Teğmen
11 Ocak 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 22 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Herkese Selamlar

Anneme 4 sene önce falan xperia c5 ultra almıştık artık ömrünü tamamladı denebilir telefon

bütçemiz 1500 lira tercihen 5.70-5.80 inç ve üstü olsun malum daha rahat görülüyor büyük inç olunca.

Aklımda;
honor 9 lite
mi a2 lite
gm 9 pro

gibi telefonlar var ama bilmediğim telefonlarda elbet vardır

ilginize teşekkür ederim
.
Merhaba arkadaşlar
elimizde sony marka el kamerası var içerisinde minidv kayıt yapıyor.Cihazın içerisinde eskiden çektiğimiz birkaç görüntü var bunları pc'ye aktraım yapmak istedik fakat araştırdığımıza göre firewire girişi olması lazımmış.Bu giriş olmadan nasıl halledebilirim? laptop kullanıyoruz,muhtemelen bu çıkışı laptopa entegre edemeyiz(bu girişi laptopa takabilirsek ve bilen yanıtlarsa çok sevinirim).Umarım yanlış yere konu açmamışımdır.İyi günler dilerim
Arkadaşlar mtk işlemcili veya samsung(xda da custom rom olan) tablet arıyorum öneriniz varsa yazarsanız sevinirim
Arkadaşlar uyku sorunum varda hap yutmakta da kimi zaman zorlanıyorum sanki geri çıkacakmış gibi oluyor suya karışan.şurup vs tarzı ilaç bilen varmı
Merhaba bu cihazdan alan varmı acaba
Merhaba arkadaşlar anlamadığım bir sebepten yorgunum akşamları 10.30-11gibi uyuya kalıyor sabahları da 5gibi kalkmak istemiyorum kalksamda sırtımda yük varmış gibi hissediyorum.sebebini anlamadığım birşeyden yorgunum nasıl giderebilirim vede kendi zihnimi daha çok derslere nasıl yoğunlaştırırım
Merhaba arkadaşlar uykunun kaçması ve 1-2gün uyutmayacak yöntemleriniz varmı? İnternette birkaç yöntem okudum ama daha detaylı bilen elbet vardır diye sşze danışmak istedim.Uyumayıpta ne yapacaksın diyen varsa ders çalışmak ve çalışmamdan da biraz daha fazla verim almak istiyorum yani ders çalışırken esnemek kafayıda dağıtıyor
Merhaba arkadaşlar bütçe maksimum 630-640tl gibi 700olmaz sizce hangi cihazı almalıyız
Teşekkürler
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 225
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.194 (Bu ay: 130)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 20 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.