Şimdi Ara

Honor 70 Ana Konu (Sony IMX800 + Solo Cut) (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
825
Cevap
36
Favori
60.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ses kısma açma yerlerinde koruma olsaymış güzel kılıf olabilirdi. Yinede iyi gıbı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi damn2u -- 13 Ağustos 2023; 20:18:2 >
  • Arkadaşlar telefonun çok farklı bir özelliğini keşfettim. Kılıfı çıkartın gözünüzü kapatın telefonun alt kısmını elinize alın. Ekran ve arka kapağı ayırt etmek imkansız. Gözü kapalı ayırt etmek imkansız

• Red_devil33 kullanıcısına yanıt

Ben ayırt edebiliyorum Honor 70 Ana Konu (Sony IMX800 + Solo Cut) 

• Bunun fiyatı neden uçtu.

martta 11bin TL ye almıştım.

şimdi 23bin görünüyor.

• allaturcha A kullanıcısına yanıt

telefonun stoku tükendi bu fiyatı elinde olan bir kaç kişi yüksekten yazdığı için yüksek.

• Honor 90 satışa sunulmuş. 17 bin TL. Lansmana özel sepette bin TL indirim ve kulaklık hediyesi var.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Samsung dökümü 7g1 için pek de makul bir fiyat değil. Yine de 12/512 olarak gelmiş, o biraz toparlıyor.

• 12 bine honor 70 alanlar çok şanslı.

12K fiyattan Honor 70, 13K fiyattan Realme GT2 Pro alanlar epey şanslı tayfada olanlar. Bu gidişle Honor X50 12K fiyattan gelir ve biz kullanıcılar daha iflah olamayız.

• Honor Suite telefonumu görmüyor sizce neden olabilir?

-Aylardan USB sürücüsünü yükledim, Dosya aktarım moduna aldım youtube'dan bir şeyler denedim ama görmüyor? Durumu yaşayan var mı? Denemediğim tek şey PC'ye format atmak. W10 Pro x64 kurulu cihazda And.13 yüklü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ramazanucan1 -- 1 Eylül 2023; 0:19:44 >
  • Bu modele uygun ekran koruyucu kılıf varmı alıp kullanan dostlar memnun olan varmı alma durumu var üzerine takılı ekran koruyucu kenarlardan atma yaptı değiştirmem gerek bu fiyatlarda başka telefon almak zor olanı iyi korumalıyız

• Güncelleme neden gelmiyor. Yani bir sorun yok telefonda ama yalandanda olsa Bi güncelleme gelse en azından piskolojikmen rahatlarım

• Arkadaşlar ben telefonu kılıfsız anadan doğma kullanıyorum. Ekranında bayağı bir çizilmeler var haberiniz olsun. Çizikler beni rahatsız etmiyor. Bir dahamı dünyaya gelecem. Yıllardır kılıf kılıf. Ben kılıf sevmiyorum ekranı hissetmek bana hoş geliyor.

Ben üzerindeki koruyucu jelatini ile kullanıyorum. Çıktıktan sonra muhtemelen ben de koruyucu falan takmam.

Honor 70 Ana Konu (Sony IMX800 + Solo Cut) Honor 70 Ana Konu (Sony IMX800 + Solo Cut)

Rahatlayacaksaniz guncelleyebilirsiniz.

• BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt

Teşekkürler

• Honor 70 ı kıran. Varmı diye sahibindene baktım 1 kişi kırmış telefon ortadan sanki kurşun yemiş gibi. Sordum kullanana dedi telefon cebimdeyken ayağım takıldı üstüne düştüm. Yani telefonu düşüp kıran yok. Birtane var çok kötü düşürmüş telefonun köşesi ezilmiş ama ekran sağlam. Bende 1 kere betona düşürdüm hatta tutmaya çalışırken bir darbede ben vurdum düşüşü hızlandı ama ekrana zarar gelmedi.

• BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    Bir sıkıntı var mı güncellemede? Geldiği günden beri erteliyorum. NFC ödemelerde sorun yaşayanlar olmuş.

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.