Şimdi Ara

Horizon Zero Dawn Complete Edition (2020) [PC ANA KONU] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
1.066
Cevap
18
Favori
59.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ultra ayarlarda 21 dakikalık oynanış videosu gelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeeb12 -- 5 Ağustos 2020; 15:25:8 >
  • arman09 kullanıcısına yanıt
    Güzel Soru Zorda bi soru cidden.
    Ama bana göre Hikaye bir tık önde. Oynanış ve özellikle vuruş hissi filanda çok iyi. Oyunu almayı düşünenler bence alsın oynasın, oynanması gereken bir oyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lion_Army kullanıcısına yanıt
    Kaç saat oynanış

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Valla konsolu sattım save dosyalarından bakardım satmasam ama yine de tam emin olmamak ile beraber bi 60-70 saati var sanki bitirdğimde o civar bi oynanış süresi görmüştüm, ben platin yapıcam diye çok zaman harcadım bi 20 saat düşsek, ortalama 35-40 saat var galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lion_Army -- 5 Ağustos 2020; 16:50:17 >
    Bnm hiç öyle takıntılarım yok en fazla 40 saat sürer herhalde

Aynen Büyük ihitmal o civarlarda

Ztn yayında oynycam çok uzatmam

• optimizasyon kötü diyorlar 1080p full ayarlarda fps aşağıdaki gibiymiş

Horizon Zero Dawn Complete Edition (2020) [PC ANA KONU]

Ayrıca oyun ön yüklemeye açıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shovel Knight -- 5 Ağustos 2020; 18:18:57 >
  • Oyunla ilgili testler gelmeye başladı.PCGH ile Gamegpu sitelerindeki sonuçlara baktım ve her iki siteninde birbirinden farklı değerleri mevcut muhtemelen test edilen sahneye göre sonuçlar değişiklik gösteriyor.Oyun Death Stranding ile aynı motoru kullansada performans değerleri olarak Death Stranding kadar optimize çalışacağa benzemiyor.Oyunun ön yüklemeye açıldığı Steam forumlarında yazılsada henüz yükleme bende aktif değil,gerçi ön yükleme açılsada bu tür yüksek boyutlu oyunların dosya açımı uzun sürdüğünden dolayı ön yükleme yerine oyun erişime açıldıktan sonra indirmeyi tercih ediyorum.

Edit:Ön yükleme aktif oldu.Daha önce paylaştığım gibi 67 GB(yükleme sonrası 70 GB) lık bir indirme boyutu mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 5 Ağustos 2020; 19:11:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Shovel Knight

optimizasyon kötü diyorlar 1080p full ayarlarda fps aşağıdaki gibiymiş

Ayrıca oyun ön yüklemeye açıldı
    Hayda desenize death stranding gibi iyi optimizasyonlu çikmayacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen açılmış ön yüklemeye.67.1 gb

• Shovel Knight kullanıcısına yanıt
    Benim ekran kartım(GTX 980) listede bile yok, o zaman sınırsız FPS alıyorum demek ki. Umarım çok üzmez, ultra ayar takıntımız yok.

Bu arada pre-load yapılan bir oyunu indirdiği kısmın üzerine yazarak mı çıkartıyordu erişim açılınca. Tam hatırlayamadım.
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    genelde oyun boyutu kadar ekstra yer istiyor
  • Oyunun 35 gb'lık ilk gün güncellemesi varmış. Umarım preload bu güncelleme dahil şekilde indiriyordur. Yoksa 67 gb üstüne cuma günü tekrar 35 indireceksek preloadın bir anlamı kalmaz.
  • Terminator T-800 kullanıcısına yanıt
    FPS limiti var mı göremedim.En nefret ettiğim şey şu fps limitleri.Testlere göre rezalet gözüküyor optimizasyon.
  • Epic'de henüz açık değil ön yükleme ne zaman açılır ki ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sylve -- 5 Ağustos 2020; 19:27:15 >
  • Shovel Knight kullanıcısına yanıt
    Hocam bu 4k dır. 1080p'te bu kadar kötü fps veremez. Rx 580 yüksek ayarlarda 60 fps vermiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuharremAylar -- 5 Ağustos 2020; 20:31:5 >
  • MuharremAylar kullanıcısına yanıt
    Bu görseldeki ayarlar medium/average yani orta seviyedeki grafik performansına ait,bu nedenle yüksek grafik ayarlarındaki değerler bu görseldeki değerler değilde yukarıdaki tabloda paylaşılanlara benzer olabilir.Sitelerin değerleri test edilen sahneye göre farklı olsada genel sonuçlar oyunun optimizasyon olarak iyi seviyede olmayacağı konusunda fikir elde etmemizi sağlıyor.
  • MuharremAylar kullanıcısına yanıt
    KAYNAK

grafikte 4 farklı çözünürlük var 4kda değerler yarıya düşüyor

rx 590 için full hd ultra 27 high 39 medium 49 fps

görüntüyü çok değiştirmeyen ama çok fps yiyen bir ayar olabilir belki ona dikkat etmemişlerdir çıkınca stabil bir ayar bulunur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shovel Knight -- 5 Ağustos 2020; 20:51:17 >
  • Alkımm kullanıcısına yanıt
    Oyunun PC sürümü videosunda herhangi bir FPS limitinin olmayacağı belirtilmişti fakat incelemelerde 120 fps limitinin olduğu görülüyor.Oyun bu fps değerlerini görebilecek düzeyde bir performans göstermediği için 120 fps değerini limit olarak belirlemişler.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.