Şimdi Ara

Honor 9 lite 1299 tl a101

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
2
Favori
4.367
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://online.a101.com.tr/urun/cep-telefonu-9-lite-honor.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam fiyat sıcak değil. Lansman fiyatı 1199 Tl imiş donanım haberde incelemeside var.

• aLTaR_07 kullanıcısına yanıt
    Geçmişe yönelik mi değerlendiriyoruz. O zaman açılan çoğu konuya girip sıcak değil yazmam gerek. Çünkü açılan konulardaki çoğu ürünü daha ucuza satılırken görmüşümdür.

• Adam haklı dağılın

• bu lite modeller daha ucuz oluyor bunların kamera ozellıklerı falan daha mı kotu arkadaslar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ullumanitu

Geçmişe yönelik mi değerlendiriyoruz. O zaman açılan çoğu konuya girip sıcak değil yazmam gerek. Çünkü açılan konulardaki çoğu ürünü daha ucuza satılırken görmüşümdür.
    ... vurdu gol olduooo...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • a2 lite yerine alternatif telefon
  • Tasarım olarak güzel cihaz, işi bilmeyen adamı cidden cezbedip aldırır. Ne yazık ki aynı fiyat segmentinde Mi A2 Lite varken tercih edilmemeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Tasarım olarak güzel cihaz, işi bilmeyen adamı cidden cezbedip aldırır. Ne yazık ki aynı fiyat segmentinde Mi A2 Lite varken tercih edilmemeli.
    redmi 5 plus vs a2 lite kıyaslamasında sizin için galip taraf a2 lite öyleyse.

• quote:

Orijinalden alıntı: Claimant

redmi 5 plus vs a2 lite kıyaslamasında sizin için galip taraf a2 lite öyleyse.

Alıntıları Göster
    Sanırım öyle. Redmi 5 Plus/Note vs tasarımları çok çabuk eskidi. Ayrıca RN5+ tek kameralı olması da cabası.
  • ullumanitu U kullanıcısına yanıt
    Dip fiyat diye birşey var. Şimdi baktım 4 ay öncenin fiyatıymış çokta güncel değilmiş katılıyorum o konuda. Fakat geçen yılın veya ocak ayının(döziv krizi başlamamışken) fiyatını vermedim.
  • damn2u kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğiniz cihazlar ithalatçı garantili hiç ithalatçı garantili cihaz aldınız mı ben aldım telefon birden kapandı açılmadı telefonu garantiye gönderdim sıvı tespiti var diyip 1.000TL fatura çıkardılar dediğiniz doğru ancak garanti kısmı işin içine girerse Honor 9 lite açık ara önde

• quote:

Orijinalden alıntı: aLTaR_07

Dip fiyat diye birşey var. Şimdi baktım 4 ay öncenin fiyatıymış çokta güncel değilmiş katılıyorum o konuda. Fakat geçen yılın veya ocak ayının(döziv krizi başlamamışken) fiyatını vermedim.

4 ay öncesi temmuz oluyor. Doların 3.30 euronun 4.10 küsürlerde olduğu bir tarihten bahsediyorsunuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Büyüksün manitu reyizzzz
  • _AsDeRf_ _ kullanıcısına yanıt
    Nisandan beri 4 ün üzerinde dolar

• quote:

Orijinalden alıntı: agtr

Nisandan beri 4 ün üzerinde dolar

haklısınız ama yine de karşılaştırılabilecek bir kur ortaklığı yok. Ben 2017 eylülü ile karıştırmışım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zenfone 3 laser var kamerasından ve özellikle şarjından son zamanlarda memnun değilim. Fazla beklentim yok biraz güzel çekim yapsın şarjı iyi gitsin sosyal medya kullanıyorum sadece. Zenfone da 4 gb ram var lakin işlemci vs daha alt seviye honora göre karşılaştırdığım da honorun işlemcisi daha az enerji harcıyor diye okudum. Önerir misiniz arkadaşlar?

• quote:

işin zor valla senin gibi fırsat paylaşan yok ama hala gömüyorlar ya pes bir ara ahmetfx vardı kayboldu sen de gitsen buralar dutluk olacak gelip laf söylüyorlar ilginç
  • Benim yorumumda arkadaşın paylaşımını gömdüğümü nerden çıkardın? Kendisi alınganlık yapmış belli ki. Benim amacım tüketiciyi bilinçlendirmek, dip fiyatı vermekti. Bilmeyen ve ihtiyacı olan adam girer bakar diğer siteler 1599 aaa burada 1299 der belki atlar alır kaçırmıyayım diye, acil ihtiyacı yokken(Madem farklı pencerelerden bakıyoruz birde böyle bak).

Cep telefonu piyasası için 6 ay uzun bir süre. 4 ay önce 100 TL da ucuza satılmış 3 4 ay sonra yeni model gelir 1099 dan satılır bilemeyiz. Her neyse alan memnun satan mumnunsa bana bişey demek düşmez sıcak fırsatçı görevimi yapıp kenara çekilirim.

Not: Arkadaşın paylaşımlarımını severim, güzel fiyatlar yakalıyor çokta şey almışlığım vardır.
  • aLTaR_07 kullanıcısına yanıt
    Hocam sadece yazınızdaki bir noktaya temas etmek istedim. Her fırsat herkese göre sıcak olacak diye bir şey elbetteki yok. Kimseye de niye sıcak bulmadın diyecek halim yok. Üslup güzel olduktan sonra herşeye açığım. Konudaki ürünün de kapışılacak bir konumda olmadığı konusunda aynı yerdeyiz. Her kez ve her konu eleştirilebilir. Bir sürü sıcak fırsat paylaşsam bile bu hiç fırsat olmayan şey paylaşmayacağımın teminatı olamaz :)

Saygılar.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.