Şimdi Ara

HONDA HR-V(ANA KONU) (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.165
Cevap
25
Favori
93.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Temmuz için bile söz veremiyorlar. Geç gelecek ve yeni diye 150 derlerse şaşırmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamer09 T kullanıcısına yanıt
    Haziran ayında da araç yok deniyordu.İstanbuldaki bayilerce .nasıl bulabilmişler?

• Gidip sorarsan araç yok..kapora yatırırsan bekliyorsun geliyor..gelecek araçlar zaten kapora veren müşterilere ayrılıyor..

• sevimlican1903 S kullanıcısına yanıt
    Mayıs başında kaporamı yatırdım bayime,bayinin bana verdiği bilgi haziranda Türkiye’ye aynı mayıs gibi araç verilmediği yönünde.Temmuzu bekleyeceğiz mecbur dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cnrcnr45 -- 7 Haziran 2018; 13:6:7 >
  • Kötü olmuş...neyse Temmuza az kaldı alır hayırlı günlerde kullanırsınız umarım...ben alırken Aralik ayinda Mart icin kapora yatıracakken bir arkadaşa kredi çıkmayınca o aracı bana vermişlerdi biraz şanslıydım..

Araç çok klass pişman beklediğinize pişman olmazsınız..

• Öyle oldu hakikaten .Teşekkür ederim.Dolarda da bi sıkıntı olmaz da inşallah alabiliriz aracı.Kullanıpta araca kötü yorum yapan yok,sundukları ve fiyat dengesinde de halen rakibi yok.O yönden çekici geldi bize araç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cnrcnr45 -- 7 Haziran 2018; 14:9:56 >
  • Merhaba. HRV isteyenlere bir desteğim olsun. Hayır duası alabilmek en güzeli.

Gümüş gri arzu eden varsa hemen Üsküdar Honda Ayışığını arasın. Haftaya gelecek bir araç var. Kimse kapmamışsa belki hala müsaittir.

Hadi elinizi çabuk tutun :)

Bu arada makyajlı HRV öne çekildi bilgisi doğru çıktı ancak Temmuz veya Ağustos’ta değil sene sonuna doğru gelebilecekmiş. Ben jazz alıyorum ama inşallah ilerki yıllarda bir sonraki aracım yeni HRV olur.

CVT için kullanım önerilerinizi alabilirsem sevinirim. Jazz’da denerken zorlandım pedal shift kullansam dahi aracı hızlandırmakta

Sevgiler & saygılar

• Dostum hayırlı olsun, Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin.

Ben de outoshow'da görmüştüm aklımda kalmıştı, burada da bir test sürüşü şansım oldu. süspansiypn sertliği oldukça kıvamında geldi bana, yakıt tüketimi de bir dizele göre oldukça iyi. İç tasarımında kullanılan malzemelerin kalitesi de dikkatimi çekmişti. almayı düşünenlerin pişman olmayacakları bir model.
  • Tamer09 T kullanıcısına yanıt
    Ben bildiğim kadar yazayım sorularınızın cevaplarını.

1- Ben hızlanmayla alakalı bir sorun yaşamadım şimdiye kadar. Vitesi S moda alıp kulakçıklardan vites ayarıyla aracın daha seri olduğunu söyleyebilirim. Burada bıkmadan usanmadan gitmiyor yazan arkadaşlar öyle denesinler bir de.

2- Normalde ayağınızla gazı hafifçe ezmeniz yetiyor. Yalnızca 1 kez biraz riskli bir sollamada gazı kökledim, yanımda enişte oturuyordu bayağı etkilendi aracın hızlanma performansından

3- Start-stop hemen devreye giren bir şey değil. Aracı park edince tüm diğer arabalar gibi durdurup, park frenine alıp kontağı kapatırsınız. Özel bir işleme gerek yok.

4- Elektrikli park freninin arkasında bir butonla o dediğiniz işlemi yapıyor. Bir ara kullanım kılavuzunu okumuştum ama şimdi üşendim tekrar açıp bakmaya. Yanlış yazarsam doğrusunu bilen arkadaşlar düzeltsinler. Sistemi kullanmak istediğinizde o butona basıyorsunuz ve bahsettiğiniz gibi araç direk el freni çekili gibi duruyor, gaza basınca da otomatik bırakıyor. Ama bu işlemi 10-15 dk. belli bir süre için yapıyor diye hatırlıyorum, sadece meraktan 1-2 kez kullandım çok da elzem bir şey değil benim için. Çok uzun dur kalklı ışıkta falan ayağı fren pedalına basılı tutmadan dinlendirmek için kullanışlı. Ama normal parkta elektrikli el frenini bir zahmet on/off yapmanız gerekiyor.

5- Ben sport modu birkaç deneme dışında hiç kullanmadım. İhtiyaç olmuyor.

6- Her soruya ihtiyaç olmuyor diye yazmak istemezdim ama şöyle anlatayım, hem evimin altındaki garajdan çıkış oldukça dik rampa hem de AVM vs. otoparklarında zaman zaman bayağı yokuş oluyor tırmanmak gerekiyor. Hiç bir zaman mod değişimi falan gerekmedi. Yine de sorunuza cevaben kulakçıklar sport modda kullanılıyor. Manuel moddan çıkmak için aynen yazdığınız gibi D moda getirmek yeterli.

• Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim ilginiz için sabırla bıkmadan cevap veriyorsunuz. Artık servisteki arkadaşları Yıldırırım sorularımla haftaya :) hoşçakalın

• Bende arabamı bu bayram sonu teslim alıyorum ve aranıza katılıyorum. Burradaki yorumları dikkate alarak mayıs ayında sipariş vermiştim. İnşallah teslim aldıktan sonra bende çok memnun kalırım. Herkese şimdiden iyi bayramlar. Yolunuz daima açık olsun......
  • quote:

Orijinalden alıntı: sananesanan

Bende arabamı bu bayram sonu teslim alıyorum ve aranıza katılıyorum. Burradaki yorumları dikkate alarak mayıs ayında sipariş vermiştim. İnşallah teslim aldıktan sonra bende çok memnun kalırım. Herkese şimdiden iyi bayramlar. Yolunuz daima açık olsun......
    Hayırlı olsun..Sizin tercihiniz hangi renk?

• Teşekkür ederim. Beyaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevimlican1903

Hayırlı olsun..Sizin tercihiniz hangi renk?

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim. Beyazı tercih ettim.
  • Hr-v 'nin beyazi da gayet hoş..benimki de füme..Hazira teslimleri bayram sonu yapılıyor anlaşilan

• Değerli hrv ailesi merhaba,
    Bayram öncesi ben de şanslı gruptan olarak 😊 füme ile aranıza katıldım. Aracı İstanbul dan aldım önce ki aracım jazz dı ve yine Honda da kalmayı uygun buldum. Herkese kazasız sürüşler ve iyi bayramlar dilerim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun yollarda yeni hrvciler ile rastlaşmak umuduyla

• quote:

Orijinalden alıntı: sevimlican1903

Hayırlı olsun yollarda yeni hrvciler ile rastlaşmak umuduyla

Çok teşekkürler..
    Bu arada arka kapılarımız da açma yerleri plastik ve korkarım ki kadınların tırnakları bu plastik parçaları kolaylıkla çizebilir. Bu konuda sıkıntı yaşayan var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Malzeme kaliteli Aralıktan beri benim aracın plastiklerin de henüz bir sıkıntı yok...

• sevimlican1903 S kullanıcısına yanıt
    o zaman fazla dert etmeye gerek yok demektir :) keyifle ve huzurla kullanmak nasip olsun..teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.