Şimdi Ara

Horizon Zero Dawn™ Complete Edition (PS4) Yerelleştirme Projesi (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
8
Favori
2.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sizi bu konuya mesaj atmamanız konusunda uyarmıştım.

Horizon Zero Dawn™ Complete Edition (PS4) Yerelleştirme Projesi

---

---

Rezil olmaktan bıkmadınız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CCC610F8A -- 6 Ocak 2019; 0:3:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CCC610F8A

Sizi bu konuya mesaj atmamanız konusunda uyarmıştım.

---

---

Rezil olmaktan bıkmadınız...
    Önceki mesajımda dediğim gibi tek şey dışında diye belirtmiştim oda ps vita desteği kesilmiş bir konsol zaten bırakta kullanalım. Ha ayrıca aşağıda verdiğim linkte orjinal kullanıp trophy kazandığım oyunlarıda görebilirsin. Korsan kullandığın için ps3 de az çok biliyorsundur korsan da trophy kazanışmadığını.

https://psnprofiles.com/bluefox557

Ha ps3 neden böyle sattın diye sen sormadan brn yazayım düz ps3 ler 350 tl civrına satışırken cfw ps3ler 600 küsür tl satışıyor ve basit bir işlem ile beraber daha pahalıya satabilirsin ki sende bu işin içindesin az çok biliyorsundur.

Son olarak 2013 yada 2012 yıllarıma gidersen o dönem korsan olarak xbox 360 da korsan oyun oynadığımı görebilirsin. Zira o yıllarda öğrenciydim. Belki burada korsan kullanan kişiler de öyledir bilemiyorum. Bir zamanlar ülkemizde resmi olarak satılmayan 3ds de korsan olarak kullanmıştım.

Yani daha önce de dediğim gibi korsan içeriğe destek vermiyorum bu yamaya da. Eskiden veya şimdi kullanmam da farketmez ki ps vita dışında kullanmıyorum da. Ama anlaşılan bu durum senin canını sıkmış durumda :) korsan içeriğe her zaman karşıyım bu konuya beni alıntılayıp çağıran kişiler olduğu içinde daha fazla karşıyım özellikle bu konuya. Sırf sen uyardın diye girmeyecek değilim ki aklıma bile gelmiyordu bu konu zırt pırt alıntılayıp korsan haklı çıkarmaya çalışmak için benim mesajımı alınyılayıp sizler yazana dek. bu yamayı çevirmeyen çevirmenlersen birisini de bire bir tanıyorum onlarda korsan içeriğe destek vermemek adına çevirmediler en azından bana öyle söyledi (darksisers 3 projesinin başındaki kişi).

Rezil de olmadım ha onuda diyim de asıl rezillik senin hala korsan içeriğe altyazı istemen.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bi de pişkin pişkin açıklama yapmış. Hem korsan kullanıyorsunuz hem korsan alış verişini yapıyorsunuz hem de bu konuda insanlara destek veriyorsunuz. Peki burada çıkıp korsan-orjinal konusunda ahkam kesme cürretini nereden buluyorsunuz? Yüzsüzlüğünüzden olabilir mi?

Ha bu arada şu konuştuğun darksiders 3 ün çevirmenine selamımı ilet. Belki sana o prejedeki yerimi ve önemimden de bahseder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CCC610F8A -- 6 Ocak 2019; 8:48:1 >
  • Zor bir işe girişmişsiniz. Umarım Sony'nin yapmadığını sizler başarırsınız. Kolay gelsin.
  • Spiderman olsa çeviriyi tek başıma bile yapardım ama Horizon Zero Dawn'ı ne oynadım ne izledim ne de ilgimi çekiyor.

Yine de oynamak isteyenler için destek

• quote:

Bi de pişkin pişkin açıklama yapmış. Hem korsan kullanıyorsunuz hem korsan alış verişini yapıyorsunuz hem de bu konuda insanlara destek veriyorsunuz. Peki burada çıkıp korsan-orjinal konusunda ahkam kesme cürretini nereden buluyorsunuz? Yüzsüzlüğünüzden olabilir mi?

Ha bu arada şu konuştuğun darksiders 3 ün çevirmenine selamımı ilet. Belki sana o prejedeki yerimi ve önemimden de bahseder.
    kardeşim sen harbi ruh hastası birisin . hem buraya resimleri çekip beni küçük düşürdüğünü zannediyorsun hem de cevapları beğenmeyince zırlıyorsun. PS vita'da destek veriyorum destek verilmeyen bir konsolda insanlara neden yardımcı olmayalım ki.Buraya gelip ülkemizde de orijinal olarak satılan bir konsol için korsan çeviri yapılsın diye yazmıyorum senin gibi. Senin kafanın basmadığı nokta da şu benim yaptığım yüzsüzlük değil senin yaptığın korsan içeriğe destek istemen yüzsüzlük umarım anlatabilmişimdir. Ha darksiders 3 ekibi neden istemedi sadece korsancı tayfa oynayacağı için çevrilmedi bunu sende çok iyi biliyorsun madem aralarıdasın buradan da destek istediğine göre

Özellikle korsan ve orijinal hakamı kesmek nedir ya sadece ps vita konularındaki mesajlarımı alıp burada liseli ergenler gibi sergilemiş birde bana ahkamdan bahsediyorsun. Terbiyen olsaydı burada korsan övücü olacağına cevap bile atmazdın. Ben bu konuya destek vermiyorum diye deliriyorsun herkes de bu mesajları görüyor zaten. İnan bana çevirecek kişi bulamayacaksın zaten. İstersen 10 yıl öncesinin mesajalrını bul koy benim şuan ki fikrim değişmez. Çok eskiden korsan kullanıyoruz diye korsan destek verecek değiliz.

Edit: Senin gibi bende senin eski mesajlarına biraz baktım senin gibi ifşa edecek de değilim gördüklerimi gördüm. Ama şunu da yazmam gerek Din görevlisiyim diyorsun korsan içeriğinin haram olduğunu biliyorsun. Umarım haram şeyi daha fazla savunamazsın bize

• quote:

Orijinalden alıntı: Gye_Baek

kardeşim sen harbi ruh hastası birisin . hem buraya resimleri çekip beni küçük düşürdüğünü zannediyorsun hem de cevapları beğenmeyince zırlıyorsun. PS vita'da destek veriyorum destek verilmeyen bir konsolda insanlara neden yardımcı olmayalım ki.Buraya gelip ülkemizde de orijinal olarak satılan bir konsol için korsan çeviri yapılsın diye yazmıyorum senin gibi. Senin kafanın basmadığı nokta da şu benim yaptığım yüzsüzlük değil senin yaptığın korsan içeriğe destek istemen yüzsüzlük umarım anlatabilmişimdir. Ha darksiders 3 ekibi neden istemedi sadece korsancı tayfa oynayacağı için çevrilmedi bunu sende çok iyi biliyorsun madem aralarıdasın buradan da destek istediğine göre

Özellikle korsan ve orijinal hakamı kesmek nedir ya sadece ps vita konularındaki mesajlarımı alıp burada liseli ergenler gibi sergilemiş birde bana ahkamdan bahsediyorsun. Terbiyen olsaydı burada korsan övücü olacağına cevap bile atmazdın. Ben bu konuya destek vermiyorum diye deliriyorsun herkes de bu mesajları görüyor zaten. İnan bana çevirecek kişi bulamayacaksın zaten. İstersen 10 yıl öncesinin mesajalrını bul koy benim şuan ki fikrim değişmez. Çok eskiden korsan kullanıyoruz diye korsan destek verecek değiliz.

Edit: Senin gibi bende senin eski mesajlarına biraz baktım senin gibi ifşa edecek de değilim gördüklerimi gördüm. Ama şunu da yazmam gerek Din görevlisiyim diyorsun korsan içeriğinin haram olduğunu biliyorsun. Umarım haram şeyi daha fazla savunamazsın bize

Alıntıları Göster
    Kardeşim, ikinizin yaşadığı tartışmaya girmek bana düşmez ama sana tek söyleyeceğim şey karşındaki bir ÖĞRETMEN yazdıklarına dikkat et lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Scofield

Kardeşim, ikinizin yaşadığı tartışmaya girmek bana düşmez ama sana tek söyleyeceğim şey karşındaki bir ÖĞRETMEN yazdıklarına dikkat et lütfen.

Alıntıları Göster
    Mesleği beni ilgilendirmez hocam. Ayrıca bu konuya devamlı cevap hakkı veren kendisi. Korsan içeriğinin yanlış olduğunu o zaman daha iyi biliyordur.
  • Öğretmense ne olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Mesleği beni ilgilendirmez hocam. Ayrıca bu konuya devamlı cevap hakkı veren kendisi. Korsan içeriğinin yanlış olduğunu o zaman daha iyi biliyordur.

Alıntıları Göster
    Adam size oyunu korsan indirin demiyor. Korsan oynayanlar için Türkçe oynama fırsatı sunuyor. Üstüne herhangi bir karşılık bile beklemiyor. İmkanımız olsa da Orijinal oyuna yapabilsek Türkçe. Ama yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anti Fanboy

Öğretmense ne olmuş
    Saygılı olmak gerekiyor.Kullandığın emojiye seni davet ediyorum.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Anladım, umarım aranızdaki sorunu çözersiniz.

Hayırlı günler dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scofield

Anladım, umarım aranızdaki sorunu çözersiniz.

Hayırlı günler dilerim.

Alıntıları Göster
    Anladım. Daha da bu konuya girmeyeceğim zaten umarım alıntılayıp beni durup dururken rahatsız etmezler.

• quote:

Alıntıları Göster
    Yani senin mantığın ile destek verilmeyen ve satışı olmayan oyunları korsan oynayabiliriz. İşine gelen kısmı kılıfına uydurmuşsun. Hadi biz de kendi kılıfımızı uyduralım o zaman."Çeviriyi şimdi yapalım Ps4 desteği kesilince oynarız Horizonu!!" Gelip burda boş boş konuşuyorsun. Ben korsan kullansam da hiç bir mesajımda ne senin gibi korsana bir destek mesajı attım ne de bunu yüzsüzlükle savundum. Ne de senden destek istedim. Şuan yaptığın gibi köstek olma yeter. Hayır anlamıyorum kendini ne zannediyorsun da senden destek beklediğimizi düşündün? Dishonored 2'den tut Far Cry 5'e kadar bir sürü projede emeğim var benim. Darksiders 3'ü ekip çevirmedi bir kere programlama kısmını ben ve u-crew yaptı. Çeviriyi u-crew dışından bir arkadaş üstlendi. Evet o arkadaş Horizon'un çevirisini üstlenmedi ama bunun sebebi korsan olması değil. Pc yamaları gibi fazla satılmayacağı ve pc'deki gibi yamayı lisanslayıp koruyamayacağımız için kabul etmedi. Yani bilmediğin konularda da konuşmayı marifet bellemişsin. 5 kişilik ekip ile çeviriye başladık bile. Sen istemesen de bu oyun çevrilecek. Nedeni ne bilmiyorum ama bu oyunun çevirisi görünüyor ki seni fena germiş.

Son olarak attığın resme gelince ahkam kesmede sınır tanımıyorsun anlaşılan. Evet ben hem bir din görevlisi hem de bir öğretmenim. Neyin haram neyin helal olduğunu senden iyi bilirim. Ama senin gibi şimdiye kadar ne insanların işlerine köstek oldum ne de kendi yaptığıma doğru insanların yaptığına yanlış diyecek kadar küçüldüm.

• quote:

Yani senin mantığın ile destek verilmeyen ve satışı olmayan oyunları korsan oynayabiliriz. İşine gelen kısmı kılıfına uydurmuşsun. Hadi biz de kendi kılıfımızı uyduralım o zaman."Çeviriyi şimdi yapalım Ps4 desteği kesilince oynarız Horizonu!!" Gelip burda boş boş konuşuyorsun. Ben korsan kullansam da hiç bir mesajımda ne senin gibi korsana bir destek mesajı attım ne de bunu yüzsüzlükle savundum. Ne de senden destek istedim. Şuan yaptığın gibi köstek olma yeter. Hayır anlamıyorum kendini ne zannediyorsun da senden destek beklediğimizi düşündün? Dishonored 2'den tut Far Cry 5'e kadar bir sürü projede emeğim var benim. Darksiders 3'ü ekip çevirmedi bir kere programlama kısmını ben ve u-crew yaptı. Çeviriyi u-crew dışından bir arkadaş üstlendi. Evet o arkadaş Horizon'un çevirisini üstlenmedi ama bunun sebebi korsan olması değil. Pc yamaları gibi fazla satılmayacağı ve pc'deki gibi yamayı lisanslayıp koruyamayacağımız için kabul etmedi. Yani bilmediğin konularda da konuşmayı marifet bellemişsin. 5 kişilik ekip ile çeviriye başladık bile. Sen istemesen de bu oyun çevrilecek. Nedeni ne bilmiyorum ama bu oyunun çevirisi görünüyor ki seni fena germiş.

Son olarak attığın resme gelince ahkam kesmede sınır tanımıyorsun anlaşılan. Evet ben hem bir din görevlisi hem de bir öğretmenim. Neyin haram neyin helal olduğunu senden iyi bilirim. Ama senin gibi şimdiye kadar ne insanların işlerine köstek oldum ne de kendi yaptığıma doğru insanların yaptığına yanlış diyecek kadar küçüldüm.

Alıntıları Göster
    Ben sözü fazla uzatmayacağım. İstediğin herşeyi çevir ama ben burada ilk mesajımda desteklemiyorum dedim. Sonra bir kaç arkadaş geldi beni zorla kışkırttı. Bende onlara yinede usülünce cevap yazdım. Sende gelip burada bana sataştın önce kendi kendine gelip satışıp sonrada üste çıkmaya çalışıyorsun. Neyse madem öyle size kolay gelsin yinede bunu desteklemiyorum. Beni geren birşey yok ayrıca burası bir forum ve özgürxe o gün gelip yazdım. Sende konuyu uzatarak buraya kadar getirdin. Ben yinede korsan karşıyım. Ps4 desteği çekilince hatırlat bu mesajları editleyip seni destekleyeceğim. O zamana kadar da korsan içeriğe her zamanki gibi karşıyım. Ha şunuda alıntılayıp uzatırsan da umrumda değil cevap hakkı verdiğin sürece bende yazmak zorundayım.

• tahmini ne zaman gelir ps4 de resmi oyuna? oyunu yeni aldım da ona göre bekleteyim sonra oynarım :)
  • enevre kullanıcısına yanıt
    resmi oyuna gelmeyecek, kırılmış ps4'ün varsa ona yüklersin anca
  • Bu tarz yamalar orjinal kırılmamış ps da çalışıyormu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyusufg

Bu tarz yamalar orjinal kırılmamış ps da çalışıyormu ?
    Malesef çalışmıyor. Mod desteği olsaydı oyunda belki o yolla gelirdi. Ama mod desteği de yok.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.