Şimdi Ara

*** \\\ Honor 9 Lite Kullanıcıları Kulübü /// *** (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
601
Cevap
16
Favori
82.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Huawei ile ABD hükumeti arasındaki hususdan dolayı telefonu satın almaktan çekiniyorum. Sizin düşünceleriniz neler sizce almalı mıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Risk var belki ama ABD nın kendi için tehdit görmesinin nedeni 4000 TL lik ayfon ayarında telefonu 1500 tlye satmasındandır. Bence alın ben kullanıyorum pişman deyilim. Yakında kendi işletim sistemini çıkaracak. Huwai ye karsı hamle yapan şirketlerin kendisi zarar edecektir

• Evet arkadaşlar,
    Hâlâ yeni güncellemeyi yapmadım sizce değer mi yoksa beklemeye devam mı edeyim?

• kty28 kullanıcısına yanıt
    Ufak tefek takilmalarin dışında sorun yok sarj daha iyi gidiyor.

• Hocam yükledim. Hava durumu uygulaması ve diğer bazı uygulamaların teması çok basit olmuş beğenmedim.
    Kamerası daha işlevsel olmuş.
    Uygulama uyumsuzlukları ortaya çıktı New Pipe gibi.
    Yapılmasa da olurmuş.Hayırlısı artık

Bir kaç tane daha düzeltme güncellemesi alır zaten.
  • Güncelledim, olası bir uyumluluk sorununa karşı fabrika ayarlarına aldım.
    Herşey güzel
  • Toplam kac GB yer tuttu

• 58 mustafa 5 kullanıcısına yanıt
    3 gb indirme yaptı hocam

• Bu guncelleme ler yuklemeler artık sıkmaya basladı akıllı telefonlarda. 16 GB telefonlar artık işe yaramıycak

• DenizY17 kullanıcısına yanıt
    Honor 9 Lite'ı alakadar eden bir durum yok ki. Şuan piyasada satışta olan telefonlar etkilenmeyecek.

• Honor 9 lite mı almalıyım yoksa mi a2 lite mı

• yeni güncellemeyi yükledim. çok beğendim. telefon akıyor. Pil süresi daha iyi gitmeye başladı. ve benim için en önemli konu kameram bulanık çekiyordu şimdi süper çekiyor. bir de pubg düşük grafikte oynuyordum güncelleme sonrası orta grafikte oynuyom. fazla program kulanan biri değilim uyumsuzluk problemi yaşayanlar varmış ben bunu test edemedim.

• Arkadaşlar bu telefonun dokunmatiği fazlamı hassas yoksa benimkindemi sıkıntı var acaba. Dokunmadan algılama yapıyor gibi. Bu hassasiyet azaltılabiliyormu.
  • Benim sıkıntım da şu: Telefonu kapatabilmek için eskiden 2-3 saniye bastığım düğmeye şimdi 5-10 sn basıyorum el insaf ne saçma bir ayar bu

Bir ayara denk gelmiştim ama nerede şimdi bulamadım

• Güncellemeyi 2 gün önce yaptım beğenmediğim tek kısım wifi ve hücresel veri göstergelerinin sola taşınmış olması. Sanal tuşlarla değil hareketlerle kontrol ediyorum ve uygulamaya arası geçiş animasyonları çok hoş olmuş. Ekran süresi fark edilir derecede arttı aşağıya resim ekliyorum, test ettiğim sürede internetim sürekli açıktı, güç tasarrufu etkindi ve parlaklık %60 civarındaydı. Ekran çözünürlüğü ise 1080p'de.

*** \\\ Honor 9 Lite Kullanıcıları Kulübü /// ***

• Selamın aleyküm arkadaşlar bende a101 den honor 9 lite aldım herseyi cok güzel cok memnunum sadece benim kamerada gece modu yok menüde acaba kimsede mi yok yada farklı biyerdede benmi bulamıyorum internette adam kamerayı acıyor sağa kaydırınca pro portre seceneklerının oldugu yerde gece modu var bende cıkmıyor bi bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim

• Gurcan3555 G kullanıcısına yanıt
    bende de gece modu yok.
  • Gurcan3555 G kullanıcısına yanıt
    Kimsede yok

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.