Şimdi Ara

honda crv 2016 VİDEO İZME

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
1.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR CRV 2016 MODELİNDE NAVİGASYONDA HAREKET HALİNDE NASIL VİDEO İZLEYE BİLİRİZ. HANGİ TUŞLARA BASMAK GEREKLİ Kİ UYARI KALKSIN 2015 VİDEYOSUNU İZLEDİM FAKAT ORDAKİ TUŞ LARA BASINCA OLMUYOR.

• Bunun bir kaç yolu var;

1- Gizli menüden VPS ERROR seçeneğini OFF konuma getirmek. Bu 2015 modellerde olurken 2016 modellerde olmuyor ve sistem hırsızlık koruması diye kendini resetliyor. Yine 2015 modellerde aracı her çalıştırmada yapmak gerekiyor.

2- Multimedya sistemi ön göğüsten sökülerek el frenini algılayan beyaz kablo kesilmesi yöntemi. Bu kalıcı bir yöntemmiş ancak aracın garantisi ile ilgili sıkıntılar doğurabilir.

3- cmdroid.com sitesinden bs player ve bezer programlar indirerek ve permission ayarlarını yaparak izleme yöntemi.

Bu maddeleri yazarken sağdan soldan duyduğum bilgiler ile yazıyorum. Yani denediğim ve sonuç aldığım bir işlem değil. Sadece 1. maddede yazanı denedim ancak araç 2016 olduğu için sistem hırsızlık korumasına geçti. Olmadı yani.
  • frekans06 kullanıcısına yanıt
    3.madde oluyor ben denedim ve sorunsuz çalışıyor
  • Merhaba arkadaşlar;

Multimedya sistemi ön göğüsten sökülerek el frenini algılayan beyaz kablo kesilmesi yöntemi. Bu kalıcı bir yöntem.

bir müşterimin aracına uygulayacağım atarım inşallah. honda crv 2016 VİDEO İZME
    Kerem OKYAYwww.teknodunya.com.tr

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.