Şimdi Ara

*** \\\ Honor 9 Lite Kullanıcıları Kulübü /// *** (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
602
Cevap
16
Favori
82.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kenarlar yspışmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 58 mustafa -- 18 Mayıs 2019; 3:40:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslarda eklediğim resım ler yukleniyor fakat göremiyorum sıkıntımı var formda

• quote:

Orijinalden alıntı: 58 mustafa

Arkadaslarda eklediğim resım ler yukleniyor fakat göremiyorum sıkıntımı var formda
    galiba sıkıntı var resim falan görünmüyor yorumunuzda

• matgab kullanıcısına yanıt
    Resimler görülmüyor formda sıkıntı var

• 58 mustafa 5 kullanıcısına yanıt
    bir de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • *** \\\ Honor 9 Lite Kullanıcıları Kulübü /// ***

• Kenarlar a dikkat renk farkı o bölümler yapışmıyor ekran camı düz olmadığı için
    *** \\\ Honor 9 Lite Kullanıcıları Kulübü /// ***

• dostlar selamlar, honor 8a ve 9 lite 1199 tl görünüyor. hangisini tavsiye edersiniz?
  • İkiside vardı ben 9 u aldım ama 8 in çift sim kart şekline bakmak lazım özellikler aynı sadece 8 in ön kamera zayıf 9 da 4 kamera var

• wrisked W kullanıcısına yanıt
    Risk ve güncellik açısından 8A, daha Garanti olmsı açısından 9 lite

• quote:

Orijinalden alıntı: 58 mustafa

Kenarlar a dikkat renk farkı o bölümler yapışmıyor ekran camı düz olmadığı için
    Ben temperli cam takmıştım aynı onun gibi olmuş. Nano da kenarı bari çıkıntı durmasaydı alırdım
    Resim içinde çok sağolun, bir çok kişinin işini görecek dir.

• quote:

Orijinalden alıntı: matgab

Ben temperli cam takmıştım aynı onun gibi olmuş. Nano da kenarı bari çıkıntı durmasaydı alırdım
    Resim içinde çok sağolun, bir çok kişinin işini görecek dir.

Alıntıları Göster
    normal camlar kavisli ekranı olan telefonlarda hep böyle, en son nano çok ince bir koruyucu takarak çözüm buldum

ilk nanoyu kendim taktım,baloncuk kaldı

Sonra telefoncuya aldığım başka bir nanoyu taktırdım,para da almadı;süper oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spyae -- 23 Mayıs 2019; 23:4:11 >

• Bende artık caresiz nano takacağım yapacak birsey yok ama dediğiniz gibi çok ince

• 8.0.0.144 güncellemesinde gpuboost var mı?Ve bundan daha güncel bir sürüm var mı?

• Bende yok

• Arkadaslar benim tavsiyem alın derim. ABD bile kendine başedilmez bir rakip olarak gördüğüne göre. Bugunlerdeki abd yaptırımları ve ambargosu ise merak etmeyin bu telefonu yapan gerisinde yapar.

• Telefonun altındaki sanal tuşların yeri değiştirilebiliyor mu ? Mesela geri tuşunu sağ tarafa alıp kare tuşu sola almak gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ProfessionalDoctor

Telefonun altındaki sanal tuşların yeri değiştirilebiliyor mu ? Mesela geri tuşunu sağ tarafa alıp kare tuşu sola almak gibi
    evet değişebiliyor,ayrıca tamamen kaldırıp el hareketleri ile de yönlendirilebiliyor

ayarlar>sistem>sistem gezintisi >>gezinti çubuğu altındaki ayarlar sekmesinden değiştirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spyae -- 8 Haziran 2019; 16:30:2 >
  • spyae kullanıcısına yanıt
    Nasıl tamamen kaldırıp el hareketleri ile kullanıyoruz? Güncelleme ile mı geliyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Broken Wings

Nasıl tamamen kaldırıp el hareketleri ile kullanıyoruz? Güncelleme ile mı geliyor?
    ayarlar>sistem>sistem gezintisi >>gezinti çubuğu altındaki ayarlar sekmesinden kaldırabilirsiniz.

3 farklı sistem gezintisi özelleştirme seçeneği var.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.