Şimdi Ara

Honor Magic 6 Pro ANA KONU (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.172
Cevap
85
Favori
114.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
26. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

mesajın en altından "okundu olarak işaretle" demeniz lazım.

• suatcagdas S kullanıcısına yanıt

merhaba öyle bir seçenek göremedim. Ayrıca böyle saçmalık mı olur? normalde okuyp geçtiğimizde zaten okunmuş olması lazım.Bir yerlerde ayar falan mı var MagicOS sürümünde?

• Geçen mate50pro magic6pro pura70pro yanyana inceleme fırsatı buldum
    Mate50pro ses ekran kamera konusunda diğer telefonlardan ileride geldi bana...
    Magic6pronun sesi ekranı şöyle yüksek böyle iyi diyoruz ancak mate50pro bariz bambaşka bir noktada beni benden aldı.
    Huawei zamanında gerçekten 5yıl babalar gibi kullanılacak cihazlar yapıyormuş deneme fırsatı bulursanız mutlaka mate50proya bakın
  • Herkese iyi forumlar. Honor 200 Pro almayı düşünüyorum. Elimde şu an Xiaomi 13T var. Geçmek istememdeki en büyük sebep ön kamera performansının çok kötü olması ve yazılım. Sizce yazılım ve ön kamera performansı olarak honor 200 pro tatmin eder mi, geçmeye değer mi? Ana konusu henüz olmadığı için burada da birkaç kez konuşulunca yazmak istedim. Yardımcı olabilirseniz MagicOS ve kamera tahmini hakkında çok memnun olurum. İyi forumlar...
  • dtabibi D kullanıcısına yanıt

geçmeye değer, bahsettiğiniz konularda daha başarılı elinizdeki telefona göre.

ortak konusu var, 200/200 pro.

https://forum.donanimhaber.com/sik-tasarimli-honor-200-turkiye-de-satisa-cikti--159060941

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 25 Temmuz 2024; 19:29:20 >
  • suatcagdas S kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim 🙌

13T kötü bir model aslında ama kamera konusunda beğenilmiyor pek buna Pro modelide dahil, İstediğiniz kullanım şekline göre 200 Pro fark edecektir diye düşünüyorum kesinlikle bende.

• Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt
    Hyperos da zaman zaman bildirimler kayboluyor ve bu durum çok can sıkıcı. Kullanım tipim cogunlukla rutin kullanıcı YouTube, netflix, biraz da oyun o da sadece efootball. Fiyat bandı olarak s24 plus seviyesine çıkmayı da düşündüm ama kumlu ekran sorununun benzerini daha önce yaşamıştım s10 lite cihazımda ve cihazı hemen elden çıkarmak durumunda kaldım o kadar rahatsız etmişti.

S24U modelinde var diye biliyorum ekran panelindeki sorunlar, S24+ güzel bir telefon ama bence batarya kapasitesi bence az ve şarj olma hızı çağ dışında gibi.

MagicOS dan memnun musunuz, kararlı bir yazılım mı onu da sorsam süper olur. Kullanıcı deneyimi duymak başka oluyor

Ben P60 Pro kullanıyorum hocam, Lakin her yeni çıkan cihazın inceleme ve konularına bakıyorum ne var ne yok diye  

Magic şuan Emui sistemin android tarafı gibi, Arayüz sade kolay kullanım imkanı olan özelleştirme olarak bu son 1-2 senedir güzel gelişmeler sunan genellikle az sorun çıkaran bir sistem gördüğüm kadarıyla ama.

Bilgiler için teşekkür ederim hocam

Magicos taş gibi.. piyasadaki tüm android sistemleri öyle böyle kullandım en iyilerinden biri ;)

Hyperos ise kullandığım en kötüsü :) miui çok daha iyiydi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vatal -- 25 Temmuz 2024; 21:32:17 >
  • Vatal V kullanıcısına yanıt
    Hocam bende de şu an tek kullanmadığım yazılım MagicOS. Miui da sorunlar olduğunu biliyordum hyperos ile düzelme var ama bilemiyorum bir şeyler eksik gibi hep. Yarın siparişi veriyorum karar verdim gibi

Sipariş verildi hadi bakalım hayırlısı :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dtabibi -- 25 Temmuz 2024; 22:10:48 >
    Magic 6 pro nerden sipariş verdiniz
  • DaggeredByRuhtan kullanıcısına yanıt
    Magic 6 değil hocam, 200 pro
  • Arkadaşlar merhaba. ben telefonda konuşurken hoparlör sesini kisarsam/yükseltirsem telefonun sesi de kısılıp yükseliyor. Mate 10 pro da bunu çok rahat yapıyordum bunun ayarı mi var varsa nasıl yapılır

Hayırlı olsun f/p olarak iyi telefon 200 pro

• Vatal V kullanıcısına yanıt
    Hocam M6P ile 200P’nin ana kameraları aynı deniyor. Ana kamerada fotoğraf çekimleri kıyası nasıl acaba bilginiz var mı?
  • ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt

Türkçe değil ama 11:30'dan sonra kamera kıyaslaması mevcut.

Marc Corredera Reviewsyoutube
    #Honor Magic 6 Pro vs Honor 200 Pro, review comparativa en español. ¿Hay mucha diferencia? ¿Cuál será mejor opción para ti? Depende de tus necesidades puede que no sea necesario que gastes un extra para llevarte el Magic 6 Pro #tecnologia #honor200pro Puedes comprar ambos en la web de Honor: - Magic 6 Pro, https://www.honor.com/es/phones/honor-magic6-pro/buy/ - 200 Pro, https://www.honor.com/es/phones/honor-200-pro/buy/ Contacto para reviews de producto: tuayudaandroidreviews@outlook.com
    https://www.youtube.com/watch?si=lz-PZoMVHeAf81Pq&v=I3KQspQiVCk&feature=youtu.be
  • 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.