Şimdi Ara

Satılık Huawei Mate 10 Pro 128 GB Kahverengi 2600 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 Satılık Huawei Mate 10 Pro 128 GB Kahverengi 2600 TL
    7 Aydır Severek Kullandığım, Kullanmaktan da İnanılmaz Derecede Memnun Olduğum Telefonumu Hesapta Olmayan Bir Nakit Aciliyetinden Dolayı Satıyorum. Aldığımdan Beri Silikon Kılıfı İle Kullanıyorum, Ekran Filmi Vardı Üstünde Fakat İki Hafta Önce Çıkardım. İki Köşede Ufak Ezikler Mevcut Dikkatli Bakınca Belli Oluyor. Ekran ve Gövdede Herhangi Bir Çizik Yok. Renk Kahverengi. Kutu, Fatura ve Aksesuarlar Tam. Hijyen Takıntısı Olmayana Kulaklıkları da Gönderirim.
    Anlaşma Durumunda İlk Olarak Ücret Aynı Gün İçinde Kargo Yapılır.
    Elden Görmek-Almak İsteyenler İçin Hafta Sonu Kocaeli Hafta İçi İstanbul / Ünalan da Telefonu Görebilir.
    Pazarlık Yok.
    Takas Yok.

Satılık Huawei Mate 10 Pro 128 GB Kahverengi 2600 TL
    Satılık Huawei Mate 10 Pro 128 GB Kahverengi 2600 TLSatılık Huawei Mate 10 Pro 128 GB Kahverengi 2600 TLSatılık Huawei Mate 10 Pro 128 GB Kahverengi 2600 TLSatılık Huawei Mate 10 Pro 128 GB Kahverengi 2600 TLSatılık Huawei Mate 10 Pro 128 GB Kahverengi 2600 TLSatılık Huawei Mate 10 Pro 128 GB Kahverengi 2600 TL
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 2600 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 3 Mart 2020 Satıldığı Şehir : İstanbul,Üsküdar Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Güncel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imsomnia -- 1 Aralık 2018; 13:17:39 >
  • Merhaba imsomnia. Telefonum arızalandığı için acil bir telefona ihtiyacım var. İlandaki telefon beğendiğim bir model ancak belirttiğiniz fiyat benim sınırlarımı aşıyor. Her ne kadar siz son fiyat diye belirtmiş olsanız da ben yine de bir sormak isterim. Benim telefon için ayırdığım azami rakam 2400 TL olabiliyor. Bu fiyat sizin için uygun olabilir mi? Teşekkürler..
  • Mümkün değil o fiyatlara düz mate 10 satıyorlar. Ben mümkün olduğunca uygun tatmaya çalıştım fiyatı, ilanları görmüşsündür zaten 3200 falan isteyenler var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cevabınız için teşekkür ederim imsomnia. Mümkün olabilseydi de alabilseydim ancak belirttiğim gibi o fiyata çıkabilmem mümkün değil. Size iyi günler hayırlı alışverişler dilerim..
  • son kez fiyat düşüyorum
  • PM attım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.