Şimdi Ara

Honda Jazz Buluşma ve Dayanışma SAYFASI (141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.209
Cevap
51
Favori
105.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba. 2ü12 model aracının 50bin bakımı geliyor servis 660 TL dedi. Artık gitmek istemiyorum. Yenide tüp taktırdım. Ankara da özel servis tavsiye edecek var mı?

Bir de iç lambaları led e çeviren var mı? Nereden aldınız?

Bir de :) otomatik ayna kapatma modulü aldım. Monte tam videosu falan bir yerde var mı?
  • Hocam bende 50 bin bakima gitmistim yag ve filitreler degisti , size onerim bosch servisi bakin ankarada vardir kesin oraya gidin ben ole yaptim memnunnum , tek dusuncem hal dusunuoun castrol mu koydursaydim acaba yagi
  • Ne ödediniz.
  • yunusxxx Y kullanıcısına yanıt
    Jazz sahiplerinin paylaşım yaptığı Honda Jazz Türkiye facebook grubuna katılabilirsiniz. Ankara'da tavsiye edilen özel servis bilgileri de var grupta.
  • Pazartesi BRC squent 32 montajı yaptıracağım 2400 tl fiyat verildi. 12 taksit. 1 mayıs pazartesi tatil olduğu için sabah 9 da gidip tüm gün durmayı planlıyorum.
    Yakıt kapağı tampona koyulacak, simit tank olacak kaç litre olduğuna başlayınca bakarız dedi.
    Tavsiyeleriniz var mı arkadaşlar dikkat etmem gereken bir konu vs.? özellikle yakıt dolumnoktasını benzin kapağı bölümüne zorlayacağım ilk gördüklerinde olmaz dedi ama inşallah yapabilirler

2012 CVT JOY 20.000km de.
  • yasarcan kullanıcısına yanıt
    Ben ankara Mocan BRC de 2200 TL 12 taksit taktırdım memnunum 1 ay önce. 2012 Fun CVT
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-otomatik-jazz-422099709/detay

şu ilandaki aracı değerlendiriyorum arkadaşlar acaba alınırmı, kaça alınır, ne dersiniz, uygunmudur? birde bu araba kaç vites acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r0ket -- 3 Mayıs 2017; 10:56:19 >
  • r0ket kullanıcısına yanıt
    Facebook honda jazz Türkiye grubundan sorarsanız aracı yardımcı olurlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunusxxx

Merhaba. 2ü12 model aracının 50bin bakımı geliyor servis 660 TL dedi. Artık gitmek istemiyorum. Yenide tüp taktırdım. Ankara da özel servis tavsiye edecek var mı?

Bir de iç lambaları led e çeviren var mı? Nereden aldınız?

Bir de :) otomatik ayna kapatma modulü aldım. Monte tam videosu falan bir yerde var mı?

Ben filitreleri yeni aldım n11 den 70 tl civarı.

Castrol 5w-30 aldım gg dan, 90 tl civarı.

Yemişim yetkili servisi, yüksek fiyat çıkartıyor.

Özel honda servisim var artık orada herşeyi kontrol ettiriyorum.

Fiyat politikaları çok yanlış Hondanın. 10w-40 ın 4lt fiyatına 180 demişti 2 sen önce. Ben daha kaliteli yağı şimdi 90 TL ye alıyorum.
  • sıfır beyaz elegance cvt aldım..daha teslim etmediler..cumaya kadar hazır olacak inşallah...
  • hurma10 H kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.

Honda Jazz Türkiye facebook grubuna katılabilirsiniz. 3. Nesil ile ilgili paylaşımlar göreceksiniz.
    hayırlı olsun. güzel günlerde keyifle binin.
    hayırlı olsun kaça aldınız
  • 77900.- araç hiçbir hediye yok..
    1728.- trafik
    1560.- kasko
  • Bende eşim ve benim acemiliğimizi atacağımız bir araba arayışındayız honda jazz da karar kıldık 30000 tl civarıda bütçemiz var hangi model olanını tavsiye edersiniz acaba
  • Tugayy kullanıcısına yanıt
    Ayırdığınız bütçe ile 1.nesil alabilirsiniz.

2002-2004 en dolusu Es

2005-2008 en dolusu Elite

2009-2012 2. nesildir.

2016 ve sonrası 3. nesildir.
  • insaat2121 kullanıcısına yanıt
    Peki bu dediğiniz modellerde cvt şanzuman mevcutmu ve yokuş kalkış desteği mevcutmudur
  • Tugayy kullanıcısına yanıt
    1. Nesil (2002-2008) Cvt şanzımanlıdır, yokuş kalkış desteği yok. Ancak çok fazla kaydırmadığını söyler kullananlar.

2. Nesil (2009-2011) i-shift şanzımanlıdır, yokuş kalkış desteği var.

2. Nesil makyajlı kasa (2012) cvt şanzımanlıdır, yokuş kalkış desteği yok. Fazla kaydırmadığı söyleniyor.

Az sayıda 1. Nesil 2009 model cvt'li Jazz ve yine az sayıda 2. Nesil 2011 model cvt'li Jazz vardır.

Facebook kullanıyorsanız Honda Jazz Türkiye facebook grubuna katılabilir, aktif paylaşım yapılan gruptan bilgiler alabilirsiniz.
  • aracı dün teslim aldım.. 2017 beyaz elegance cvt 1.3 .........
    civic kullanıcısı olarak motor ve cvt şanzuman memnun etmedi beni..etmezde...

araç tam bayan ve/veya acemi aracı...hakimiyet süper..iç mekan inanılmaz geniş..oyuncaklar süper...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hurma10

77900.- araç hiçbir hediye yok..
    1728.- trafik
    1560.- kasko

Listesinden 500 lira mi indiler? Tok satıcılık böyle bir şey olsa gerek.
  • 
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.