Şimdi Ara

Hopishop Çark Aktif (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
324
Cevap
11
Favori
37.258
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İnşallah kaliteli çıkar.

• 22 Mart zeytinyağı Datça siparişim bugün geldi. Dolum tarihi 24 Mart 2022.

Tenekenin dip kısımları ezilmiş. Paketleme yi beğenmedim. Yalandan kutunun icine 2 kağıt koymuşlar. Patlama veya sızıntı yok çok şükür. Tabi yurtiçi kargo da özensiz taşımış.

Tadım yapamıyorum stokta daha önceden aldığım bir 5 lt var. Umarım iyi cikar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mont Uganda'da üretimdeymiş arkadaşlar içerden enişte bilgi verdi  

Şaka bir yana adamlar iptal de etmiyor millet iptal etsin de kalanlara gönderip rezil olmayalım mı diyorlar nedir ? Öylece sürüncemde kaldık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Notrinova -- 28 Mart 2022; 16:33:43 >
  • En kötü ihtimalle yeni paracık kampanyası gelince iade edin, 72 saatliğine paracıklar geri geliyor, bu şekilde paracıklar birleşmiş olur

• Mont 100 liraya gelmese zaten kullanmayacaktım o paracıkları iade etmeleri işime gelmez.

• Google de bir yoruma ürünün kargoda olduğunu hopishop sisteminde sorun olduğunu yazmıslar mont için. Numarada var orda arayıp nerede montumuz diya baskı mı yapsak
    Edit. Ben aradım numarayı hopi size bilgi verecek biz genel bir bilgi verdik hopiye dediler. Muhtemelen yollanmayacak montlar. Hopiye de ulaşmak büyük eziyet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yagmur2780 -- 29 Mart 2022; 16:2:48 >
  • Mont alan arkadaşlar. Firma stok yok siparişleri iptal edin demiş. Mont alanlar daha fazla beklemeden siparişleri iptal edebilir. Görüşme sonunda müşteri temsilcisine 10 puan hopiyi önerir misiniz e de 0 puan verdim.

• Evet yeni gördüm tahmin ettiğim gibi yollamadılar , iptal ettiler . Madem elinde yoksa neden stokta varmış gibi koyuyorsun bir değişikler

• D. B. Cooper kullanıcısına yanıt

Aslında firmanın butiginde mont yoktu bulan arkadaş nasıl buldu hayret. İptal işleminden sonra 250/200 kuponum ile ceviz alacağım yine ben karliyim 😒 böyle avutayim kendimi

• yagmur2780 kullanıcısına yanıt

firmanın art niyetli olduğunu düşünüyorum , hopishop da stok göstermediği ürünü trendyolda stok gösterip satıyor (: alışveriş yapınca 50hopishop veriyordu , iptal olunca silinmemiş , alışveriş yapunca verdigi 50hopishop uygun bir şeyler bulursak 200-250 hopishop yine faydalı olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D. B. Cooper -- 29 Mart 2022; 23:26:39 >
  • Arkadaslar hopi 50tl ve 2 tane 5tl var 60tl yapiyor hopishopdan hic alisveris yapmadim kullaniliyor mu acil dönüş yapar misiniz ne alabilirim konuya baktim genelde 200tl uzeri urunler alinmis

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 07ENGİNEER 0 kullanıcısına yanıt

Bana gönder ben harcarım davetsiz07 sen soru sora sora kullanamazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victoribarbo -- 31 Mart 2022; 19:13:34 >
  • victoribarbo kullanıcısına yanıt
    Gec kaldin alt hopishopla uğraşmadan alt limitsiz olarak 4 hat ile 75tl benzin alındı
    Davetsiz kullanamazdi ama ben kullandim ☺

• 07ENGİNEER 0 kullanıcısına yanıt
    Hocam hopi nedir nerelerde kullanılır

• Mont yalan mı oldu şimdi?

• Hopishop'tan 400 liralık gümüş yüzüğü,

hergün belirli 10 mağazada %21 indirim
    ve
    Merhaba10 kodu
    +
    250 hopishop paracıkla 26 liraya aldım, bir hafta süre sonunda, dün itibariyle kargoya verildi ve bugün elime ulaştı. Hopishop paracıklarını değerlendirmek isteyenler Anı Yüzük mağazasına göz atabilir

• srcn1905 S kullanıcısına yanıt

Sıcak fırsatlarda ki neredeyse en efsanevi indirim olmuş 😁 gümüş yüzükler o fiyatlara çıktı demekki 🤦

• Son dakikaya kadar işime yarar birşey bulamayınca bende 49 com dan pattex 2k hızlı yapıştırıcı 4 tane de duracell kalem pil sipariş geçtim. 60 parçacık vardı silineceğine böyle değerlendirdim sadece 16 lira ödedik bakalım gelecek mi..

• Çark şu an aktif. Bana 100 çıktı. Sabah kontrol ettiğimde hopi kendisi 50 paracık daha göndermişti. Öncekilerle birlikte 160 olmuştu. Çarktan da 100 gelince iyi oldu. Ancak sabah 366 olan zeytin şu anda 419 olmuş. Anasının gözü şeklinde bir durum söz konusu.

• 300/150 TL veriyor da tişört baktım 100 TL Marka bile değil anasını satayım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.