Şimdi Ara

Honda Jazz Buluşma ve Dayanışma SAYFASI (142. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.208
Cevap
51
Favori
106.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar biz hyundai elantra ile bunun arasında kaldık. Ne alaka diyenler olacaktır şöyle ki biz aracı engelli indirimiyle alacağız ve tekerlekli sandalye sığacak bagaj lazım. Uygun fiyatlı olarak elantra var bu sanırım 46 ya felan denk gelir.

Bu aracı kıyaslamamın bir başka nedeni boyutu. İlk kez araba alıyoruz ve alışmamız elantraya çok kolay olmayabilir uzun araç felan. Yakıt olarak ne yakıyor yeni kasa bilmiyorum tam ama elantradan daha az yakıyor ondan eminim.

Sizler ne düşünüyorsunuz? Almalı mıyız bu aracı? Son olarak premium donanım bizi üzer mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hurma10 H kullanıcısına yanıt
    Evet oyuncakları 😊 Gerçekten güzel..şu da var ki bu araç performans aracı değil ..pek acemi ve bayan aracı olduğuna da katılmıyorum.. zaten bay-bayan arabası gibi ayırımlar nasıl oluyor onu da anlamıyorum.. bu şanzumanı S yani manuel modda kullandığınızda devirle birlikte bu motordan beklenmeyecek bir zevk ve performans alabiliyorsunuz.. kazasız günlerde kullanın 👍

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sreyya

Evet oyuncakları 😊 Gerçekten güzel..şu da var ki bu araç performans aracı değil ..pek acemi ve bayan aracı olduğuna da katılmıyorum.. zaten bay-bayan arabası gibi ayırımlar nasıl oluyor onu da anlamıyorum.. bu şanzumanı S yani manuel modda kullandığınızda devirle birlikte bu motordan beklenmeyecek bir zevk ve performans alabiliyorsunuz.. kazasız günlerde kullanın 👍

evet performans aracı değil , tamamen ihtiyacı karşılayan bir araç...

1-2 yeni öğrendiğim özelliği paylaşmak istiyorum...

-start stop boş yolda durduğunuzda motoru stop ettirmiyor...sadece trafikte önünüzde araç varsa stop ediyor...:)
    -akıllı uzun far özelliği var..ama açma kapama düğmesi yok..far düğmesi otomatikte ise gerektiğinde uzunları kendisi açıyor ve kapatıyor..
    sadece 1 kez uzunları yakıp kapatmaya şahit olduk...
    -navigasyonu güzel çalışıyor....sapaklara gelince ekranı ikiye bölüp sapağın fotosunu gösteriyor..( gerçek fotoğrafı ).
    -android çözemedim... ama tarayıcıdan internete girebiliyorsunuz..araç park halinde iken youtube girip video seyrettim..sıkıntı olmadı.
    -

• Arkadaslar merhaba , akuyu degismem gerekiyor . Bosch marka sordum ince tip kullniomis 200 dedi adam .

• Sevenhillli S kullanıcısına yanıt
    42'lik düz kutup akü almalısınız.

Povver akü tercih edebilirsiniz. Mutlu akü ile aynı bantta üretiliyormuş. Sadece üzerlerindeki etiket farkı varmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sevenhillli

Arkadaslar merhaba , akuyu degismem gerekiyor . Bosch marka sordum ince tip kullniomis 200 dedi adam .

Birkaç ay önce ben de değiştirdim. Mutlu aldım. 175tl idi sanırım. Belki yazmışımdır üstteki mesajlara bakın.

• quote:

Orijinalden alıntı: hurma10

quote:

-start stop boş yolda durduğunuzda motoru stop ettirmiyor...sadece trafikte önünüzde araç varsa stop ediyor...:)
    -akıllı uzun far özelliği var..ama açma kapama düğmesi yok..far düğmesi otomatikte ise gerektiğinde uzunları kendisi açıyor ve kapatıyor..
    -navigasyonu güzel çalışıyor....sapaklara gelince ekranı ikiye bölüp sapağın fotosunu gösteriyor..( gerçek fotoğrafı ).
    -android çözemedim... ama tarayıcıdan internete girebiliyorsunuz..araç park halinde iken youtube girip video seyrettim..sıkıntı olmadı.
    -

Aracın hayırlı olsun. Bende de gri elegance var . Bir sene olacak nerdeyse Ben 71.000 almıştım. Oldukça memnunum. Bütün özellikleri hatasız çalışıyor. Navigasyon olarak sygic ve igo kurdum. Bir de bs player. Hepsi de araca tam uyumlu olarak çalışıyor. Ama fazla da yüklenmemek gerekir android ekrana . Anahtarsız giriş çalıştırma geri görüş, ön park sensörleri , bluetooth görüşme en çok faydalandığım özellikleri.

• quote:

Orijinalden alıntı: ornapsen

quote:

Orijinalden alıntı: hurma10

quote:

-

Aracın hayırlı olsun. Bende de gri elegance var . Bir sene olacak nerdeyse Ben 71.000 almıştım. Oldukça memnunum. Bütün özellikleri hatasız çalışıyor. Navigasyon olarak sygic ve igo kurdum. Bir de bs player. Hepsi de araca tam uyumlu olarak çalışıyor. Ama fazla da yüklenmemek gerekir android ekrana . Anahtarsız giriş çalıştırma geri görüş, ön park sensörleri , bluetooth görüşme en çok faydalandığım özellikleri.

tşk ler...uygulama indirmedim hiç..daha doğrusu nasıl yapılıyor kurcalamadım

• yunusxxx Y kullanıcısına yanıt
    MERHABA. SERVİSLERDE FACEBOOKTAKİ HONDAJAZZTÜRKİYE SAYFASINA ÜYE OLUP ONUN AMBLEMİ İLE GİDERSENİZ İNDİRİM ALABİLİRSİNİZ. AYRICA AYNI GRUPTA İÇ AYDINLATMA, AYNA VE CAM KAPATMA MODÜLLERİNİN ŞEMALARINI VE VİDEOLARINIDA BULABİLİRSİNİZ. İÇ AYDINLATMAYA T10 KULLANACALSINIZ LED OLARAK. AMA UNİVERSAL OLAN LAMBALAR VAR ALİEXPRESTE TANESİ 0,5 DOLARA DENK GELİYOR ONLAR DAHA KULLANIŞLI VE DAHA İYİ IŞIK VERİYOR. LİNKİ AŞAĞIDADIR. BÜTÜN İÇ AYDINLATMALARDA KULLANABİLİRSİNİZ
    https://tr.aliexpress.com/item/Promotion-1Pcs-White-T10-24-Smd-Cob-Led-Panel-Car-Auto-Interior-Reading-Map-Lamp-Bulb/32706864920.html?spm=2114.13010608.0.0.MV0AQX

İSTERSENİZ BUNLARIDA ALABİLİRSİNİZ.PLAKA AYDINLATMASINADA OLUR.10 ADET FİYATIDIR.
    https://tr.aliexpress.com/item/10pcs-T10-COB-LED-Silica-Gel-Car-Door-Light-194-W5W-168-Wedge-Base-crystal-blue/32780419408.html?spm=2114.13010308.0.0.JE2ca4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramozz -- 27 Mayıs 2017; 11:39:10 >

• Merhaba Arkadaşlar,

Honda Jazz genel forumu bu heralde, daha genelini bulamadım :)

Yaklaşık 3 yıldır Nissan Micra kullanıyorduk. Malesef bi kaza sonucu aracımız perte çıktı. Biz de uzun araştırmalar sonucu yeni araçta Jazz'da karar kıldık.

Bugün gidip Ayışığı Honda'da anlaştık. 2017 Elegance CVT'yi 78000'e aldık. Salı veya çarşamba günü aracı teslim alacağız. Ondan sonra bol bol paylaşım yapmaya çalışırız. Umarım bu sefer kazasız belasız yıllarca kullanırız...
  • Herkese iyi haftalar , lastik degisim zamani geldi . Bridgstone alacagin sanirim 210 TL dedi bayi siboplarida degistrck oda hediye . 175 65 14 ebatlari . Ayrica aku taktiracagim 200 TL bosch marka .

Yazdiklarimda herhangi bir sikinti varmi jazz severler ?

• Akü daha ucuza bulabilirsiniz.

Mutlu, İnci, Povver akü araştırın.

Povver akü Mutlu akü ile aynı bantta üretilen sadece üzerindeki etiket farklı olan bir aküymüş.

• alithemighty A kullanıcısına yanıt
    Şimdiden hayırlı olsun. iyi günlerde kazasız belasız kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alithemighty

Merhaba Arkadaşlar,

Honda Jazz genel forumu bu heralde, daha genelini bulamadım :)

Yaklaşık 3 yıldır Nissan Micra kullanıyorduk. Malesef bi kaza sonucu aracımız perte çıktı. Biz de uzun araştırmalar sonucu yeni araçta Jazz'da karar kıldık.

Bugün gidip Ayışığı Honda'da anlaştık. 2017 Elegance CVT'yi 78000'e aldık. Salı veya çarşamba günü aracı teslim alacağız. Ondan sonra bol bol paylaşım yapmaya çalışırız. Umarım bu sefer kazasız belasız yıllarca kullanırız...

facebooktaki honda jazz türkiye grubuna da bekleriz.
  • Çok teşekkürler arkadaşlar. Malesef facebook falan kullanmıyorum. Buradan idare edeceğiz artık:)
  • ramozz R kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Sayfayı takip ediyorum. İç aydınlatma için ilk linktekini aldım arka koltuklara taktım. Önleme başka aldım taktım. Plaka içinde alacağım ama takması zor geldi bir video da bulamadım.

• quote:

Çok teşekkürler arkadaşlar. Malesef facebook falan kullanmıyorum. Buradan idare edeceğiz artık:)

Yeni aracınız hayırlı olsun. Bende de elegance cvt var. ayrıca jazzcikardesler.com adresine de bakabilirsiniz.
  • ornapsen kullanıcısına yanıt
    Sağ olun siz de çok güzel günlerde kullanın. Oraya da üye oldum zaten.

Araç yarın elimize geçecek büyük ihtimalle. Biraz kullanınca görüşlerimi falan paylaşırım. Sizin de yardımlarınıza ve görüşlerinize açığım:)

• quote:

Sağ olun siz de çok güzel günlerde kullanın. Oraya da üye oldum zaten.

Araç yarın elimize geçecek büyük ihtimalle. Biraz kullanınca görüşlerimi falan paylaşırım. Sizin de yardımlarınıza ve görüşlerinize açığım:)

Tabiki yardımcı olmaya çalışırım. Siz biraz araca alışın. Sonrasındaki ilk arayış multimedya ekranının araç hareket halindeyken video göstermeme sorunun çözümü oluyor :)
  • Merhabalar.Daha önce 2012 fun cvt sahibiydim.Bir yıllık bir aradan sonra eşimin ısrarıyla, takasta eğer aracımı ezmezlerse tekrar almak istiyorum.
    Sizden ricam yeni kasa cvt nin öncekine göre hızlanması ve ataklığı nasıl.Belirgin bir fark var mı?
    Birde 78000 altı fiyat teklifi alan oldu mu?
    Teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.