Şimdi Ara

Honda piyasası nereye gidiyor ✈️

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
2.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tutulduğu için bu kadar çok artması mantıklı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihad0699 -- 25 Mayıs 2020; 21:23:39 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Değil. Civic piyasası cidden anormal. Fanatikleri VW fanatiklerinden daha koyu taraftar ve çoğunluğu varoş apaçiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stand Alone kullanıcısına yanıt
    Diğer arabalar %15 %20 arttı hondalar %60 arttı artık satılmıyor da favoriye aldım 3 aydır duruyor bi ilan 2006 ya 80 yazmış

• Geçen sene 2008 civicimi 55 bine satarken çok garip gelmişti daha bir sene önce 44 bine almıştım. Geçenlerde baktım 90 istiyorlar muadiline..Şaka gibi ama gerçek.
  • Çünkü vitek var hocam .6000 devirden sonra +100 hp geliyoe

• Wanpo W kullanıcısına yanıt
    Vuututututu 🚀😂

• Şimdi ne var hocam sende honda kadar değerlendi mi

• Cihad0699 C kullanıcısına yanıt
    Şu an punto dizel var ev olayına girdim hocam. Şu furyada en az değerlenen punto oldu sanırım
  • Babamda 1.3 punto var son 5 aylık furyadan önce 48 ediyor diyordum 58 e falan gider herhalde şimdi 10 bin civarı artmıştır ortalama ama 65 binlik civic 90 olunca bi anormal geldi 10 nerde 25-30 nerde

• Bir grup yukarıda da bahsedildiği gibi apaçi tayfası, diğer bir grup ise senelerdir tam otomatik şanzıman, fabrika çıkışı lpg, sorunsuz bir araç olduğu için alan kitle. 2014te babam 2. kitleye girdiği için ona almıştık ancak şu anki fiyatları kesinlikle anormal seviyelerde. 2014 aracı satıp neredeyse sıfır corolla alabiliyorsun, sorunsuz otomatik ise cvt var, lpg uyumu aynı şekilde corollada da.

Bu fiyatlara satalım sana sıfır araç alalım diyorum ama dinlemiyor pek, 6 yılda rutin bakımlar harici 1 kez regülatör tamiri yaptırdı sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edgar1899 -- 25 Mayıs 2020; 1:28:7 >
  • 2003 modele 105 yazan vardı dün görmüştüm sanırım

• edgar1899 kullanıcısına yanıt
    Japonların genel özellikleri sanırım böyle 2011 toyota corolla otomatik kullandım 2 seneye yakın 1 kuruş extra masraf ettirmedi 100 binden fazlaydı km
    Tayfa kullanıcı ayrımı güzel olmuş bu arada

• lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Piyasa yükseltme çabaları alan yok

• Bütün otomobiler her ay 5-10 bin fiyatlara ileve ediyor,battı balık yan gider şeysi olabilir😎

Önümüzdeki sene ne olacağı belli olur artık. Fabrika kapandıktan sonra ithal gelmeye başlayacak ve ekstra vergi yüküyle, birde 1.6 vtec bırakılıp tamamen turboya dönüldüğünde ne olacak bakalım. Bulunmaz hint kumaşına mı döner 1.6 vtec ler ya da mazda gibi talep kesintisine bağlı pazarı mı ölmeye başlar göreceğiz hep beraber.

• N KUL kullanıcısına yanıt
    Sıfır arabalar ucuzlasa ikinci el mecbur düşecek de tam tersi parasını versen de araba yok şuan
    İkinci elil uçuyorlar sonra

• edgar1899 kullanıcısına yanıt
    Tamamen olmasa da belli bir kesim honda dan maddi imkanlar yüzünden kopacak gibi pahalandıkça pahalanıyor

Mayıs ayında 2019 model 240k Sıfır tiguan (cam tavan sunroof) aldım, 1.5 tsi 150hp dsg comfortline, şimdi baktım 314k olmuş fiyat.

• N KUL kullanıcısına yanıt
    Mercedesten daha çok değerlenmiş hocam doğru seçim olmuş hiç binmemişsindir zaten karantinada 300 e sat 60 k temiz :)

4,000km oldu. Yollar boş dağ bayır gezdim biraz:)
    280k sıfırı bulunur bence. Uçuk rakamlar yazanlar var. Aracı almadan önce golf7 vardı 1.4tsi dsg 122hp 150 bin km. 114k yazdım 108k bir günde sattım aracı,alan kişi 123k yazmış halen satamamış. Şişirilmiş fiyatlara araç öyle alıcı bekler 5-6 ay.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.