Şimdi Ara

HONOR 8X ANAKONU (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
390
Cevap
7
Favori
34.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam sanki alttan alttan almayın diyorsunuz gibi:))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthdnc

Hocam sanki alttan alttan almayın diyorsunuz gibi:))
    Öyle birsey demiyorum. Siz 9x için büyük dediniz diye söyledim. 8x 9x arasında 2-3 mm fark var o yüzden söyledim.
    Telefondan şahsen çok memnunum. Telefonda eksik denecek şeyler type-c olmaması ve düşük ışıkta kameranın zayıf kalması.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Hızlı şarj yok diyorlar yavaş doluyormuş galiba ayrıca ön kamera ve batarya performansını merak ediyorum?

• quote:

Hızlı şarj yok diyorlar yavaş doluyormuş galiba ayrıca ön kamera ve batarya performansını merak ediyorum?
    Bende bu telefon ile ilgili bir konu açmıştım. Konu başlığında ilk günlerdeki deneyimimi paylaşmıştım.

https://forum.donanimhaber.com/honor-8x-ana-konu--135446724

Teşekkürler . Galiba bu gidişle telefon alamayacağım. 2.000 tl bandında bi telefon bulamadım :))

• quote:

Teşekkürler . Galiba bu gidişle telefon alamayacağım. 2.000 tl bandında bi telefon bulamadım :))
    Bu telefon içinize sinmediyse meizu note 9 bakabilirsiniz. Benim ilgimi çekti fiyatına göre. 1900 TL den satışa sunuldu.

Evet hocam o cihazı da çok araştırdım fakat çok hataları ve bugları varmış . Birde güncelleme almıyormuş galiba . Ama cihaz çok hoş . Belki siz daha bilgilisinizdir cihaz hakkında

• quote:

Evet hocam o cihazı da çok araştırdım fakat çok hataları ve bugları varmış . Birde güncelleme almıyormuş galiba . Ama cihaz çok hoş . Belki siz daha bilgilisinizdir cihaz hakkında
    Bende incelemeler kadar biliyorum. Honor 8x alanı pişman etmez ama yeni modeller kırın 810 ile çıkacak onlar baya performansli olacaklar. Aceleniz yoksa 15-20 gün bekleyin piyasaya orta seviye 810 lu cihazlar çıkmaya başlar.
    Ay sonu fed toplantısı var eğer faiz indirimi yaparsa dolarda ciddi gevşeme olur fiyatlar düşer bilginize.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

Bende incelemeler kadar biliyorum. Honor 8x alanı pişman etmez ama yeni modeller kırın 810 ile çıkacak onlar baya performansli olacaklar. Aceleniz yoksa 15-20 gün bekleyin piyasaya orta seviye 810 lu cihazlar çıkmaya başlar.
    Ay sonu fed toplantısı var eğer faiz indirimi yaparsa dolarda ciddi gevşeme olur fiyatlar düşer bilginize.

Alıntıları Göster
    Honor 9X modellerinin 3000 TL'den aşağı olacağını sanmıyorum.

Dolarda gevşeme olsa bile bizdeki vergi yükü nedeniyle firmalar istedikleri kar payını koyamıyorlar.

Fiyat düşüşü yerini kar payı alır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

Dolarda gevşeme olsa bile bizdeki vergi yükü nedeniyle firmalar istedikleri kar payını koyamıyorlar.

Alıntıları Göster
    4/64 olanlar 210 dolar civarından başlayacak diyorlar. Honor 8x de bu fiyatlardan başlamıştı yurt dışında. 4/64 ler 2300 TL yi geçmez. İlk alanlara akıllı saat falan veriyorlar 2000 altına gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

Alıntıları Göster
    4/64 olanlar 210 dolar civarından başlayacak diyorlar. Honor 8x de bu fiyatlardan başlamıştı yurt dışında. 4/64 ler 2300 TL yi geçmez. İlk alanlara akıllı saat falan veriyorlar 2000 altına gelir.
    Dediğim gibi 8x de alsanız kesinlikle pişman olmazsıniz.

• Telefonu kullanıp da boya atması sorunu yaşayan var mı? Kutudan çıkan kılıf kirlendiği için geçen hafta spigenin kılıfını aldım hb üzerinden fakat bugün temizlemek için çıkardığımda üst tarafta ciddi boya atması olduğunu gördüm. Ayrıca başka kılıf önerileriniz varsa onlara da açığım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: glorypilger

Telefonu kullanıp da boya atması sorunu yaşayan var mı? Kutudan çıkan kılıf kirlendiği için geçen hafta spigenin kılıfını aldım hb üzerinden fakat bugün temizlemek için çıkardığımda üst tarafta ciddi boya atması olduğunu gördüm. Ayrıca başka kılıf önerileriniz varsa onlara da açığım
    10 aydır silikon kılıf ile kullanıyorum en ufak atma yok.
    Sizin ki sert kılıf miydi?
    Eger sert kılıf ise sert kılıf takılan bütün telefonlarda aynı şikayeti duydum neredeyse.
    Ben aliexpresden almıştım ama orada da gümrük sorunları başladı. Facebook gruplarında satanlar var ya da N11 den falan tpu kılıf alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 28 Temmuz 2019; 11:43:40 >
  • Bi sorum olacak bilenler cevaplara sevinirim, whatsapp görüntülü görüşmede 10 saniye sonra ekran kapanıyor tuş Kilis devreye giriyor tekrar power tuşuna basıp açılıyor, çözümünü bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

şimdi kurdum ben.

-ses ayarı dikey olmuş.
    -yukardan açılır menü var ya adını bilmiyorum. o değişmiş sony telefonlar gibi olmuş.
    -türk telekom volte hala yok
    - kamerada bir değişiklik göremedim modlarda falan. pek anlamıyorum zaten kameradan.

başka neye bakmalıyım, test etmeliyim bilmiyorum.
    Güncellemeden memnun musunuz ben henüz yüklemedim. Bazıları şarj ile ilgili sorunlar oldu yada başka garip olumsuz yanları oldu diyenler olmuştu. Bu türde sorunlar güncelleme sonrası sizde nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: catil

Güncellemeden memnun musunuz ben henüz yüklemedim. Bazıları şarj ile ilgili sorunlar oldu yada başka garip olumsuz yanları oldu diyenler olmuştu. Bu türde sorunlar güncelleme sonrası sizde nasıl?

Alıntıları Göster
    bişey diyemem ki çok fazla kurcalamıyorum. beklentim yok zaten cihazdan kullanıyoruz öyle.

şarj zaten işim gereği her sabah yüzde 100 ile başlamam gerekiyor. bunun için de her gece takıyorum malum.

• quote:

Orijinalden alıntı: vlkn9034

Kamera 9.1 güncellemesi ile değişiklik oluyor diye biliyorum, bu 9.01güncellemesi
    9.1 güncellemeside geldi kuran var mı? 9.01 yükledim hemen yeni güncelleme var dedi. Yalnız bu yenilikleri İngilizce anlatmış anlamadım. Diğeri Türkçe idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi catil -- 17 Ağustos 2019; 0:38:21 >
  • 9.1 güncellemesi bana henüz gelmedi konturol ettim şimdi. Şarjda bir değişiklik yok eski verilerle şimdikileri karşılaştırıyorum hiçbir fark yok. Güncelleme sonrası kamera ara yüzünde ufak değişiklikler oldu, hivison özelliği geldi, barkod uygulaması ve anında kameradan çeviri özelliği geldi. Yalnız güncellemeden sonra AI modunda güzellik efekti kapalı olsa bile yüzle biraz fazla oynuyo eskiye göre. Ayrıca özellikle geliştirme seçeneklerinden geçiş efektlerinide sıfırlayınca özellikle telefonun hızlandığını hissedebiliyorum.
    Yaklaşık 10 aydır telefonu kullanıyorum ve telefonda bu zamana kadar milisaniyelik bile donma, geçikme, hata VS ile karşılaşmadım. Benim için en önemli ve güzel özelliği bu telefonun.

• Bu arada telefonuda yoğun kullanan biriyim, çok fazla kamp gezi VS yapıyorum telefonu yoğun kullanıyorum, iş dolayısı ilede elimden pek düşmez. Telefon hafızası 64/47 GB dolu, hafıza kartımda 64/29 GB dolu bu arada.

• Ben 9.1 güncellemesini kurdum gayet iyi gibi. Detaylı incelemedim ama farkları

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.