak önceden görülmeyen mekaniklere sahip değil; açık dünyası kocaman ve inanılmaz detaylı ancak içinde yapılacak şeyler az ve olan şeyler hiç ama hiç iç açıcı değil; teknik anlamda belki PS4'ün en iyi oyunu, bu kadar iyi görünen bir oyunu bu kadar iyi çalıştırmak zor iş; oyunun arka planında yaşananlar çok ilgi çekici ama genel anlatım çok kötü, birbirine bakan 2 kütüğün konuşmasını dinlemek pek eğlenceli değil.

Eğer gerçekten PC'ye geliyorsa oyun, çoğu kişi zevk alacaktır ancak bazı kişiler oyunun çoğunluğun dediği gibi 9'luk, 10'luk bir oyun olmadığını görünce hayal kırıklığına uğrayacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://store.steampowered.com/app/1151640/Horizon_Zero_Dawn_Complete_Edition/

Hadi hayırlı olsun Yazın çıkış yapacakmış

20 dil arasından Türkçe olmaması çok zoruma gitti valla
  • 20 resmi dil alt yazısı, 12 resmi dil seslendirmesi var ama aralarında Türkçe yok.
  • Ps4 te herkes korsan oynadığı için şimdi bu diller arasında Türkçe yok. Bunlar hep korsan yüzünden (!)
  • Hocam inşallah sizin elinizde pcde bu oyunun türkçe yamasını görürüz. Çeviri işlerinde Allah kolaylık versin.
  • daha önce 5 kişi başlayıp bitiremediğimiz projeyi [ki o zaman çeviri yüzdesi 1 idi] tekrardan ele alıp bitirmek istiyoruz. çevirmen ekibinin en az 5 kişi açığı vardır. yardımcı olmak isteyen çevirmen arkadaşların bekir hoca ya da benimle iletişime geçmelerini rica ediyorum, halledelim şu işi
  • bu oyunun çevirilebileceğini sanmıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.