Şimdi Ara

Honda crv lastik tercihi??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar; Honda crv aracımızda kış lastikleri var. Yaz lastiklerde ömürlerini tamamlamış durumda 4 adet lastik alıcaz. Hangi marka model önerirsiniz. İstanbulda yaşıyorum.

Dip not: Araç 1999 model Honda crv

• güncel
  • .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Continental'e bakabilirsin, marka olarak kalitelidir, ama CRV ebatlarında herhangi bir lastiğini kullanmadım ayrıca bir abimin cherokee'sinde Petlas vardı yazlık, bir sıkıntısının olmadığını söyledi ucuza normal kalitede bir lastik olarak tercih edilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biturbo -- 16 Mart 2013; 23:27:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biturbo

Continental'e bakabilirsin, marka olarak kalitelidir, ama CRV ebatlarında herhangi bir lastiğini kullanmadım ayrıca bir abimin cherokee'sinde Petlas vardı yazlık, bir sıkıntısının olmadığını söyledi ucuza normal kalitede bir lastik olarak tercih edilebilir.

Petlas lastikleri dayanıksız olduğunu duydum,pek önermedler. Öneri için teşekkürler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atten

quote:

Orijinalden alıntı: Biturbo

Continental'e bakabilirsin, marka olarak kalitelidir, ama CRV ebatlarında herhangi bir lastiğini kullanmadım ayrıca bir abimin cherokee'sinde Petlas vardı yazlık, bir sıkıntısının olmadığını söyledi ucuza normal kalitede bir lastik olarak tercih edilebilir.

Petlas lastikleri dayanıksız olduğunu duydum,pek önermedler. Öneri için teşekkürler..

Rica
  • Merhaba arkadaşlar 2014 Honda Crv 1.6 dizel aracım var. Bi konu hakkında bilgi almak istiyordum. Aracımın üzerinde 225x60x18 yazlık lastik mevcut. Kar tipi lastik jantla birlikte almak istiyorum. Jant değişimi nasıl oluyor? Lastik hava basınç ölçer jantta mı? Jant öneriniz ne olur?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.