Şimdi Ara

*** \\\ Honor 9 Lite Kullanıcıları Kulübü /// *** (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
601
Cevap
16
Favori
82.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sadece üst cam çatladı. Ekran çalışıyor. Hicare 'de honor 9 lite görünmüyor. Nasıl bakabildiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi günler
    İnternette a101 in verdiği e-arşiv fatura konusunda garanti servisinde sıkıntı yaşadığını söyleyen bir kaç yorum sonucunda Honor Türkiye ve KVK yi aradığımda herhangi bir sorun olmayacağını belirttiler Bu konuda endişesi olan varsa aradan çıkması açısından mesajı güncellemek istedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEsILYUs -- 19 Nisan 2019; 0:18:33 >
  • BEsILYUs kullanıcısına yanıt
    Benzeri ber durumu Turkcell T60da yaşamıştım sıkıntı çıkmadı.

• kty28 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkür ederim Bende bugün Honor Türkiyeyi aradım herhangi bir sorun olmayacağını söylediler Hayırlısı olsun
  • Arkadaşlar bu telefonu almayı düşünüyorum babama. Önerir misiniz nasıl ?
  • _Türkolog_ kullanıcısına yanıt
    Çok büyük olabilir onun dışında olabilir.

• Kronik problemi var mı? Bataryası nasıl?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • slowrider kullanıcısına yanıt
    Zannetmiyorum olduğunu ama ekranın beyaz dengesi 2000 liralık telefonlara göre beyaz değil gibi görünüyor bende. (Belki koruyucu yüzündendir)

• Bugun aldım kulaklık yok ekran koruyucu yok arastırma İle ogrenebılecek kadar konuda yazılmış ben sadece sımdiye kadar hormedıklerımı yazacağım ilk olarak ekran koruyucu yapıştırdım kenarlar yapısmadı nedenınıanlsyamadım. 2 olarak 2 sım kartlı ve mıkro sd kartlı dıye aldım ama 2. Sım ile hafıza kartı arasında secım yapmak gerekiyor 2. Sım hafıza kartı yerıne takılıyor

• A101 den dün getirtmek üzere sipariş verdim (ödemesiz). Bugün aradılar. Özellikle söylememe rağmen mavi yerine glacial gray gelmiş. Vardır bir hayır diyerek kasaya geçtik. Ancak bu sefer de fiyat 1299 tl. Meğerse 1199 tl sadece online iniş. Ben de a101 comtr den 1199 a mavi siparişini verdim. Gelsin bakalım inceleriz. Şu anda elen kutulardan da kulaklık ve şeffaf kılıf çıkmıyor mu??
    Netten tam oturan ön cam koruma, kılıf vb alıp memnun kalanlar link atarlarsa sevinirim.

• twingonote kullanıcısına yanıt
    Kulaklık yok, şeffaf dış koruyucu var hocam.

• Arkadaşlar zamlar yansımadan alsam diyorum. Bu telefonu alsam 3 sene en az götürür mü?

• Kullanıyorum kamera muthıs ayfon derlerken abartmamıslar tek sıkıntım ıki hattı aynı anda kullanıyorken hafıza kartı takılamıyor. Batarya zamanı guzelısınma hıc yok gıbı İnternete vıdyo ızlerken yutup hepdıcok hızlı tabı vayfı ile izledım 4.5 gkullanmsfım

• cnrcm kullanıcısına yanıt
    Teknoloji gunluk degisiyor hocam
    Telefondan bekledigin nedir ne degildir ona gore karar ver ama acele et. Her an yukseliyor fiyatlar.
    Ben foto cekiyorum muzik dunliyorum ve internet icin kullaniyorum ve sikintisi yok.

• Eyw teşekkürler

• Bence oyunlar dışında sıkıntı çekilmez 3 sene içinde. Çekilse bile Gpu Turbo ve çözünürlük düşürme ile gidilebilir.

• İnternet şubesinden aldığım ve bugün elime geçen Honor Lite 9 marka telefonun çift sim karta ait her iki sim kart IMEI numaları da turkiye.gov.tr den kontrol ettiğimde “KAYIT BULUNAMADI” hatası vermektedir.

• Bır resım koyalim kamera yıda gorelım kardeşimi. Ayfon ile kıyasladık aynı sayılır
    *** \\\ Honor 9 Lite Kullanıcıları Kulübü /// ***

• Bır resım koyalim kamera yıda gorelım kardeşimi. Ayfon ile kıyasladık aynı sayılır

• Yıldız içindeki 50 TL yazısını okuyabılırsınız diğer telefonlarla kıyaslayalım bence iyi sayılır 1300 lira için

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.