Şimdi Ara

HONDA JAZZ FUN CVT HGS etiketi nereye yapıştırılacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2012 HONDA JAZZ FUN CVT HGS etiketi nereye yapıştırılacak.Bilgisi olan paylaşabilir mi

• Yukarıda olan siyah bölgeye yapıştırma da nereye yapıştırırsan yapıştır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasretin hocanın Eşine dedigi gibi olmuş ögretmen.. demiş ya Bana görünmede kime görünürsen görün.. güldürdün beni.
  • AtermiK camlılarda siyah bölgeye yapıştırın deniyor Honda Jazz atermit camlı olduğuna göre Siyah noktalı bölgeye yapışmayacak mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratdoktor -- 21 Ocak 2013; 18:25:36 >
  • Bugün servisi aradım Siyah noktalı bölgeye yapıştırın dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratdoktor

Bugün servisi aradım Siyah noktalı bölgeye yapıştırın dediler.

O zaman ben yanlış biliyormuşum. Ama bende şu ana kadar algılama sorunu yaşanmadı. Etiketi yapıştırdıktan sonra bir geç, sonucu da bize bildir. Servis bazen bizden de bilgisiz çıkabiliyor.

• AtermiK camlılarda noktalı alana yapışacakmış.Başka forumlardan örnekhttp://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=25648&title=atermik-cam-hgs-etiket-yaptrma-yeri-fotolu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratdoktor -- 21 Ocak 2013; 18:26:11 >
  • quote:

Atermit camlılarda noktalı alana yapışacakmış.Başka forumlardan örnekhttp://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=25648&title=atermik-cam-hgs-etiket-yaptrma-yeri-fotolu

Sizden sonra bende araştırdım, öyleymiş. Eskiden araçların camının üst bölmesinde güneşten korumak için siyah bölge olurdu. Oraya takılmazdı. Ben de bu noktalı kısımları öyle zannediyordum.

Ben de OGS cihazımı söküp noktalı yere taşıdım. Hoş diğer yerde de algılama sorunu yaşamamıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: muallim53

quote:

Atermit camlılarda noktalı alana yapışacakmış.Başka forumlardan örnekhttp://forum.peugeotturkey.com/forum_posts.asp?TID=25648&title=atermik-cam-hgs-etiket-yaptrma-yeri-fotolu

Sizden sonra bende araştırdım, öyleymiş. Eskiden araçların camının üst bölmesinde güneşten korumak için siyah bölge olurdu. Oraya takılmazdı. Ben de bu noktalı kısımları öyle zannediyordum.

Ben de OGS cihazımı söküp noktalı yere taşıdım. Hoş diğer yerde de algılama sorunu yaşamamıştım.

atermit mi atermik mi ? ikisi aynı şey mi acaba ?
    ben siyah bölgeye yapıştırmadım. daha doğrusu oraya mı buraya mı kararsızlığını yaşarken etiket cama temas etti, ve çok kuvvetli bir yapışklanı var sanırım , bir daha sökemedim. öyle kaldı. Sonra kartımda daha para olduğu için kgs ile geçtim denemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ornapsen

quote:

Orijinalden alıntı: muallim53

quote:

atermit mi atermik mi ? ikisi aynı şey mi acaba ?
    ben siyah bölgeye yapıştırmadım. daha doğrusu oraya mı buraya mı kararsızlığını yaşarken etiket cama temas etti, ve çok kuvvetli bir yapışklanı var sanırım , bir daha sökemedim. öyle kaldı. Sonra kartımda daha para olduğu için kgs ile geçtim denemedim.

ATERMİK

• sıyah noktalı kısma değil. hemen altına yapıştırmıştım. iki kullanımda da sorunsuz giriş çıkış yaptım yaptım. Tabi senede iki üç defa anca kullanacağım için uzun süre kullanımda okumamazlık yapar mı bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ornapsen -- 18 Şubat 2013; 9:17:18 >
  • Siyah noktalı bölgeye yapıştırdım yaklaşık 10 defa geçtim herhangi bir sorun yaşamadım.Sonuç olarak atermik camlarda siyah noktalı bölge bunun için yapılmış.
  • Murat bey şöför tarafınamı yoksa yolcu tarafına bakan bölgeyemi yapıştırdınız?
  • Yolcu tarafına yapıştırdım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.