Şimdi Ara

HORIZON ZERO DAWN (2017) [PS4 ANA KONU] (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.214
Cevap
57
Favori
236.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tansusus

Oyungezerde cok ovmus oyunu.dostu severimde bi garip geldi ilk izlenimi.tr de dunyada bu kadar begenilmis oyuna soguk davranmayi anlamadim.yani sitelerin 60 i begenir 40 i begenmez anlarimda yuzde 90 larda olumlu yorum.dun wd 2 incelemedinde begenmis wd begenip bunu begenmemek ilginc

Oyunu incelemesinde "ben beğenmedim ya" diyeni ilk defa görüyorum..

Oyun inceliyosan eksileri artıları diye liste yaparsın ben beğenmedim diye bi fikir belirtemezsin objektif bakmak zorunasın diye biliyorum..

Yani inceleme baştan aşşağı fail
  • Önce çok hevesliydim de sonradan içimde şöyle bir his oluştu, '' ya bu da NO MAN'S SKY gibi boş çıkıp elimizde patlarsa ne olacak ? :( ''

Biri beni aydınlatsın PLS.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weing

Önce çok hevesliydim de sonradan içimde şöyle bir his oluştu, '' ya bu da NO MAN'S SKY gibi boş çıkıp elimizde patlarsa ne olacak ? :( ''

No man sky'ın grafikleri bu oyundada olsaydı haklıydın
  • FiFAMaster10 kullanıcısına yanıt
    Maksadım karşılaştırmak değil. No man sky ı çok övdüler, yüzyılın oyunu, süper, harika oyun vs. gibi tabirlerde bulunuldu. Şimdi aynısı bunun için de söyleniyor. Ön sipariş verdim ama yavaştan üşüdüm gibi
  • quote:

Maksadım karşılaştırmak değil. No man sky ı çok övdüler, yüzyılın oyunu, süper, harika oyun vs. gibi tabirlerde bulunuldu. Şimdi aynısı bunun için de söyleniyor. Ön sipariş verdim ama yavaştan üşüdüm gibi

Evet bende o furyada etkilenip almıştım ama sırf uzay yolculuğu ve keşif için alınmıştı o oyun herkez çok iyi grafikleri olacağını düşünmüyordu zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: **Nicolae**

Oyunun boyutunun ne kadar olduğu belli mi ? 27 Şubat da download a birakacagiz umarım yetişir

Oyunun boyutu 43 GB ben 7 saatte indirdim 100mbit internet ile :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu 60 saat oynayıp %80 tamamlayan varmış :) %100 bitirebilir için 70-80 saate ihtiyaç var sanırım :)

• Gamecell'in videosu aslında ilk izlenim, inceleme olarak nitelendiremeyiz. Videoyu çok az izledim, en ufak bir spoiler yemek istemiyorum diye. O yüzden inceliyoruz mu diyorlar içerikte, onu bilemiyorum.
    1 ay sonra inceleme videosu yapıp, çok harika oyun, süper oyun diyebilirler veya neden beğenmediklerini ayrıntılı olarak detaylandırabilirler.
    Sadece yüzeysel olarak bir yorum yapmışlar. Açıkçası ben zaten bu tarz yerlerin incelemelerini pek takmıyorum.
  • bu oyun üçleme olur garanti
  • Dostun tarzı bu popüler oyunlara zor puan verir hep.Adamı eleştirmenin anlamı yok , sana hitap etmiyorsa izlemezsin hiç bir videosunu.Kingdom hearts , undertale gibi oyunlar adamın hayatının oyunu , para verseler oynamayacağım oyunlar mesela.

Ayrıca yukarda bir arkadaş yazmış , bir oyun % 90 tarafından seviliyorsa ve sen beğenmiyorsan psikolojik sorunların var demekmiş.Daha neler duyacaz bakalım.Ben GTA ları 1 saatten fazla oynayamadım hiç , psikoloğa gidiyim bari.

O dediğin oyunlara Çöp demek abestir , beğenmedim denilebilir.

• Source kullanıcısına yanıt
    Yav he he

• digital alanlar için yükleme açıldı mı? 48 saat önce diyordu ?
  • Spot'a düştüğünde bilgileri paylaşalım arkadaşlar :D
  • Şu oyunu gördükçe yeni Elder Scrolls nasıl olur acaba diye düşünmeden edemiyorum .
  • quote:

Önce çok hevesliydim de sonradan içimde şöyle bir his oluştu, '' ya bu da NO MAN'S SKY gibi boş çıkıp elimizde patlarsa ne olacak ? :( ''

Kardeş hic acip inceleme puanlarina da mi bakmadin...

• Bethesda pek grafiklere önem vermeyen bir firmadır,ve yeni Skyrim oyunun grafiklerinin ben Horizon kadar olacağını bile zannetmiyorum. Fallout 4 2015'de çıktı,oyunu grafikleri çok kötüydü,hem Bethesda kendi grafik motorunu güncelleştirirse,çok iyi optimize edeceğini bile zannetmiyorum ama sonuç olarak yeni Skyrim oyunundan bile Horizon zero dawn,uncharted 4,Battlefield 1 seviyesinde grafik bekleme,çünkü Bethesda her zaman oynanışa fazla önem verir,ama grafiğe az önem veren üçüncü parti firmadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MALTHAEL

Şu oyunu gördükçe yeni Elder Scrolls nasıl olur acaba diye düşünmeden edemiyorum .

fallottan hallıce olur bethesda cag atlıyamıyor yavas ılerlıyor wıtcher kadar olsa onlar ıcın basarı
  • şafak 5 diyor muyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vio35 -- 24 Şubat 2017; 12:23:40 >
  • Bethesda Skyrim de bile hala 95 oyunu Arena , 96 oyunu Daggerfall'un savaş mekaniklerini kullanıyor nerdeyse.Grafikten önce onu değiştirmeli.

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.