Şimdi Ara

Honor X9A 5G Ana Konu |6.7 kavisli 120 hz oled| Android 13| 5100 mah (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
21
Favori
18.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bu telefona kırılmaz cam bulabilen var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kırılmaz cam bu telefona olmaz bence kenarları kavisli çünkü o yüzden bulunmaz. Ama nano tarzı esnek ekran koruyucu takarlar. Ben taktirmadim henüz yeni olduğu için kutudan çıktı jelatin tarzı ekran koruyucu ile kullanıyorum. çoğu telefon aksesuarı satan yerlerde artık makine var. Bilgisayara telefon markasını girip her telefona göre ekran koruyucu kesiyorlar. Oturduğum yerdeki bir aksesuar satan yerden biliyorum. Abi hiç farketmez her telefona göre ekran koruyucu oluyor hallediyoruz demişti. Ama dediğim gibi kırılmaz camdan kastınız bu tempered glass cam ekran koruyucusu işe çok zor bulunmaz

• DorSey kullanıcısına yanıt

Peki. Hiç kimse değinmiyor kızılötesi nasıl kullanılıyor bu telefonda?

• emre.ç E kullanıcısına yanıt

Bu telefonda kızılötesi yok ki kullanılsın

• Telefonu aldıktan sonra, güncellemelerle sorun yaşayan birkaç arkadaşın yazdıklarının etkisiyle güncellemeleri hemen yüklemeyip telefonu gelen yazılımla 1 hafta kullandım.

Böylece yeni yazılım yüklenince farkları hissedebileyim diye düşündüm. Sonunda dün son sürüme yükselttim ve beraberinde Android de 13 e yükseldi

Honor X9A 5G Ana Konu |6.7 kavisli 120 hz oled| Android 13| 5100 mah

Performans olarak veya telefon görüşmelerinde parazit, ses kesilmesi, WiFi kesilmesi olduğunu belirten arkadaşların aksine bende şikayet edilecek herhangi bir olumsuz durum olmadı.

Sadece arayüzde bazı görsel değişiklikler var ve şu anda onlara uyum sağlamaya çalışıyorum. Güncellemeyi düşünen arkadaşların bilgisine.....

• emre.ç E kullanıcısına yanıt

Kızıl ötesine benzer bir port var ama sanırsam yakınlık sensörü

• Ben de yedek telefon olarak almak istiyorum ama yorumlar feci korkuttu. Wifi ve ses kesilmesi çok can sıkar açıkçası. Acaba sorunlu ve sorunsuz olması tamamen şans işi mi bilemedim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Red_devil33 kullanıcısına yanıt

O üstteki kızılötesine benzeyen şey ortam ışığı sensörü imiş. Otomatik ekran parlaklığı açık olduğunda parmakla kapatınca ekran ışığı kararıyor

• Uçan Fin kullanıcısına yanıt

Vallahi dostum biliyorsun bu elektronik olayı her kulvarda şans işi artık ben 3 hafta falan oldu kullanıyorum telefonu süper memnunum hiç bir sıkıntı yaşamadım. Sorun yaşayanların arasında ben şanslı olanım herhalde

• Ayarlar /Wifi /diğer ayarlar altında Wifi plus adında bir ayar var.

Bu açıkken yerel Wi-Fi nin gücü değiştiğinde,,, Wi-Fi ile mobil veri arasında güçlü olanı tercih ederek sürekli geçiş yapıyor. Wi-Fi nizin gücü bulunduğunuz ortamda değişiyorsa hareket ettikçe daha fazla geçişler yapıyor.

Önceki telefonumda yoktu... Ben kapattım gitti,, artık ancak Wi-Fi koparsa mobil veriye geçiyor. Bazı arkadaşları rahatsız eden kopma dedikleri belki bu olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orhanu -- 7 Ekim 2023; 10:30:13 >

• Orhanu O kullanıcısına yanıt
    bende aynı şekilde yaptım ancak bildirimler geç düşüyor, iki telefon kullanıyorum örneğin instagram yada whatsapp da ios cihaza bildirim düştüğünde x9a 3-20 dk arası geç düştüğü oluyor bildirimin

bazen tam terside oluyor honor erken bildirim düşerken iphone a geç düştüğü oluyor,

hangisinde sorun anlayamadım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • covert kullanıcısına yanıt

İnstagram kullanmıyorum ama WhatsApp'ta karşı taraftaki kişi ile iki taraflı anlık akıcı şekilde yazışıyorum. Mesajımı gönderince karşı taraf "yazıyor" olarak gözüküyor, ardından mesajı geliyor. Muhabbette gecikme olmuyor.

Ayrıca bazen X9a bazen İPhone de gecikme var diye yazmanız da ilginç.

Durum cihazlar ile değil de hizmet sunucusuyla senkronizasyon sorunu ya da operatör ve/veya bulunduğunuz mobil baz alanındaki anlık İnternet yüküyle alakalı olabilirmi acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orhanu -- 7 Ekim 2023; 21:38:10 >
  • Orhanu O kullanıcısına yanıt
    Çevrim içiyken sorun yok, anında gidip geliyor telefonlar bekleme modundayken dediğim olay oluyor, honor turkcell, iPhone turktelekom var operatör yada bölge kaynaklı olmadığını düşünüyorum.
    Örnek uygulama girdim size yazarken sizin dh bildirimi yeni düştü:) bildirimi iPhone dan görüp girmiştim uygulamaya

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• covert kullanıcısına yanıt

Ben de Turkcell kullanıyorum sıkıntı yok. Operatör olasılığını silmek için Honor ile Iphone sim kartları değiştirerek deneme şansınız var mı?

Not: kendi X9a ma beklemedeyken eşimin Vodafone ve oğlumun Türk telefon hatlarından WhatsApp mesajları gönderdim her seferinde gönder Tuşuna bastıktan sonra X9a nın sesli uyarı verme gecikmesi 2 sn civarındaydı, yalnız üç telefon da aynı baz alanındaydı farklı kapsama alanından denemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orhanu -- 7 Ekim 2023; 23:13:25 >
  • Arkadaşlar merhaba bende Honor x9a siparişi verdim ve gelecek deneyimlerinize göre nasıl bir telefon bazı olumsuz yorumlar var fakat ekranı muhteşem ve kırılmaya karşı çok dayanıklı bir ekranı var. Benim için önemli olan ekran kamera ile işim olmuyor sizce iademi edeyim yoksa kullanayımmı?

• SakuraiTomoki S kullanıcısına yanıt

Tam senlik cihaz o zaman hocam. Kamerası muhteşem değil onun dışında her şeyi ortalama veya ortalama üstü yapıyor. Şarj süresi efsane zaten. Hafifliği ve ekranı muhteşem.

• mu5tafa kullanıcısına yanıt

Hocam ses seviyesi yeterli düzeydemi nasıl sizce? Birde android 13 güncellemesi sorunlu deniyor gelince güncelleyimmi sizce?

Sesi bana yetiyor. Genelde bluetooth kulaklık ile kullanıyorum zaten. Android 13 sorunsuz bende. Güncellemeyi yapınca hard reset atmıştım sonra temiz kurulum ile kurdum. Hiç bir sorun yok.

Merhaba ben Android 13 güncellemesi kullanıyorum. Bir sorun yaşamadım.

Sizinle aynı beklentilere sahibiz, Ben Samsung M33 siparişimi iptal ederek bu cihaz üzerinde karar kıldım ve çok memnunum. Sizi de tatmin edecektir.

Cihaz su gibi akıcı çalışıyor, amoled ekran ve pil gerçekten muhteşem. Kamera da arkadaşların dediği gibi ortalama üstü performansa sahip.

Fiyatı kategorisinde alınabilecek en iyi cihaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orhanu -- 8 Ekim 2023; 22:15:13 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.