Şimdi Ara

HONDA KULLANANLAR/ALACAKLAR MUTLAKA OKUSUN (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
456
Cevap
6
Favori
65.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
558 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Geçmiş olsun.

Sadece honda değil en premium denilen markalarda bile çıldırtan sorunlar çıkıyor.

20 yıllık şöförüm, ömrümde ilk defa çekici ile araç götürdüm ve araç mercedes. Henüz daha 28 küsur bin km deyken. Mercedes sorunla ilgilenmedi,

Hele BMW, aman Allahım, servisler içler acısı, servislerinde işi bilen usta bulmak imkansız neredeyse. işi kapan zaten durmuyor kendi yerini açıyor.

Şuan güvenilecek bir firma yok. Firmalar kimi nerden nasıl yolarız peşinde.
  • 160 bini honda/toyota layık görürsen olacak budur. mazdam ve mitsubishim oldu bir gün yolda koymadı. şuan i20 var oda bir gün yolda koymadı.
  • Yok mu bu ülkede adam gibi bir marka araç alabileceğimiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okudugum her satırda olaya dahil olan herkese (arac sahibi arkadas haric tabi) en icten dileklerimle kufur ettim

• Bu yaşadığınız seylerin Honda ile doğrudan bir alakası yok. Hangi markaya giderseniz gidin aksesuar kaynaklı bir problem garantiye girmez.Siz aksesuarı yetkili servis yapmış diyorsunuz ama yetkili servis o aksesuarı takarken hicbir sorumluluk kabul etmiyor.Bunu sordunuz mu acaba hiç?
    Ayrıca gece yarısı dağda kaldınız .Hiç bir firmada öyle tam donanımlı bilgisayarlı ustalı araç gönderme hizmeti yok .
    Şu anda yapacağınız şey urfa bayisini dava etmek .
    Araçtan sogumayi gerektirecek bir şey yok ki araç zaten sorun büyümeden kendini korumaya almış

• debug D kullanıcısına yanıt
    Honda merkeze bir kanıt sunulmuş mu aksesuarın yetkili bayide yapıldığına dair ?
    Belki de dışarda yapıldı
    Kanıtlayıp parasını alsın diye düşünüp garanti dışı bırakmışlar.
    Doğrusu da bu

• Alacakaranlık kuşağı gibi. Geçmiş olsun kardeşim. Tüketici hakeme başvur, hem hondaya hem bayiye dava aç. Maddi manevi. Olmadı Cimere başvur. Cezasız kalmasın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hukukçu yok mu aramızda, bi el atıverirmisiniz?

• DaLminSSaH D kullanıcısına yanıt
    Hocam tekrar geçmiş olsun ne kadar masrafınız oldu

• Bana benzeri olmuştu. Aradım alfa romeo merkezi, 1 saat içerisinde hem Mersin hem Antep hem de İstanbul'dan aradılar. İstediğiniz yere götürün bedava yapacağız demişlerdi. Antepteki servis sorumlusunun işgüzarlığı yüzündendi. Kesinlikle alfa romeo'dan şaşmam. Opelde falan süpürgeyle kovalıyorlar adamı.
  • cool2hate kullanıcısına yanıt
    Son cümle

• Ciddi ciddi okumaya başladım ama takatim erken bitti. Biraz daha özet geçebilirdin.

• Honda dan bizde çektik zamanında, tavsiye etmem bu yüzden, servis memnuniyeti açısından toyotadan memnunum, alman grubunu bilmiyorum kullanmadım.
    Ford da servislik ağır bi işim olmadı.
    Peugoda ise malzeme kalitesi rezildi, servis te sıkıntı yaşamadım ama malzemesi hakketen kalitesizdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi winuae -- 28 Ocak 2020; 19:53:58 >
  • Mağduriyetinize mahsuben yapmış olduğunuz tüm harcamalarınızın faturaları ile beraber ayrıca Sakarya Honda’da ki Murat ustanın beyanlarını yazılı olarak alarak Urfa Honda’ya gidin zararlarınızı talep edin. Olaki vermediler Bu durumda dava açın sakın ola neyse demeyin. Hakkınızı arayın ben olsaydım bu sırayla ilerlerdim. Tekrar çok geçmiş olsun yaptığınız masraflar bir yana arabadan soğumanıza üzüldüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ermanerz -- 28 Ocak 2020; 20:1:33 >
  • Hocam geçmiş olsun. 2 ay sonra honda ğzeeine koyar zaten değer olarak (inşallah)

• iyi ki honda almamışım.

• Arabayı satıp başka bir markaya gectiginizdede değişen pek birşey olmayacaktır.

Ülkemizde asıl sorun temelde. Almanya merkezin değiştirin dediği BMW yi değiştirmeyen Kosifler yada Borusan vardı hangisi olduğu aklımda değil. Tüketici mahkemesine verin onlar uğraşırlar VAG ile ;) haklarinizida alirlar

• Halen honda alan var mi ?

• Honda teneke diyoruz anlatamiyoruz . Adamlar benzinli arabayi gazliya ceviriyor yani arabanin kimyasini bozuyor bari burdan uyanin

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.