Şimdi Ara

HONDA CİVİC HB AT 1.6 İES 5 KAPI 2004 2005 2006 MODEL (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.183
Cevap
31
Favori
123.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Amazondan almış olduğum teyp çerçevesi ve araca birebir uyumlu adaptör ile alpine teyp montajı tamam
    bu linkdeki ürünleri hiç çekinmeden alabilirsiniz.Ben bir kaç tur boyadım en uygun siyah orjinal hali boyamayın. İki parça geliyor hem double din hem benim ki teyp çerçevesi.Alırken mavi uçlu aparat ile alırsanız arka kısımda kesme vs de yapmamış olursunuz. Bende hali hazırda isteyen olursa double çerçeve var...

https://www.amazon.com/gp/product/B00032CFYY/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
    https://www.amazon.com/Metra-70-1721-Harness-1998-2005-Vehicles/dp/B0002BF09S/ref=pd_bxgy_107_img_2?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=7TT1CJ7PKQY93TG49F86 HONDA CİVİC HB AT 1.6 İES 5 KAPI 2004 2005 2006 MODEL
     HONDA CİVİC HB AT 1.6 İES 5 KAPI 2004 2005 2006 MODEL

• quote:

Orijinalden alıntı: talip71

Merhaba arkadaşlar.
    Amazondan almış olduğum teyp çerçevesi ve araca birebir uyumlu adaptör ile alpine teyp montajı tamam
    bu linkdeki ürünleri hiç çekinmeden alabilirsiniz.Ben bir kaç tur boyadım en uygun siyah orjinal hali boyamayın. İki parça geliyor hem double din hem benim ki teyp çerçevesi.Alırken mavi uçlu aparat ile alırsanız arka kısımda kesme vs de yapmamış olursunuz. Bende hali hazırda isteyen olursa double çerçeve var...

https://www.amazon.com/gp/product/B00032CFYY/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
    https://www.amazon.com/Metra-70-1721-Harness-1998-2005-Vehicles/dp/B0002BF09S/ref=pd_bxgy_107_img_2?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=7TT1CJ7PKQY93TG49F86 HONDA CİVİC HB AT 1.6 İES 5 KAPI 2004 2005 2006 MODEL
     HONDA CİVİC HB AT 1.6 İES 5 KAPI 2004 2005 2006 MODEL

teşekkürler hocam. bu mantıkla alttaki de olur mu ? Oraya dokunmatik full birşey taktırmak istesek ? Sizin verdiğiniz linkteki sanırım teyip için

https://www.amazon.com/dp/B003ULP5FG/ref=pd_luc_rh_sim_02_02_t_img_lh?_encoding=UTF8&psc=1

• bende 2005 model sağ aynayı arıyorum servisde 1050 tl fiyat çektiler.çıkmada bulamADIM..NERDEN TEMİN EDEBİLİRİM ACABA
  • quote:

Orijinalden alıntı: magnumm

bende 2005 model sağ aynayı arıyorum servisde 1050 tl fiyat çektiler.çıkmada bulamADIM..NERDEN TEMİN EDEBİLİRİM ACABA

Kaskodan değiştirme imkanı yok mu?
    Ankara Ostim'e baktınız mı?
    Sahibinden.com belki ilan düşebilir arada bakmakta fayda var.
  • bir aynaya 1050 tl fiyat çeklirmi ya....uçmuş bunlar
  • magnumm kullanıcısına yanıt
    selam, bende bugün 2005 sağ ayna sordum ve honda bora 1350tl gibi bir rakam söyledi boya vs hariç ve de ürün yokmuş, 15 günde geleceğini söylediler.fiyat geldiği tarihte değişebilirmiş.yan sanayi bulabileceğimiz bildiğiniz bir yer var mı aceba.teşekkürler.
    çok aşırı pahalı bir ayna için.
  • arkadaşlar merhaba,

bugünlerde ikinci araç olarak kullanılmak üzere bir araba almak üzereyim.
    30-35 bin tl aralığında otomatik ve genel olarak sorun çıkarmayan bir araç almak istiyorum.

euro civic'lerin tipi oldukça hoşuma gidiyor. eski bir honda civic (2011-premium-otomatik) kullanıcısı olarak bu fiyat aralığında bana mantıklı geldi.

sizlerin de fikrini almak istiyorum. amaç gidiş-dönüş günlük 60-65 km yolu en az yakıtla ve yolda kalmadan gitmek.
    200bin km civarındaki 2004 veya 2005 model civicleri önerir misiniz ? yahut alternatif olarak şu araca yönlen diyebileceğiniz bir araç var mıdır ?

200 bin km de aldığım takdirde 1 yıl sonra satabilir miyim ? (1-2 bin zarar etmek çok mühim değil)
  • _XaNDeR_ kullanıcısına yanıt
    temiz bulabilirsen düşünme al, ancak lpg siz çok yakar otomatik onu gözönünde bulundur.
  • parça sıkıntısı olduğu söyleniyor. biraz daha araştırıyorum.
  • _XaNDeR_ kullanıcısına yanıt
    Parca sıkıntısı dogru. Ancak gunluk 60 km yol bu aracla sizi yorar yakit bakimindan:). Asil sorun bu bence.

Honda city de olabilir. Fiyatlari 40 bin civari bence o kadar etmez ama 35 bulunursa alinabilir.

İc hacim olarak alakasi yok ama i10 da olabilir. Otomatigi guzel tup oluyor. Yakit olarak da honda 10-12 benzin yakar. İ10 kemiksiz 2 lt daha az yakar. Bu da asagi yukari km de 6-7 kurus yapar. Tabi fark daha da acilabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih-8 -- 25 Mart 2017; 17:8:40 >
  • herkese iyi günler arabayı kullanmaya başlayalı tam üç yıl geçmiş nasıl geçti anlamadım. bu zamana kadar sadece 3 kere yag değiştirdim, iki lastik, paspas ve sübap ayarı yaptırdım bence bunlar da 12 yaşındaki bi araba için hiçbirşey...
    Şimdi tekrar yağ değiştirmem gerekiyor modele göre arama yapmaya çalıştım ama tam anlammıyla net bir cevap bulamadım sizler hangi yağı kullanıyorsunuz. son olarak buji de değiştirmem gerekiyor bosch marka bujiler honda da çok işe yaramıyor deniliyor nedir sizlerde ki durum Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin
  • hyprekus_38 H kullanıcısına yanıt
    Yag olarak genelde petrol ofisinin 10 40 olanini kullaniyorduk. Ancak son degisimde opet in 5 30 unu kullandik. Degisim ucreti de vermiyorsunuz direk istasyonda degisiyorlar. Tabi km yuksek ise 5 30 eksiltme yapabilir. Ancak su da var ki ince yag ile daha az yakiyor arac ozellille kisin sogukken bariz bi fark oluyor.

Son olarak yag filtresini servisten orjinal alin diyorlar biz de bi sonraki degisimde orjinal filtre dusunuyoruz.
  • Selamünaleyküm hayırlı geceler hayırlı ramazanlar dilerim öncelikle. Arkadaşlar benimde 2005 euro hatcback aracım var ve iç sağ güneşlik orjinal değil. Acaba nereden bulabilirim birde ön sis farları dan sağda ki kırıldı oda lazım. Şimdiden teşekkürler yorum yapan herkese.
  • Merhabalar, araba arayışı içinde ilanına rastladığım 2004 model Honda cıvıc hb çok dikkatimi çekti. Gerçekten çok şık bir arabaymış. İlandaki araba boya bakımından falan temiz bir araba. Fakat km'si 200 bin civarı. 38 bin gibi bir fiyat yazmışlar. Bu kilometredeki bir araba için bu fiyat çok mu sizce? Ve bu kilometrelerden sonra aracın sıkıntısı çok mu olur. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
  • Merhaba..

Bende 2005 EuroCivic Hb var. Aradım taradım bir türlü 4 cam için cam rüzgarlığı bulamadım.

Yardımcı olursanız sevinirim..
  • akif_8787 A kullanıcısına yanıt
    Baya bir zaman olmuş ama meraktan soruyorum. Aracı kullanıyor musunuz hala? Memnun musunuz? Ayrıca Honda İkiler'de uzun süre çalışmış ve kendi dükkanını açmış yıllarca Honda konusunda bilgisi olan kaporta ustası tanıdığım var. İşçiliği de çok temizdir. Ben alacağım Honda'ları hep ona danışırım :)

İyi günler..
  • altar_07 araç ilanı kalkmış,bizde mesaja bakmakla geç kalmışız sanırım..
    hkn57 abim kendi adıma yazayım,hala aracı kullanıyorum..2013 ilk aylarında aldım ve iyiki almışım..Bir defa olsun bana sıkıntı çıkarmadı,ne zaman çevirsem yaz,kış çalıştı..Satmayı değiştirmeyi hep düşündüm ama yerine başka araç koyamadığımdan hep vazgeçtim..Kullanmaya devam..Parça işi en iyi yetkili servislerde çözülür..Yada üşenmeyip çıkma bakılır ama piyasada az olduğundan bu araçlar çıkma,yan sanayisi zor bulunuyor sanırım
  • Bende 1 aya yakin oldu. 2011 senesinde param yetismedigi icin jazz almistim civic hbler biraz daha pahaliydi. Hep icimde uhde kalmistir gordugumde falan hep ic cekerdim 😄 ama sonunda aldim hos araba. Aksesuar konusnda sıkınti yasiyorum. Sıkıntı dedigim ornegin cam ruzgarligi bulamiyorum..
  • Iki aydır arabaya ıyi para harcadım.

Ön fren diski,ön arka fren balatasi(bosh marka)

Salıncak rotili,rot kolu,ön viraj lastiği,

Amortisör ve amortisör körüğü,yağ bakımı,subap ayari,mtv ve muayene derken 2000 lira harcadım.

Sonuç yürüyen emsali sedanlar ile birebir aynı.

Sis faro demis bir arkadaş ep3 typer ile aynı olabilir bir araştır derim. Sahibinden de var.

Km:107000
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.