Şimdi Ara

Hong Kong Psn Oyun ve Plus Fiyatları ( Uygun Fiyatlar Burada) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.069
Cevap
87
Favori
85.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Steam Türk Lirasına geçiş yaptı ve Dolar ın kurunu 1,5 tl den hesapladı. Yeni çıkan 60 dolarlık oyunlar artık steam de 90 tl den satılacak. Ubisoft oyunları hariç. Onlar 180 tl den koymuşlar oyunlarını. Oyuncu dostu firmalar sağolsunlar Türkiye deki store da Dolar ın kurunu 3 tl nin üstünde hesaplıyorlar. Şu fiyatları gördükten sonra bizi hiçbir ülkenin store u kurtarmaz. Yazık valla yazık. En azından şu saatten sonra bu fiyatlar Aral a bir tokat etkisi yapacaktır umarım. Darısı bizim Sony Türkiye yetkililerinin başına...
  • http://tr.coinmill.com/ bu adresten para birimlerini tam doğru çeviri yapabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

Steam Türk Lirasına geçiş yaptı ve Dolar ın kurunu 1,5 tl den hesapladı. Yeni çıkan 60 dolarlık oyunlar artık steam de 90 tl den satılacak. Ubisoft oyunları hariç. Onlar 180 tl den koymuşlar oyunlarını. Oyuncu dostu firmalar sağolsunlar Türkiye deki store da Dolar ın kurunu 3 tl nin üstünde hesaplıyorlar. Şu fiyatları gördükten sonra bizi hiçbir ülkenin store u kurtarmaz. Yazık valla yazık. En azından şu saatten sonra bu fiyatlar Aral a bir tokat etkisi yapacaktır umarım. Darısı bizim Sony Türkiye yetkililerinin başına...

Aynen öyle gerçekten kardeşlik disinda Hong Kong bile luks şuan arti online parali.

Turkiyede konsol gerçekten pc ye gore baya luks oldu. Pc de torrent imkani ve multi platform oyunlarin ucuzlugu konsola göre baya ileride.
    Online beles ama maalesef hile ve fps esitsizligi pc yi multi konusunda sinifta birakiyor.

Ps4 arti pc ikilisi muhteşem olur 1.700 1.800tl 3 4 sene gidecek pc toplaniyor.
    Konsolun multiplayer deneyimi ve excleri pc de ise multi platformlari oynayacaksin ister para ver ister verme.

Konsolda kardes buldun mu fiyat konusunda sıkıntı yok. Pc bana nedense konsoldaki zevki vermiyor oyun ayni oyun gamepad ayni gamepad sanirim psikoljik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Mariio128 sitesinde 28 dolara 200 hk Psn card satılıyor
    http://mariio128.kancart.com/item_detail/31398#!detail
    Dileyen bakabilir

Hem komisyonsuz hem de paypal kabul eden bir site var mı usta?
  • Arkadaşlar hindistan psn den kredi kartı ile alışveriş yapamadım. Kk kabul etmiyor. Sayg.

• quanch Q kullanıcısına yanıt
    İnan hiç bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: zack06

İnan hiç bilmiyorum

Play asia'da komisyon var fakat hk psnden oyun alıp bankaya komisyon ödeyeceğimize plas asia'dan paypal ile az komisyonlu psn card alıp alış veriş yapmak daha mantıklı gözüküyor. Hem kredi kartı olup olmayacak derdi de olmaz. Ondan sordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: freely33

Arkadaşlar hindistan psn den kredi kartı ile alışveriş yapamadım. Kk kabul etmiyor. Sayg.

Hindistan psn kredi kartı konusunda sorunlu, kendi ülkesindeki kartların bile hepsini saymıyor. Hindistan psn ile ilgili konunu altına geçerli/geçersiz kart listesini yazmıştım. Ön siparişlerde parayı çekmediğinden kabul ediyor ama parayı çekme günü sorun yaşayabilir hindistan psnden gta 5 siparişi veren arkadaşlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her oyun ucuz degil sanirim. Garden warfare 38 dolar mesela.

• Tşk ederim bilgi için.

• US Store la çok fark yok fiyatlarda...TR PSN e göre çok iyi
  • Sorun şu ki Xbox One da anında istediğiniz ülkenin marketine geçip oyun alabiliyorsunuz PS4 de böyle bir imkan yok kısacası sistem hiç kullanışlı değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hk'nin asil dezavantaji oyunlar cikmadan eklenmemesi sanirim.

Gta 5 18 kasimda herkes oynamaya basladiginda eklenecek. Fiyati ne kadar olacak belli degil. Belki 59 dolar yine diger psnler gibi. Sonucta her oyun ucuz degil hk'da.

Kisacasi, "belki" ucuz olur diye risk alarak, on yukleme olmadigindan, herkes oyunu oynarken oyun acildiginda sifirdan 55gb indirmeye baslamak var...

Beni tereddutte birakiyor bu durumlar.

Hele ki o kadar bekle, herkes baslasin oynamaya. Hk'ya gelsin oyun. Hayda o da ne digerleriyle ayni fiyatta... hadi buyur simdi :) hem ucuza oynayama, hem de normalden 2-3 gun sonra oynamak zorunda kal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 22 Ekim 2014; 11:49:15 >
  • quanch Q kullanıcısına yanıt
    Haklısınız lakin ben hiç Psn card olayına girmediğim için bilmiyorum dedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Mactavish-

quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

Steam Türk Lirasına geçiş yaptı ve Dolar ın kurunu 1,5 tl den hesapladı. Yeni çıkan 60 dolarlık oyunlar artık steam de 90 tl den satılacak. Ubisoft oyunları hariç. Onlar 180 tl den koymuşlar oyunlarını. Oyuncu dostu firmalar sağolsunlar Türkiye deki store da Dolar ın kurunu 3 tl nin üstünde hesaplıyorlar. Şu fiyatları gördükten sonra bizi hiçbir ülkenin store u kurtarmaz. Yazık valla yazık. En azından şu saatten sonra bu fiyatlar Aral a bir tokat etkisi yapacaktır umarım. Darısı bizim Sony Türkiye yetkililerinin başına...

Aynen öyle gerçekten kardeşlik disinda Hong Kong bile luks şuan arti online parali.

Turkiyede konsol gerçekten pc ye gore baya luks oldu. Pc de torrent imkani ve multi platform oyunlarin ucuzlugu konsola göre baya ileride.
    Online beles ama maalesef hile ve fps esitsizligi pc yi multi konusunda sinifta birakiyor.

Ps4 arti pc ikilisi muhteşem olur 1.700 1.800tl 3 4 sene gidecek pc toplaniyor.
    Konsolun multiplayer deneyimi ve excleri pc de ise multi platformlari oynayacaksin ister para ver ister verme.

Konsolda kardes buldun mu fiyat konusunda sıkıntı yok. Pc bana nedense konsoldaki zevki vermiyor oyun ayni oyun gamepad ayni gamepad sanirim psikoljik.

PS4 oyunlarına, aynı oyunun Steam de ki PC versiyonundan bile daha ucuza sahip olunabiliyor. Steam daha pahalı ve daha lüks

Aslında konsol pahalı bir hobi değil, aksine fakir hobisidir. Olay tamamen Sony Türkiye'nin kaşınmasından ibaret, yapacak bir şey yok, Sony Türkiye yetkilileri Türkiye de ki gamerlar tarafından, gerek e-posta gerek Twitter yoluyla kaç defa uyarıldı. Şikayetlerimizi dile getirdikçe, onlar inadına fiyat artışı yaptılar. Bizi Acunla, Sergenle, Ardayla falan karıştırıyorlar her halde, Türkiye de Playstation' a gönül vermiş insanların çoğunluğunu, onlar gibi zengin zümre veya gelir durumu iyi olan kişiler zannediyorlar ki, bunlara dokunmaz deyip, habire fiyat artırıp, biraz daha fazla kar edelim diyorlar.

Halbuki, Playstation' ın fakir hobisi olduğunu bilmiyorlar. Sağlam bir PC toplayacak parası olmayanların, PC donanımları gibi kısa ömürlü olmasın, uzun yıllar en baba oyunları çalıştırsın beni masrafa sokmasın diyenlerin, işten çıkıp eve gelince farklı şeyler yapacak kadar parası olmayan dar gelirli insanların, tutanağıdır ve hobisidir Playstation da oyun oynamak.

Amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok, Amerika PSN' e geçin rahat edin yada Hong Kong PSN' e geçin. Acaba bu oyun kaç liradan çıkacak diye strese girmeden, $25 $30 a baba oyunları almanın keyfini yaşayın. Gamepad elinizdeyken, aklınız cüzdanınızda olmasın.

USA PSN vs STEAM arasında, basit bir fiyat karşılaştırması, hangisin den oyun almak daha ucuza geliyor, görün diye yazdım.

PS4-FAR CRY 4 USA PLAYSTATION STORE Fiyatı: $60 / 2 = $30 = 68TL

Hong Kong Psn Oyun ve Plus Fiyatları ( Uygun Fiyatlar Burada)

PC-FAR CRY 4 STEAM Fiyatı: $60 = 137TL

---------

PS4-NBA 2K15 USA PLAYSTATION STORE Fiyatı: $60 / 2 = $30 = 68TL

PC-NBA 2K15 STEAM Fiyatı: $60 = 137TL

Not: Steam de aldığın bir oyun, iki ayrı makinede, iki kişi aynı anda girip, kendi hesaplarından oynayacak şekilde paylaşılamıyor. O yüzden PSN de ki gibi bir kardeşlik (FİYAT / 2) söz konusu değil ve bu yüzden USA PSN ve Hong Kong PSN kadar ucuz olamıyor.

TR PLAYSTATION STORE fiyatlarını ise yazmaya hiç gerek duymadım, boşuna moral bozmanın anlamı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtual Reality -- 22 Ekim 2014; 13:12:06 >

• Hemen HK Psn'e geçmemiz lazım ^^
    Bir de bir sorum olacaktı, şimdi benim şuan TR Psn'de hesabım var. HK Psn'e nasıl geçebilirim? Yeni bir e-posta ile mi kayıt olmam gerek birisi yardımcı olabilir mi
  • Arkadaşlar şu X-O konusunu biri aydınlatsın. Driveclub ı buradan alalım :D

• kardeslik yasal degil yasal bir olusumla yasal olmayan bir olusumu karsilastiriyorsun pc de torent var oda yasal degil bedavaya geliyor oyun onla karsilastir kardeslik olayini mantikli konus biraz bazen koru korune savunmaya geciyorsun

• Adrese ne yazacaz kayıt olurken.?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

kardeslik yasal degil yasal bir olusumla yasal olmayan bir olusumu karsilastiriyorsun pc de torent var oda yasal degil bedavaya geliyor oyun onla karsilastir kardeslik olayini mantikli konus biraz bazen koru korune savunmaya geciyorsun

Bir oyunu 2 adet playstation' a indirmek Sony' nin sağlamış olduğu bir hizmet, çünkü bir kişinin 2 playstation' ı varsa, aynı oyunu bir daha almasını istemiyor. Tıpkı Android, IOS ve Windows dünyasında olduğu gibi. Örneğin, windows lu telefonunuza aldığınız bir uygulamayı, windowslu tablet ve bilgisayarınız da da tekrar almadan kullanabiliyorsunuz. Sony de Playstation da bu esnekliği sunuyor.

Sony diyor ki, iki playstation'ın varsa, aynı oyunu ve plus üyeliğini iki kez almana gerek yok diyor yada Playstation bozulursa, oyunlara verdiğin para boşa gitmesin, oyunları en azından bir Playstation' a daha indirme hakkın olsun diyor. Bunun için, hesap banlama diye bir şey yok, sakın kulak asma. Adam açık açık yazmış, evinde iki playstation kullanıyorsan, aynı oyunu ve plus üyeliğini iki kere satın almana gerek yok veya playstation' ın birini evinde diğerini iş yerinde kullanıyorsa, aynı oyunu ve plus üyeliğini iki kere satın almana gerek yok veya playstation' ın birini evinde diğerini ikinci evinde (yazlık, karavan, vip araç, yat, uçak, vs. gibi) kullanıyorsan, aynı oyunu ve plus üyeliğini iki kere satın almana gerek yok veya Playstation' ın bozuldu yeni Playstation aldın, aynı oyunu ve plus üyeliğini iki kere satın almana gerek yok, yeni playstation' ına indirebilirsin diyor.

Bizde bu hakkı, PSN kardeşlik (PSN ortaklık) için kullanıyorsun. Dünyada bunu tespit edebilecek bir sitem yok, zaten adam açık açık belirtmiş, iki tane Playstation' ın da kullanabilirsin diye, kimle, nasıl, ne şekilde kullandığımı tespit edemez. Belki diğer Playstationım dan evin diğer odasında, ikinci bir IP den kardeşim oynuyor. Olamaz mı? Zaten, oyunların alındığı hesap, iki playstation da aynı anda açılınca, ilk açılan psn den düşüyor. Demek ki ikisi de aynı anda bağlanamıyor. Eee nasıl tespit edilecek. Biz ne yapıyoruz, ortaklardan biri oyunun alındığı hesaptan, oyunu indirmeyi başlattık sonra, bir daha yeni oyun alana kadar o hesaba girmiyor ki zaten, kendi hesabından oynuyor.

Hesapları banlıyorlar diye bir şey yok arkadaşlar, Sony' nin kendisinin sunduğu bu tür bir hizmetten dolayı, banlama olamazda zaten, tespit dahi edemezler.

-------

Ayrıca;

PSN Kardeşlik (PSN ortaklık) neden yasal ve helaldir. Aşağıda linkini paylaştığım konunun ilk mesajın da detaylıca, ince ince anlattım. PSN Kardeşlik yasal değil ve haramsa, kutulu oyunu elden ele dolaştırmak, haramın en önde gidenidir.

USA PLAYSTATION STORE dan ALIŞVERİŞ NASIL YAPILIR [ANA KONU]
    http://forum.donanimhaber.com/m_97897417/tm.htm

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.