Şimdi Ara

Hoparlor Tipi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elime geçen hoparlorun tek başına kullanılabilir olup olmadığını ve türünü ( bass, tiz vs. ) öğrenmek istiyorum.
    Fotoğraf ile anlaşılması mümkünse bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum

Hoparlor Tipi Hoparlor Tipi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZakkWyldeBLS -- 3 Ağustos 2014; 2:59:43 >

• Capı kac cm ? Koninin körükle birleştiği yer yırtıkmı, yoksa benim gözümmü yanılıyor öyle bir durum varsa olmaz
    Buna uygun ölcülerde mdf kabin yaptırın,, bu hoparlor bass karakterli, tizz bölümü içinhttp://www.atakantuning.com/Navigold-TS-T-120-Tweeter-500-Watt,PR-758.html bunlar biraz orjınal olduğu için pahalı gelebilir,, piyasada içi bobinli küçük pakette 1çift satılan dome tweterlar var 5tl falan.
    Bu hoparlorun çalışması için,, en az 25-30w anfi gerekir. ucuzundan oto anfisi veya lehim falan yapabiliyorsanız TDA7377 devresi ile 250-300w çıkma pc power suplynin +12v sarı kablolarından güç alabilirsiniz. tek hoparlorün tadı olmaz ama hiç olmazsa iyi çalışır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emin-Firtina -- 3 Ağustos 2014; 16:41:44 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.