Şimdi Ara

HONDA HR-V(ANA KONU) (52. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.165
Cevap
25
Favori
93.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Harun Bozaroğulları H kullanıcısına yanıt

Teşekkürler herkese. Yarın bir arabaya bakacağım, garantiden tuş değişecek randevu aldım abi dediydi. Demek ondan sorun. Cvt bakımlarını vs yaptırmış ama ekstra kontrol edeyim, söylemeniz iyi oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selamlar. Executive donanımda, arabadan uzaklaştıktan sonra kapılar otomatik kendi kilitlenmiyor mu? Civiclerdeki gibi anahtari bagajda unutunca otomatik bagaj açma yok mu?

• _conscript_ kullanıcısına yanıt
    Araçtan uzaklaşınca kitlemez. Onun bir durumu var örneğin anahtardan aracı açtınız ama hiçbir kapıyı açmadınız, bir müddet sonra tekrar kitliyor kendini. Anahtar araçta ise kitlememesi gerekiyor diye hatırlıyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Herkese selam.2016 Honda hrv 110 bindeyim.Aracın kalkış ve yokuş olayı yavaşladı.Serviste pedal box dediler ve 3000 TL civarında.kullanan varmı deneyimler ne yönde acaba? Yada pedal box önerisi olan var mı?

• romans78 R kullanıcısına yanıt
    Çok pahalı demişler. Dışarıdan kendiniz alabilirsiniz, kullananlar var. Yorumları olumlu ama yakıta etki ediyor diyorlar. Bir sürü modu var youtube dan izleyebilirsiniz.

Km ile aracin performansinin dusmesi arasinda bir baglanti kuramadim lakin cvt sanzimana sahip bir araca en son takacagim donanim pedal commander olurdu.

• Yeni kasası güzel olmuş
    HONDA HR-V(ANA KONU) HONDA HR-V(ANA KONU) HONDA HR-V(ANA KONU)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Honda HRV web sitelerinden kalkmış. Sanırım yeni model Türkiye’ye gelince güncellenecek ama 500-600 binden aşağı zor gibi

• Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt
    yeni civic 440 bin olduguna gore hr-v 500 binden asagi kesinlikle gelmez.

• halted__ kullanıcısına yanıt
    600 hatta 700 leri bile görebiliriz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Kanımca Enjeksiyon sistemini temizletmeniz faydanıza olacaktır.

Anladığım kadarıyla araçta belirgin derecede performans kaybı yaşıyorsunuz, bu da ilk akla yakıt sistemini getiriyor. Bununla alakalı bir bakım ya da temizlik muhtemel sorununuzu çözecektir, ki zaten bahsettiğiniz sey de tam olarak bu işe yarar. Siz o aleti alıp taksaniz bile yakıt ve enjeksiyon sistemiyle alakalı bir sorununuz varsa ondan da bir fayda göremeyeceksinizdir.

• artakalan kullanıcısına yanıt
    Aslında düzenli bakımlarını yapıyorum ama araçlar digital oldukça reaksiyon süresi mi yavaşladı ne ? Pedal box ile deneme yaptık daha çabuk tepkime veriyordu sanki ..Bu enjeksiyon temizliğini herhangi bir Bosch bayinden yapabilirim galiba ?

Hocam sizin araciniz dizel miydi?

• halted__ kullanıcısına yanıt
    Benzin

Sizin enjektorle isiniz yok.
    Once subap bosluklari kontrol edilecek. Sorun duzelmez ise bujileri degistirmeniz lazim
    Zaten kitapcikta bujilerin normal kullanim icin degisim km si 120 bin.

HONDA HR-V(ANA KONU)

HONDA HR-V(ANA KONU)

• Yeni HR-V’nin lansmanı bugün yapılıyor.

650.000₺ den başlıyormuş fiyatlar

• Honda sitesinde yeni Hibrit’in fiyatı var sadece, 650-685 bin lira. Bizim aracın fiyatını ilk sayfadan kaldırdım muadili olmadığı için.

Bir yaz lastiği alacağım, muhtemelen hepsi zamlandı ve daha da artacak bugünlerde.

Goodyear alacaktım kış lastiklerinden memnun olduğum için ama bizim ebatlar için 2021 üretimi bile yok. Continental Premium Contact 6 aldım 2022 üretimi, 7570 liraya geldi. Ben herkesin eleştirdiği üzerinde gelen Michelin Primacy 3’ten bile memnundum, sorun olacağını düşünmüyorum. Mayısa doğru takar deneyimleri paylaşırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 11 Mart 2022; 13:5:28 >
  • Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt
    2022 HR-V 700.000₺ ve 740.000₺

Güncellenmiştir, birkaç gün önce baktığımda fiyatlar yazdığım şekildeydi.

Edit: Sanırım bizim aracın fiyatı yazdığınız? Ben sitedeki fiyat listesinde görmedim. Hibrit'ten daha mı pahalı atmosferik ya da turbo motorlu HRV?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 11 Mart 2022; 23:27:45 >
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.